Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i to z rozplantowaniem ziemi, aby ładnie wyglądało i zasianiem nowej trawki :naughty:


No dojazd do chaty to fakt ale na pewno jest jakieś rozwiązanie. :decayed:

a tam jest ziemia czy co?! asfant ??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i to z rozplantowaniem ziemi, aby ładnie wyglądało i zasianiem nowej trawki :naughty:

No dojazd do chaty to fakt ale na pewno jest jakieś rozwiązanie. :decayed:

a tam jest ziemia czy co?! asfant ??

Utwardzony kamień, ale już są dziury

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i to z rozplantowaniem ziemi, aby ładnie wyglądało i zasianiem nowej trawki :naughty:

No dojazd do chaty to fakt ale na pewno jest jakieś rozwiązanie. :decayed:

a tam jest ziemia czy co?! asfant ??
Utwardzony kamień, ale już są dziury
Szpary między kołami a nadkolami masz w pytke i ja bym już nic niżej nie dawał ... Masz i fajny wygląd i w miare jeszcze funkcjonalnie ...także jakby nie te oklepane felgi to w pytke... [emoji12]
Opublikowano
:) ...mam podobne zdanie...auto ma być funkcjonalne....
Opublikowano

Dokładnie tak... Ale do tego trzeba dorosnąć ...

Opublikowano

No to mi się w końcu chyba udało :grin:

Opublikowano

No to mi się w końcu chyba udało :grin:

Ja coś o mega glebie wiem ... Pare dni temu wymieniałem olej w kosiarce a mam tam taką glebe że ledwo na kanał udało mi się wjechać... Kombinowania cudowania żeby nożem nie zachaczyć a roboty 5 min....

8d55d668d7490a4e686731e8212c60a2.jpg

Pier... Taki lans...

Opublikowano

+1

Opublikowano

:hi:

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

Pany w moim a4 górne ori wahacze wytrzymały 245tys km. Kupować Lema samą górę czy robić całość na chwalonych MasterSportach? Kto ma doświadczenia? Lem 540pln, MS podobnie ale za to całość

Opublikowano

Po opiniach kupię ....ms'y nastepnym razem ;)

Opublikowano

:hi:

nigdy w życiu więciej MS po 5k padł mi jeden - może przypadek ale pierdzielę to


bierz Lemka te co Ci padły i będziesz zadowlony, ja zminiłem całość i co z tego jak już zaczyna stukać

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dokładnie tak... Ale do tego trzeba dorosnąć ...

to ja to pierdzielę...nie chcę dorosnąć :decayed:

No to mi się w końcu chyba udało :grin:

Ja coś o mega glebie wiem ... Pare dni temu wymieniałem olej w kosiarce a mam tam taką glebe że ledwo na kanał udało mi się wjechać... Kombinowania cudowania żeby nożem nie zachaczyć a roboty 5 min....

8d55d668d7490a4e686731e8212c60a2.jpg

Pier... Taki lans...

to masz serie...ja tam mam kosiarkę "z gwintem" :whistling:

:hi:

Pany w moim a4 górne ori wahacze wytrzymały 245tys km. Kupować Lema samą górę czy robić całość na chwalonych MasterSportach? Kto ma doświadczenia? Lem 540pln, MS podobnie ale za to całość

...ja bym nie eksperymentował...tym bardziej, że cała góra kosztuje max 600 zeta i masz spokój. Ja wymieniłem cała zawiechę na LMO i mam spokój no może prócz dwóch wahaczy...jeden krzywy z lewej i drugi po prawej...już są wymienione (pękła guma). Testowałem ruville, ms i inne badziewia i myślałem, że padną te LMO sąsiadujące a tu lipa zaś te wymieniane. I koniec eksperymentów i wracam do LMO :wink:

:hi:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

:hi:

Pany w moim a4 górne ori wahacze wytrzymały 245tys km. Kupować Lema samą górę czy robić całość na chwalonych MasterSportach? Kto ma doświadczenia? Lem 540pln, MS podobnie ale za to całość

:hi:

Ja wymieniłem cala zawieche na Lema,ale opinie o MS-ach nie są złe :naughty:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

Dzięki Plany zamówie zatem Lema w Intercars coby na jakieś podrobki nie trafić.

Przy okazji mam do roboty wał a konkretnie podporę i przegub..

Na śląsku znacie fachmanow od tego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.