Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po kiego czorta dłubać i wkładać do starego paścia? Powiedz mi?

A co mu da nowy paść kupiony na allegro ? O którym mało wie ? Tu wie co ma... Dobry mechanik ogarnie..

No chyba że w drzewo i tyle...odszkodowanie...[emoji12] ale.musi mieć kase by dołożyć do czegoś nowszego... A już ma rozebrane więc chyba lekko za późno...

Edytowane przez Mario22

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nigdy nie jest za późno

Ej młody...pierdziele idę spać bo na rano cza gonić... A pajda i tak nas nie słucha bo poszedł w kimę :grin:

Opublikowano

Artur pomysł był ok ale musi to poskładać i pytanie ile dostanie...a ile musi dołożyć do nowszego... Druga sprawa podejrzewam że pajdzie było by po prostu szkoda go rozbić skoro tyle razem przeszli...

Ja też rano gonie ale do żor na basen do Aquacity...[emoji16]

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

To nie baba tylko auto

Opublikowano

Lecę po popcorn...

Opublikowano

Taki dlatego dalej masz to b5 ... Haha

P.S. jestem ciekaw zdania innych ale jak sie zaczyna dyskusja burzliwa to milczą... Koledzy.. A w końcu to forum motoryzacyjne...[emoji1] iwypowiada sie koleś z b5 2.5 at i nissana haha no i hammer....

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Dobra...

Przerwę na chwile...

Jaki sub do domu. Magnat 302A. Taga TSW-120, JAMO 210...

Heh...

Opublikowano

Poczytaj na forum o rtv agd... A w temacie remontu silnika turboi całej resztykeżor może dać rady bo niczym z forum forda... Wymienił wszystko i dalej nie jechało hahaha

A tak serio to dobranoc. [emoji12]

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Taką wycinkę ciepłem...

Opublikowano

Taką wycinkę ciepłem...

Spoko to jutro ktoś może coś doradzi..
Opublikowano

To tylko dla zmylenia przeciwnika...

Opublikowano

Nara :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi

Opublikowano

Lecę po popcorn...

He he he

A tu taka dyskusja a ja poszlem w spać.

To fakt troche sie szkoda tego auta bo kasa wpakowana i jak by nie to to juz by stal pod domem focus 1.6 ktorego bylem wczoraj ogladac. Fajne auto moze i troche wiecej plastikowy ale duzo wiecej bajerow i to co wkladalem w audi to on ma w standardzie.

Wiem, wiem ktos powie pewnie ze aut na f sie nie kupuje. Ale teraz zadne auto nie jest solidnie wykonane znajomy w b8 330k i pompe zatarlo.

Opublikowano

Gadałem Ci jak przy przebiegu 12k siemian pompę wody wymieniał w VW ? Trza kupić co się podoba i nie patrzeć na nic nie znaczący już dziś znaczek

Nie wspomnę o zatartym silniku bo jakiś konstruktor wymyślił by nie dawać czujnika oleju do miski jak było w naszych padlinach..... Dasz wiarę? [emoji14]olew:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Mario idź spać :).... przecież pisze Synek o B7 nie o A1 :-P

Pisze o fabryce którą pajda ma kupić używaną z niewiadomo jakim przebiegiem... Bo dlamnie fabryka to nówka sztuka a takiego silnika chyba nie znajdzie...
Chodzi o silnik w którym nic większego nie było robione, czyli planowanie głowicy itd.

Po kiego czorta dłubać i wkładać do starego paścia? Powiedz mi?

A co mu da nowy paść kupiony na allegro ? O którym mało wie ? Tu wie co ma... Dobry mechanik ogarnie..

No chyba że w drzewo i tyle...odszkodowanie...[emoji12] ale.musi mieć kase by dołożyć do czegoś nowszego... A już ma rozebrane więc chyba lekko za późno...

Każdy szanujący sprzedawca daje gwarancję, zresztą żeby ocenić w jakimś tam stopniu wystarczy zdjąć pokrywę zaworów i zobaczyć w jakim stanie jest góra.

A jak mało to poczytaj ile Grześ z SWD wpakował w silnik, bo koleś zrobił mu remont kapitalny, a potem jeździł do Kuby z Orzesza przez pół roku i mu po kolei wymieniał co poprzedni mechanik montował, bo okazało się że poszedł po taności...

Ale kto mu robił ? Trafił na h*jowego mechanika i tyle.... Życie ale co temu winien biedny silnik...

Zrobi u Stasia w ASO i będzie miodzio...[emoji12]

Wcześniej go chwalił, bo u ojca zrobił i nie było problemów... Niby skasował za regenerację wtryskow a auto kopcilo jak wcześniej... Ogólnie historia jak z horroru :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Lecę po popcorn...

He he he

A tu taka dyskusja a ja poszlem w spać.

To fakt troche sie szkoda tego auta bo kasa wpakowana i jak by nie to to juz by stal pod domem focus 1.6 ktorego bylem wczoraj ogladac. Fajne auto moze i troche wiecej plastikowy ale duzo wiecej bajerow i to co wkladalem w audi to on ma w standardzie.

Wiem, wiem ktos powie pewnie ze aut na f sie nie kupuje. Ale teraz zadne auto nie jest solidnie wykonane znajomy w b8 330k i pompe zatarlo.

Czyli co robisz B6 tanim kosztem i na otomoto ?
Opublikowano

:hi:

a ja powiem tak Pajda kup silnik i go wyremontuj i wszyscy będą zadowoleni :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.