Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hello


Akjam jak ja bedziesz sprzedawał za 15tys to daj cynk biore bez targowania hehehe ;) super foty

Opublikowano

:bry:

Akjam turbo jest w porzo, wszystko w okolo sie sypie a turbo okazuje sie nie smiertelne hehe

Łosz qrwaa! Jak pech to pech. :sarcastic::decayed:

hello


Akjam jak ja bedziesz sprzedawał za 15tys to daj cynk biore bez targowania hehehe ;) super foty

Dobra :decayed: Ty na spota przyjedź! :guma:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobra :decayed: Ty na spota przyjedź! :guma:

zarobiony jestem zbieram na audi hehehe poza tym wy na kebsy jezdzicie a ja takich rzeczy niejadam hehehe

Opublikowano

No to dziś kolejna próba odpalenia auta,ale znając moje szczęście to pewnie nie odpali

Opublikowano

Dobra :decayed: Ty na spota przyjedź! :guma:

zarobiony jestem zbieram na audi hehehe poza tym wy na kebsy jezdzicie a ja takich rzeczy niejadam hehehe

To ty wcale nie musisz jeść :naughty:

poza tym jeden kebs nikomu nie zaszkodził. :D^_^

Opublikowano

No więc padaka padła na amen. Dziś ze szwagrem odpowietrzyliśmy cały układ paliwowy,paliwo sika wtryskami aż miło ale auto dalej nie odpala. Odłączyliśmy wtrysk sterujący to wtedy już nawet rozrusznik nie zakręcił i błąd z wtrysku co jakiś czas. Dodatkowo dziś zaczęły wyskakiwać raz błąd 01318,a teraz wyskakuje taki i nie da się go skasować:

e888c7be9678e785706aae457b66684d.jpg

Nie wiem co robić. Czy próbować jeszcze z wymianą tranzystora.

Normalnie załamka bo jestem uziemiony [emoji20] [emoji20] [emoji20]

Opublikowano

Podmień włącznik świateł z innego auta i sprawdź czy odpali.

Opublikowano

Podmień włącznik świateł z innego auta i sprawdź czy odpali.

A dlaczego tak bo nie rozumiem?
Opublikowano

Ja też nie widzę związku :decayed: Ale były przypadki tutaj na forum, że wszystko inne zawiodło a po podmianie przełącznika świateł nagle auto pali na dotyk.


Akurat jutro z rana jestem ustawiony w Bieruniu na warsztacie to mogę Ci podrzucić swój na próbe

Opublikowano

Ja też nie widzę związku :decayed: Ale były przypadki tutaj na forum, że wszystko inne zawiodło a po podmianie przełącznika świateł nagle auto pali na dotyk.

Aha no faktycznie dziwny przypadek. Kurcze nie mam skąd wziąć takiego włącznika świateł

No to fajnie by było. A gdzie jeździsz na warsztat?

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

:mellow::hi:

Wekend trza zacząć. To pssssst Ciechan Lager :beer:

Opublikowano

Opublikowano

Psyyyyyt. I zostałem bohaterem we własnym domu... Niech szlag te. Nowe meble Brw...

Opublikowano

:beer:

Multis trzeba było dzwonić

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Daję 10 tyś i zabieram tak jak stoi :decayed:

Opublikowano

Swap na bita będzie :naughty:

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Daję 10 tyś i zabieram tak jak stoi :decayed:

ojro :D

Swap na bita będzie :naughty:

tzn ? jaśniej proszę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.