Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Tychy leci ktoś dzisiaj na Kato?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kto się dziś melduje na grillu?

Opublikowano

Kto się dziś melduje na grillu?

Obecny :naughty:

Opublikowano

z bajtlem ktoś będzie ?

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem, odbieram ich po robocie od dziadków - zobaczymy w jakim będą stanie :wink:

Opublikowano

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Opublikowano

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

Opublikowano

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)

Opublikowano

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)
[emoji106]
Opublikowano

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)

no i git :)

Opublikowano

Panowie ma ktos mozliwosc pozyczenia bagaznika i boxa dachowego na 10-12 dni?

Opublikowano

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)

no i git :)

przynajmniej będziemy mogli zjeść kebaba w cywilizowanym miejscu :)

Opublikowano

Joł

z bajtlem ktoś będzie ?

Hmmm jest taka opcja ;)

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)
:good: ....

Kacha wie ? ..daj jej znać by tą imprezkę przesunęła jednak :D

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Joł

z bajtlem ktoś będzie ?

Hmmm jest taka opcja ;)

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)
:good: ....

Kacha wie ? ..daj jej znać by tą imprezkę przesunęła jednak :D

Ona niestety zapiepsza w robocie na naszą rodzinę teraz, ktoś w końcu musi nas wyżywić :)

Joł

z bajtlem ktoś będzie ?

Hmmm jest taka opcja ;)

Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę :(

Zjem nawet 2 [emoji6]

Ps. Dalej poza domem?

niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu :)
:good: ....

Kacha wie ? ..daj jej znać by tą imprezkę przesunęła jednak :D

Ona niestety zapiepsza w robocie na naszą rodzinę teraz, ktoś w końcu musi nas wyżywić :)

Edytowane przez diman

Opublikowano

Chłopaki a dojedzie się dziś na spota normalnie,bo w końcu jest to Tour de Polone?

Opublikowano

Chłopaki a dojedzie się dziś na spota normalnie,bo w końcu jest to Tour de Polone?

O tej porze to już będzie po TdP
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.