Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a ja powiem tak Pajda kup silnik i go wyremontuj i wszyscy będą zadowoleni :grin:

:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

a ja powiem tak Pajda kup silnik i go wyremontuj i wszyscy będą zadowoleni :grin:

No wreszcie coś sensownego. :decayed:

Opublikowano

:hi:

a ja powiem tak Pajda kup silnik i go wyremontuj i wszyscy będą zadowoleni :grin:

:hi::grin: :grin:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

Lecę po popcorn...

He he he

A tu taka dyskusja a ja poszlem w spać.

To fakt troche sie szkoda tego auta bo kasa wpakowana i jak by nie to to juz by stal pod domem focus 1.6 ktorego bylem wczoraj ogladac. Fajne auto moze i troche wiecej plastikowy ale duzo wiecej bajerow i to co wkladalem w audi to on ma w standardzie.

Wiem, wiem ktos powie pewnie ze aut na f sie nie kupuje. Ale teraz zadne auto nie jest solidnie wykonane znajomy w b8 330k i pompe zatarlo.

Czyli co robisz B6 tanim kosztem i na otomoto ?

Mario bo Ciebie normalnie czytać nie idzie...co to znaczy zrobić tanim kosztem i na otomoto ? jak ma kapę silnika to wytłumacz mi jak się robi kapę tanim kosztem ?

Opublikowano

No najtańszym czyli robic tylko to co trzeba konieczne minimum zeby auto jeździło skoro by chciał wymienic na focusa to chyba bez sensu pakowac 6k i sprzedać jak już to robić to zrobić i śmigać dalej

Największy problem w tym wszystkim to chyba znaleź dobrego mechanika

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Będzie tam kto u was na spocie bo bym się przejechał ale nie chce samemu postać ☺

Opublikowano

Będzie tam kto u was na spocie bo bym się przejechał ale nie chce samemu postać ☺

JA ;)

Opublikowano

No jak ty będziesz to przyjada ☺ weź mi bluza od wiktora na spot przy okazji

Opublikowano

Gdzie teraz się zlatujecie??

Opublikowano

Na Silesia jak dobrze kojarzę

Opublikowano

No i kebabik w katosach też ponoć dobry ...

Pany nie ma kto na zbyciu wzmacniacza samochodowego 2 lub 4 kanałowego pod skrzynie basową

Opublikowano

pod SCC

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Też powinienem być :wink4:

Opublikowano

No i kebabik w katosach też ponoć dobry ...

Pany nie ma kto na zbyciu wzmacniacza samochodowego 2 lub 4 kanałowego pod skrzynie basową

Chyba mam

Będzie tam kto u was na spocie bo bym się przejechał ale nie chce samemu postać ☺

Miałem być ale nie wiem czy uda się dotrzeć ale najwcześniej 19. 35
Opublikowano

Pajda zobacz co masz i ile chcesz czy sam wzmacniacz czy masz też tube albo skrzynie

Byle sprawne i tanio [emoji12]

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Dziś zawiozłem trupa do mechanika i stwierdził,że na 90% pompa,bo jak jest sterownik odkręcony to widać jej flaki i coś się powinno w niej ruszać a nie rusza. Teraz moje pytanie gdzie bardzo tanio i dobrze mogę taką pompę zregenerować i nie daleko mnie? Pytam na razie z ciekawości,bo jutro będę wiedział więcej co jest grane

Opublikowano

Też podjadę, bom dawno nie był :wink:

Opublikowano

No i kebabik w katosach też ponoć dobry ...

Pany nie ma kto na zbyciu wzmacniacza samochodowego 2 lub 4 kanałowego pod skrzynie basową

Będzie. Ale jeszcze go nie zrobiłem. Jakoś JBL
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.