Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Psyyyyyt

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy u Was autach słychać pompę w baku po przekręceniu kluczyka?

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy u Was autach słychać pompę w baku po przekręceniu kluczyka?

No u mnie nie. Ale ja mam A6... Heh. Jak chcesz to wbijać posłuchać.
Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy u Was autach słychać pompę w baku po przekręceniu kluczyka?

nigdy nie słyszałem, natomiast w pasku B6 jest to bardzo słyszalne :wink:

Opublikowano

No bo ja już głupi jestem z tego wszystkiego. U mnie było słychać a teraz cisza a jak podepne ją na ostro to daje jak szalona

Opublikowano

Masz zatankowane powyżej połowy baku?

Opublikowano

Masz zatankowane powyżej połowy baku?

Nie, według komputera paliwa jest na 100km.
Opublikowano

A co pisałem wcześniej?

Wlej 40litrow!

Jak to zrobisz odpal...jak odpali to pompka w baku padła albo cosik z jej obsługi...jak nie odpali to będziesz miał rezerwy na jakieś 550 km :grin:

Opublikowano

A co pisałem wcześniej?

Wlej 40litrow!

Jak to zrobisz odpal...jak odpali to pompka w baku padła albo cosik z jej obsługi...jak nie odpali to będziesz miał rezerwy na jakieś 550 km :grin:

Wiem. W piątek to zrobię bo będę wtedy ją odpowietrzał
Opublikowano

Psyyyyyt

Opublikowano

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony :pali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

Opublikowano

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony [emoji14]ali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

A co będziesz miał.
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony :pali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

a co robisz ze zużytym olejem ? :decayed:

Opublikowano

Siema po piłeczce! :kox:

Akjam widzieli Cię jak na rumunkach byłeś :grin:
01dc551cf8425954382154cd97ab10e4.jpg

No i akurat był gość za aparatem za 11 klocków... :decayed: P.S. To tylko mała zapowiedź od Maćka, jeszcze kilka fotek będzie... :wink4:

siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony :pali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

:whistling:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Fajna sesja :kox::kox::wink:

https://www.flickr.com/photos/104624826@N05/21943073724/

ale przydał by się kobiecy akcent :D:D

Sexy-Hot-Ass-Sexy-Girl-In-Car-Nude-Girl-

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

:hi:


siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony :pali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

Wyobraź sobie że mam takie same plany na tą sobotę :kox:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

:hi:

:hi:


siema, ja w sobotę ogarniam olej, filtry, płyny przed zimą więc szykuje się grube rezanie :kox:

temacik zakupiony :pali: więc robota to będzie czysta przyjemność - jak co wpadać na garaż :hi:

Wyobraź sobie że mam takie same plany na tą sobotę :kox:

jeszcze tylko dziś po tyrytytki muszę podjechać :grin:

Stasiu u mnie wymiana oleju wygląda tak, że zlewam z miski i zalewam od góry ten sam :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.