Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony [emoji14]ali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

Wyobraź sobie że mam takie same plany na tą sobotę :kox:

jeszcze tylko dziś po tyrytytki muszę podjechać :grin:

Stasiu u mnie wymiana oleju wygląda tak, że zlewam z miski i zalewam od góry ten sam :grin:

Przez Sitko mam nadzieję go zalewasz?:)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony [emoji14]ali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

Wyobraź sobie że mam takie same plany na tą sobotę :kox:

jeszcze tylko dziś po tyrytytki muszę podjechać :grin:

Stasiu u mnie wymiana oleju wygląda tak, że zlewam z miski i zalewam od góry ten sam :grin:

Przez Sitko mam nadzieję go zalewasz? :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

taaa, żeby paprochy nie wleciały

Opublikowano

Chyba żeby świeżych trocin dosypać

Opublikowano

:hi:

Widzieliście nowy taryfikator ? :facepalm::facepalm:

12063466_10205408352989810_9621298334382

Opublikowano

No bogato... Ja Dziś odebrałem list z US właśnie w sprawie mandatu i telefonicznie się nie Da nic ogarnąć tylko trzeba osobiście się wstawić! Conajlepsze to Nie wiem o jaki mandat chodzi! :kwasny:

Opublikowano

:hi:

:hi:

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony [emoji14]ali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

Wyobraź sobie że mam takie same plany na tą sobotę :kox:

jeszcze tylko dziś po tyrytytki muszę podjechać :grin:

Stasiu u mnie wymiana oleju wygląda tak, że zlewam z miski i zalewam od góry ten sam :grin:

Przez Sitko mam nadzieję go zalewasz?:)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Ja tak robię...Ale mam 2,5 i często coś można w misce znaleźć :grin:

:hi:

Widzieliście nowy taryfikator ? :facepalm::facepalm:

12063466_10205408352989810_9621298334382

W czym problem? :naughty: ...koło przejścia uważać i tyle ;)
Opublikowano

:hi::beer:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: [emoji481]

Tychy?
Opublikowano

:hi: [emoji481]

Tychy?
Pewnie przyczajony gdzies na trasie w PL
Opublikowano

:hi: [emoji481]

Tychy?
Pewnie przyczajony gdzies na trasie w PL

Ten typ tak ma...

Psyyyyt....

Opublikowano

:hi:

no to pssyt

Opublikowano

Pany żeby zdemontować słupek kierowcy ten co leci od podszybia, do słupka pomiędzy drzwiami przód tył to co będę musiał odkręcać ? słonecznik. rączkę kierowcy , zaślepkę Airbag (kurtyna ) i tyle ? czy coś jeszcze ?

Opublikowano

za***iste foty akjam :kox: :kox: :kox:

:wink4: Mnie też się podoba! :good:

Pany żeby zdemontować słupek kierowcy ten co leci od podszybia, do słupka pomiędzy drzwiami przód tył to co będę musiał odkręcać ? słonecznik. rączkę kierowcy , zaślepkę Airbag (kurtyna ) i tyle ? czy coś jeszcze ?

Oooo szykuje się grube rezanie! :naughty:

BTW Psssyt grzane z sokiem bo coś mnie... :decayed:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

no tyle

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

rezanie to się szykuje u mnie

:sick3:

niestety czarny scenariusz , odgłosy traktora dochodzą z silnika i trzeba sciągać głowice :kwasny: a co dalej to jutro bedzie wiadomo co w trawi piszczy, chyba czas poszukać jakiegoś silnika na allegro

Opublikowano

Jeszcze w Polsce :wink: jutro będę :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.