Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dowiemy się jaki procent nie kupuje w medi-markt....

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Głupi naród :facepalm:

Opublikowano

Ja już też po wyborach ale ogólnie temat nudny i nie ma sensu się rozpisywać.... Ile to można...

Opublikowano

Panowie u mnie to nie pompa,bo ona paliwo podaje i wartości są ok. Ten błąd co się wyświetlał to piszę wtrysk sterujący odłączony-nieciągły. Teraz pytanie co to

Opublikowano

Z uwalonym wtryskiem idzie jeździć :wink:


Dwa lata na uwalonym jeździłem

Opublikowano

Z uwalonym wtryskiem idzie jeździć :wink:

Dwa lata na uwalonym jeździłem

Ale mój nie chce odpalić
Opublikowano

Przyczyny szukał bym w czymś innym


Spróbuj go odpalić na plaku/samostarcie,jak nie zatrybi to dekle ściągaj


Spróbuj go odpalić na plaku/samostarcie,jak nie zatrybi to dekle ściągaj

Opublikowano

Przyczyny szukał bym w czymś innym

Spróbuj go odpalić na plaku/samostarcie,jak nie zatrybi to dekle ściągaj

Spróbuj go odpalić na plaku/samostarcie,jak nie zatrybi to dekle ściągaj

Odpalił na plaku dzisiaj. No tylko gdzie jej właśnie szukać
Opublikowano

Bak :wink:

Opublikowano

Bak :wink:

Może coś w tym być,bo zanim się to stało to miałem paliwa na 20km i wtedy zaczął dłużej kręcić,pojechałem trochę dotankować i dalej to samo aż w końcu gdy jechałem i zgasł i oprócz plaku inaczej nie odpali.
Opublikowano

Bak :wink:

Może coś w tym być,bo zanim się to stało to miałem paliwa na 20km i wtedy zaczął dłużej kręcić,pojechałem trochę dotankować i dalej to samo aż w końcu gdy jechałem i zgasł i oprócz plaku inaczej nie odpali.
A pompa wtryskowa podaje paliwo?

Bak :wink:

Może coś w tym być,bo zanim się to stało to miałem paliwa na 20km i wtedy zaczął dłużej kręcić,pojechałem trochę dotankować i dalej to samo aż w końcu gdy jechałem i zgasł i oprócz plaku inaczej nie odpali.
A pompa wtryskowa podaje paliwo?
Zobacz czy pasek rozrządu nie jest luzny
Opublikowano

Bak :wink:

Może coś w tym być,bo zanim się to stało to miałem paliwa na 20km i wtedy zaczął dłużej kręcić,pojechałem trochę dotankować i dalej to samo aż w końcu gdy jechałem i zgasł i oprócz plaku inaczej nie odpali.
A pompa wtryskowa podaje paliwo?
Tak podaje na wszystkie wtryski. A może się kabel od sterującego uwalił tylko że ja go od góry nigdzie nie widzę

Pasek jest ok bo kolega dziś go sprawdzał

Opublikowano

W baku jest pompa z tego co kojarzę :wink:

Opublikowano

W baku jest pompa z tego co kojarzę :wink:

No jest ale podobno tylko odpowiada za przelewanie paliwa w baku ale ile w tym prawdy to nie wiem
Opublikowano

I sam sobie w tym momencie odpowiedziałeś w czym może tkwić problem

Opublikowano

I sam sobie w tym momencie odpowiedziałeś w czym może tkwić problem

Tzn?
Opublikowano

przelewanie paliwa w baku
:wink:

Multis jakby pasek przeskoczył to już na plaku ni uja nie odpali,w końcu mój przez to na lawecie wracał z Zatoru :facepalm:

Opublikowano

przelewanie paliwa w baku

:wink:

Multis jakby pasek przeskoczył to już na plaku ni uja nie odpali,w końcu mój przez to na lawecie wracał z Zatoru :facepalm:

No tak masz rację. To trzeba się dostać do tej pompki w baku.
Opublikowano

Przyczyny szukał bym w czymś innym

Spróbuj go odpalić na plaku/samostarcie,jak nie zatrybi to dekle ściągaj

Spróbuj go odpalić na plaku/samostarcie,jak nie zatrybi to dekle ściągaj

Odpalił na plaku dzisiaj. No tylko gdzie jej właśnie szukać
k**wa... Ucho..Na plaku? Niech odepnie czujnik temperatury z silnika i dostanie dobrą dawkę silnik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.