Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na fonie nie da się tego czytać :facepalm:

Pokopaj w ustawianiach albo nie masz tapatalka albo masz telefon jak Miron ...[emoji12]
On się nie skala tapatalkiem ...
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
podobno ,
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

chętnie zmienie ale nie ma za co ?

ile za swojego wezme ?

tyle ile ubezpieczalnia wypłaci....z mironem gadałeś?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

No ale musi go chyba zrobić żeby sprzedać
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

I powiedział to ten co władował w B5 cały garnek złota z końca tęczy...

czyli mam doświadczenie by Koledze doradzić :wink:

To na pewno ..tylko pajdy to będzia kosztować zaledwie sakiewke złota a nie cały gorniec jak było u ciebie....[emoji3] [emoji12] po takim zabiegu polata znowu troche a jak nie ma dość dukatów na nowe to lepiej wymienić motor za 1500 plus robota i ewentualne koszty po drodze
pier**lisz Pan :naughty:

5-6k pyknie bez zastanowienia.

Ojciec też miał taką kosmetyke ...to sam sztrucel ten sam silnik. Tyle, że on też sprzęgło zmieniał i 8k poszło. Mówiłem mu daj ro***bie to... nie bo szkoda :facepalm:

Hmm no to faktycznie ale co ma zrobić... Musi go podleczyć bo w takim stanie odda go za grosze... Druga sprawa ile pajda na nowe wozidło bo jak nie ma to i tak musi to ogarnać...

Na fonie nie da się tego czytać :facepalm:

Pokopaj w ustawianiach albo nie masz tapatalka albo masz telefon jak Miron ...[emoji12]
On się nie skala tapatalkiem ...
No to dlatego ma problemy ... Nie wie co dobre i wygodne...
Opublikowano

Auto spoko tylko poczytaj o tych dieslach bo kumpel mial w robocie diesla 1.6 to sprzedał tak się sypał... Ale nie wiem ile miał przebiegu

Opublikowano
podobno ,
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

chętnie zmienie ale nie ma za co ?

ile za swojego wezme ?

tyle ile ubezpieczalnia wypłaci....z mironem gadałeś?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

No ale musi go chyba zrobić żeby sprzedać
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

I powiedział to ten co władował w B5 cały garnek złota z końca tęczy...

czyli mam doświadczenie by Koledze doradzić :wink:

To na pewno ..tylko pajdy to będzia kosztować zaledwie sakiewke złota a nie cały gorniec jak było u ciebie....[emoji3] [emoji12] po takim zabiegu polata znowu troche a jak nie ma dość dukatów na nowe to lepiej wymienić motor za 1500 plus robota i ewentualne koszty po drodze
pier**lisz Pan :naughty:

5-6k pyknie bez zastanowienia.

Ojciec też miał taką kosmetyke ...to sam sztrucel ten sam silnik. Tyle, że on też sprzęgło zmieniał i 8k poszło. Mówiłem mu daj ro***bie to... nie bo szkoda :facepalm:

Hmm no to faktycznie ale co ma zrobić

.. Musi go podleczyć bo w takim stanie odda go za grosze... Druga sprawa ile pajda na nowe wozidło bo jak nie ma to i tak musi to ogarnać... ..

Bić... Da mi i ogarnę temat ;)(rozwalił tyle aut niechcący, że jedno na zamówienie pewnie też się uda )

....wyciągnąć co lepsze i sio do Mirka handlarza by zrobił cukiereczka.

Bym zapomniał pyrsk ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Psyt

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

:beer:

Opublikowano

za chwilę na TVP2 - Nietykalni :)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

za chwilę na TVP2 - Nietykalni :)

czadowy film :grin:

Opublikowano

Psssyyyttt dla tego filmu wyłączyłem konsole a upalałem ostro porpbione R8 V10

Opublikowano

zaraz będzie ruda :jerk:

Opublikowano

zaraz będzie ruda :jerk:

już była.....nie oglądasz na bieżąco chyba :D

Opublikowano

Ruda... 1001 drobiazgów...

Opublikowano

zaraz będzie ruda :jerk:

już była.....nie oglądasz na bieżąco chyba :D

zbyt długo pisałem posta :decayed:

Pajdzie muszę założyć teczkę z dziwkami :decayed:

Opublikowano

fana jest :naughty:


teraz :kox:

Opublikowano

Jest przeciętna ... Fajne d*py to były w pierwszej części Fast & Furious

Opublikowano

Jest przeciętna ... Fajne d*py to były w pierwszej części Fast & Furious

młody idź już kuźwa spać lepiej :facepalm:

Opublikowano

Nawet mój młody wie co znaczy dobre kino

929c3536a5ce44d1921b9f404e4a220b.jpg

Opublikowano

Jest przeciętna ... Fajne d*py to były w pierwszej części Fast & Furious

młody idź już kuźwa spać lepiej :facepalm:
To pyrsk
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.