Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Daję 10 tyś i zabieram tak jak stoi :decayed:

ojro :D

To bierz w zęby 10 tyś ojro i bierz mojego :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tzn ? jaśniej proszę
2,7bt :naughty:
Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Daję 10 tyś i zabieram tak jak stoi :decayed:

ojro :D

To bierz w zęby 10 tyś ojro i bierz mojego :decayed:

za stare to masz i przesiadka prawie żadna no jedynie na "+" że v6

Opublikowano

[emoji481]

Multis trzeba było dzwonić

Zostało jeszcze trochę żubrówki...
Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Daję 10 tyś i zabieram tak jak stoi :decayed:

ojro :D

To bierz w zęby 10 tyś ojro i bierz mojego :decayed:

za stare to masz i przesiadka prawie żadna no jedynie na "+" że v6

I z zewnątrz nowsze, jak chcesz nowe to pit w zęby i po nową skodę na raty :decayed:

Opublikowano

Browar sącze :wink:

Opublikowano

Browar sącze :wink:

Ja browary sączylem przy składaniu. A teraz żubrówka. I zaraz nyny...

Ty. Ale dobrze ze nie wzięli my się za te wnoszenie. Kolesie zmiękli przy rogówce... Prawie mi tu padli... A flaszkę i tak zrobimy.... Heh

Opublikowano

Zdrówko..

Opublikowano

Zdrówko..

Zdrówko...
Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

poc**j to rozbierałeś, trzeba było jeździć póki auto nie stanie i tyle :ph34r:

Ja od dwóch lat tak jeżdżę i czekam kiedy coś yebnie :grin:

Trzeba pamiętać, że w starym aucie jak coś zaczniesz rozbieraż to kosztą robią się x2 albo i x3 od zakładanych :decayed:

Zdrówko..

Zdrówko...

cfaniaki, ja jutro na ochotnika do robo :facepalm:

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

poc**j to rozbierałeś, trzeba było jeździć póki auto nie stanie i tyle :ph34r:

Ja od dwóch lat tak jeżdżę i czekam kiedy coś yebnie :grin:

Trzeba pamiętać, że w starym aucie jak coś zaczniesz rozbieraż to kosztą robią się x2 albo i x3 od zakładanych :decayed:

Zdrówko..

Zdrówko...

cfaniaki, ja jutro na ochotnika do robo :facepalm:

Bidula... Zdrówko....

Opublikowano

Cześć

Panowie szukam kogoś kto mi ogarnie na szybko wymianę tego tranzystora w sterowniku pompy i gdzie taki szybko kupić? Jutro wszystkich świętych a ja bez auta. Multis wiem,że się oferowałeś,ale mówiłeś że masz remont w domu.

To auto mi spędza sen z powiek [emoji53]

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

Złożyć.. Znaleźć barierkę... A potem nowe auto...

gdybyś miał problem z barierką i się jej bał... :naughty:.. Zadzwoń ;):grin:

Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

poc**j to rozbierałeś, trzeba było jeździć póki auto nie stanie i tyle [emoji14]h34r:

Ja od dwóch lat tak jeżdżę i czekam kiedy coś yebnie :grin:

Trzeba pamiętać, że w starym aucie jak coś zaczniesz rozbieraż to kosztą robią się x2 albo i x3 od zakładanych :decayed:

Zdrówko..

Zdrówko...

cfaniaki, ja jutro na ochotnika do robo :facepalm:
Stanley co ty mi tu pierdzielisz, jak mialem tego nie ruszac jak auto chodzilo jak traktor i spadla moc !
Opublikowano

właśnie miałem tel. od mechanika i motor kaput !!! :kwasny::cry:

hydraulika padła, wałek ok, dziura gdzieś tam ... głowice maja jeszcze w poniedziałek wytargać bo dziś tylko dekiel i rozrząd rozkręcili i pompki wyciągli

poc**j to rozbierałeś, trzeba było jeździć póki auto nie stanie i tyle [emoji14]h34r:

Ja od dwóch lat tak jeżdżę i czekam kiedy coś yebnie :grin:

Trzeba pamiętać, że w starym aucie jak coś zaczniesz rozbieraż to kosztą robią się x2 albo i x3 od zakładanych :decayed:

Zdrówko..

Zdrówko...

cfaniaki, ja jutro na ochotnika do robo :facepalm:
Stanley co ty mi tu pierdzielisz, jak mialem tego nie ruszac jak auto chodzilo jak traktor i spadla moc !

nie mówiłeś, że spada moc, ja u siebie muszę robić kilka rzeczy, ale jak się za to zabiorę to wyjdzie kilka następnych :grin:

:hi: z roboty

:kawa:

Opublikowano

Cześć

Panowie szukam kogoś kto mi ogarnie na szybko wymianę tego tranzystora w sterowniku pompy i gdzie taki szybko kupić? Jutro wszystkich świętych a ja bez auta. Multis wiem,że się oferowałeś,ale mówiłeś że masz remont w domu.

To auto mi spędza sen z powiek [emoji53]

Skąd pewność że to tranzystor. Mówiłeś ze pompa ciśnie na wtryski...

:hi:

Opublikowano

Cześć

Panowie szukam kogoś kto mi ogarnie na szybko wymianę tego tranzystora w sterowniku pompy i gdzie taki szybko kupić? Jutro wszystkich świętych a ja bez auta. Multis wiem,że się oferowałeś,ale mówiłeś że masz remont w domu.

To auto mi spędza sen z powiek [emoji53]

Skąd pewność że to tranzystor. Mówiłeś ze pompa ciśnie na wtryski...

:hi:

No bo ciśnie tylko dlaczego jest ten błąd cały czas czyli od kąta wtrysku

6ed7a8bd468011622b86ab212e99d770.jpg

A też pojawił się 01318 czyli od sterownika pompy wtryskowej.

Zastanawia mnie jeszcze ten wtrysk sterujący że jak wtyczkę odepnę to nawet rozrusznik nie zakręci.

Już nie mam pomysłu i dlatego myślę o tym tranzystorze

Opublikowano

Cześć

Panowie szukam kogoś kto mi ogarnie na szybko wymianę tego tranzystora w sterowniku pompy i gdzie taki szybko kupić? Jutro wszystkich świętych a ja bez auta. Multis wiem,że się oferowałeś,ale mówiłeś że masz remont w domu.

To auto mi spędza sen z powiek [emoji53]

Skąd pewność że to tranzystor. Mówiłeś ze pompa ciśnie na wtryski...

:hi:

No bo ciśnie tylko dlaczego jest ten błąd cały czas czyli od kąta wtrysku

6ed7a8bd468011622b86ab212e99d770.jpg

A też pojawił się 01318 czyli od sterownika pompy wtryskowej.

Zastanawia mnie jeszcze ten wtrysk sterujący że jak wtyczkę odepnę to nawet rozrusznik nie zakręci.

Już nie mam pomysłu i dlatego myślę o tym tranzystorze

Tranzystor do wymiany jak nie ciśnie.

Co Google na temat błędów?

Opublikowano

Dzwoniłeś na numer który Ci podesłałem?

Opublikowano

Pajda za 15 tyś sprzedam ci mojego nissana ... Igła z przebiegiem 140 tyś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.