Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturoo - co z tymi fotkami?

Opublikowano

Dzięki ucho... Psyyyyyt

Opublikowano

A co Ty tak patrzysz po E90? jak tym jeżdżę to mam wrażenie że w środku jest znacznie mniej miejsca niż w B6/B7

Opublikowano

Dzięki ucho... Psyyyyyt

Masazystke mi wisisz :D

Opublikowano

A co Ty tak patrzysz po E90? jak tym jeżdżę to mam wrażenie że w środku jest znacznie mniej miejsca niż w B6/B7

może już czas na zmiany ... jakoś mi wpadło w oko te e90 , miejsca to chyba porównywalnie

Opublikowano

Przy przebiegu twojej B6 też bym się powoli rozglądał za następcą bo kiedyś wkońcu musi się zacząć sypać a taka seria 3 jest wporzo tym bardziej w takiwj wersji ale w tej cenie ... Hmmm

Opublikowano

A co Ty tak patrzysz po E90? jak tym jeżdżę to mam wrażenie że w środku jest znacznie mniej miejsca niż w B6/B7

może już czas na zmiany ... jakoś mi wpadło w oko te e90 , miejsca to chyba porównywalnie

Z zewnątrz fajnie, ale za kierownicą średnio z miejscem, nie wiem co tam robi takie wrażenie ale jak siedzę w B7 to jako kierowca mam więcej luzu koło siebie, mogę kiedyś tym przyjechać i sobie obejrzysz :wink:

Opublikowano

A co Ty tak patrzysz po E90? jak tym jeżdżę to mam wrażenie że w środku jest znacznie mniej miejsca niż w B6/B7

może już czas na zmiany ... jakoś mi wpadło w oko te e90 , miejsca to chyba porównywalnie

Z zewnątrz fajnie, ale za kierownicą średnio z miejscem, nie wiem co tam robi takie wrażenie ale jak siedzę w B7 to jako kierowca mam więcej luzu koło siebie, mogę kiedyś tym przyjechać i sobie obejrzysz :wink:

no chetnie bym obejrzał/przejechał się taką e90

myslę nad LPG

a co do mojego wozu to stoi na warsztacie :facepalm: diagnoza będzie w środę :kwasny:

Opublikowano

Z zewnątrz fajnie, ale za kierownicą średnio z miejscem, nie wiem co tam robi takie wrażenie ale jak siedzę w B7 to jako kierowca mam więcej luzu koło siebie, mogę kiedyś tym przyjechać i sobie obejrzysz
Puck ale weź pod uwagę że Pajda jest mały i się zmieści :grin:
Opublikowano

Dzięki ucho... Psyyyyyt

Masazystke mi wisisz :D
Sylwie masz... Ja mogę 0.7 zaproponować...
Opublikowano

Z zewnątrz fajnie, ale za kierownicą średnio z miejscem, nie wiem co tam robi takie wrażenie ale jak siedzę w B7 to jako kierowca mam więcej luzu koło siebie, mogę kiedyś tym przyjechać i sobie obejrzysz

Puck ale weź pod uwagę że Pajda jest mały i się zmieści :grin:

Mały czytaj niski to tak, ale na szerokość też jest wysadzony :grin:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

A co Ty tak patrzysz po E90? jak tym jeżdżę to mam wrażenie że w środku jest znacznie mniej miejsca niż w B6/B7

może już czas na zmiany ... jakoś mi wpadło w oko te e90 , miejsca to chyba porównywalnie

Z zewnątrz fajnie, ale za kierownicą średnio z miejscem, nie wiem co tam robi takie wrażenie ale jak siedzę w B7 to jako kierowca mam więcej luzu koło siebie, mogę kiedyś tym przyjechać i sobie obejrzysz :wink:

no chetnie bym obejrzał/przejechał się taką e90

myslę nad LPG

a co do mojego wozu to stoi na warsztacie :facepalm: diagnoza będzie w środę :kwasny:

A co sie stało sie ?

Pier... Audi idź na rower... Ja jutro ide... Wkońcu złota jesień... Piękny czas w lasach nastał....

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

przeca to jest audi to musi się psuć

po 1 . - powyżej 100km/h auto wpada w odczuwalne wibracje

po 2 - silnik chodzi jak traktor :sick3:


http://allegro.pl/vw-routan-van-chrysler-town-country-3-8-lpg-i5739770541.html

ciekawy VW :guma:


http://otomoto.pl/oferta/opel-insignia-opc-325-km-salon-pl-opc-lpg-ID6ybdBn.html

Opublikowano

Hmmm ciekawe

Opublikowano

Siema, tu zaś o motoryzacji... :facepalm::decayed:

Opublikowano

:hi:

przeca to jest audi to musi się psuć

po 1 . - powyżej 100km/h auto wpada w odczuwalne wibracje

po 2 - silnik chodzi jak traktor :sick3:


http://allegro.pl/vw-routan-van-chrysler-town-country-3-8-lpg-i5739770541.html

ciekawy VW :guma:


http://otomoto.pl/oferta/opel-insignia-opc-325-km-salon-pl-opc-lpg-ID6ybdBn.html

Jak dla mnie opel, insygnia w tym pakiecie i kolorze :jerk:


Żeby nie było że tylko motoryzacja :D

5247_0df0_960.jpeg

Opublikowano
:hi: pochwalony
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.