Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to poduchy pod silnik już w domu. Teraz tylko trzeba kupić jeszcze pod skrzynie i montaż,a później czekać na efekty.

Wojtaśny

Nie ma to jak zadowolony posiadacz 2.5 :grin:

Wysłane z taboreta G3

Wiesz się okaże czy do końca zadowolony jak wymienię i drgania ustaną,bo jak nie to już tylko mi pozostanie dwumas ze sprzęgłem wymienić.

Wojtaśny

I w końcu będziesz zadowolonym posiadaczem 2,5 :)...chyba ,że wyjdzie ,że to jednak nie dwumas ,a padająca pompa :grin:
Nawet mnie nie straszcie,że pompa może padać.

Wojtaśny

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wojtek jednym słowem sami koledzy tu,najczarniejsze scenariusze dają :facepalm:

:grin:

Opublikowano

No to poduchy pod silnik już w domu. Teraz tylko trzeba kupić jeszcze pod skrzynie i montaż,a później czekać na efekty.

Wojtaśny

Nie ma to jak zadowolony posiadacz 2.5 :grin:

Wysłane z taboreta G3

Wiesz się okaże czy do końca zadowolony jak wymienię i drgania ustaną,bo jak nie to już tylko mi pozostanie dwumas ze sprzęgłem wymienić.

Wojtaśny

I w końcu będziesz zadowolonym posiadaczem 2,5 :)...chyba ,że wyjdzie ,że to jednak nie dwumas ,a padająca pompa :grin:
Nawet mnie nie straszcie,że pompa może padać.

Wojtaśny

Wtedy zamawiasz nową lub regenerujesz starą i znowu jesteś zadowolony.

To tak jak właściciele alhy rumuło... Twierdzą ze auto ma dusze... Ale chyba na ramieniu.

Ps. Aviva ma fajną oferte assistance. Cała polska za free holowanie....

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Koledzy to są,bo dużo już pomogliście. Teraz mnie zastanawia ta pompa czy faktycznie mogą być takie objawy jak ja mam gdy ona pada.

Wojtaśny

Opublikowano

Koledzy to są,bo dużo już pomogliście. Teraz mnie zastanawia ta pompa czy faktycznie mogą być takie objawy jak ja mam gdy ona pada.

Wojtaśny

Nie ma za co...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Koledzy to są,bo dużo już pomogliście. Teraz mnie zastanawia ta pompa czy faktycznie mogą być takie objawy jak ja mam gdy ona pada.

Wojtaśny

Nie ma za co...

Wysłane z taboreta G3

Dzięki [emoji4]

Wojtaśny

Opublikowano

Koledzy to są,bo dużo już pomogliście. Teraz mnie zastanawia ta pompa czy faktycznie mogą być takie objawy jak ja mam gdy ona pada.

Wojtaśny

Albo dławiącę się turbo :D
Opublikowano

Koledzy to są,bo dużo już pomogliście. Teraz mnie zastanawia ta pompa czy faktycznie mogą być takie objawy jak ja mam gdy ona pada.

Wojtaśny

Albo dławiącę się turbo :D
Ale to poniżej 1kzł...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Arturoo ty jako Znawca 2,5 zrób listę rzeczy które się nie psują bo będzie krótsza :grin:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Koledzy to są,bo dużo już pomogliście. Teraz mnie zastanawia ta pompa czy faktycznie mogą być takie objawy jak ja mam gdy ona pada.

Wojtaśny

Albo dławiącę się turbo :D
Ale to poniżej 1kzł...

Wysłane z taboreta G3

:)
Opublikowano

Aha no to teraz doła załapałem...

Chyba trzeba szukać innego auta :( no to rozwód pewny...

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

koledzy zawsze umieją pocieszyć :polew:

Opublikowano

Aha no to teraz doła załapałem...

Chyba trzeba szukać innego auta :( no to rozwód pewny...

Wojtaśny

Daj mu szanse... To narazie tylko poduchy...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

no to chlup szkockiej w gardziel :naughty:

Opublikowano

:hi:

nowe fele na vw up! :D

201504172_weqprsw.jpg

201504172_weqprsa.jpg

jutro zrobie lepsze foto za dnia

Opublikowano

hee...jaki smerfny kolor :naughty:


co to za hample z przodu ile one mają ??

Opublikowano

no to chlup szkockiej w gardziel :naughty:

co do tych knajp to polecam Pan de Rossa na 3 stawach

http://www.panderossa.com.pl/nowy-wystroj-restauracji-pan-de-rossa/

hee...jaki smerfny kolor :naughty:

co to za hample z przodu ile one mają ??

za małe :grin: ale nie bedzie nic wiekszego :wink:

za miesiąc jeszcze bedzie tylko ciemna szybka bo źle się czuje jadąc w akwarium :decayed:

Opublikowano

pajda dzięki za namiar, zaraz poczytam opinie .

Kumpel z robo zarekomendował http://www.czardasz.com/.Ostro dają pojeść że az w życi pali :kox:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

hee...jaki smerfny kolor :naughty:

co to za hample z przodu ile one mają ??

za małe :grin: ale nie bedzie nic wiekszego :wink:

za miesiąc jeszcze bedzie tylko ciemna szybka bo źle się czuje jadąc w akwarium :decayed:

no właśnie widzę...Moja Żonkers z tyłu ma większe :grin:

łaa...ciemna szyba... :yeah:

Opublikowano

Polecam warownie w Pszczynie

z mądrego telefonu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.