Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: pochwalony
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Wałkiem byś pomachal....
Opublikowano

Hejka :hi:

Multis dziękówa za ogarnięcie tematu :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Wałkiem byś pomachal....

na fona trza się odezwać
Opublikowano

Ja już mam przygotowaną flaszeczkę czystej :naughty:

Opublikowano
Ja nie mam problemu z alkoholem. Idę do monopola i kupuje....

Psyyyyyt.

Opublikowano

Zdrowie

Ruda z cola ! [emoji2]

Opublikowano

Panowie bawi się ktoś w wymiany dotyków w smartfonach? Dokładnie chodzi mi o Lg G2 bo żona dziś rozwaliła

Opublikowano

ja już też przyjąłem substancję ale tak patrzę i już wiem, że za mało mam więc czeka mnie wycieczka do sklepu jeszcze - tyle lat doświadczenia, a taki błąd książkowy :grin:


Panowie bawi się ktoś w wymiany dotyków w smartfonach? Dokładnie chodzi mi o Lg G2 bo żona dziś rozwaliła

Multis ?

Opublikowano

ja już też przyjąłem substancję ale tak patrzę i już wiem, że za mało mam więc czeka mnie wycieczka do sklepu jeszcze - tyle lat doświadczenia, a taki błąd książkowy :grin:

Nikt jeszcze nie kupił za dużo...

Panowie bawi się ktoś w wymiany dotyków w smartfonach? Dokładnie chodzi mi o Lg G2 bo żona dziś rozwaliła

Remont mam. Wiec za jakie 2 tyg. Ale mam kolesia co robi. Musze rozeznać ceny
Opublikowano

ja już też przyjąłem substancję ale tak patrzę i już wiem, że za mało mam więc czeka mnie wycieczka do sklepu jeszcze - tyle lat doświadczenia, a taki błąd książkowy :grin:

Nikt jeszcze nie kupił za dużo...

Panowie bawi się ktoś w wymiany dotyków w smartfonach? Dokładnie chodzi mi o Lg G2 bo żona dziś rozwaliła

Remont mam. Wiec za jakie 2 tyg. Ale mam kolesia co robi. Musze rozeznać ceny
Nie musi być oryginał tylko jakiś tani zamiennik żeby tylko działał. Jak będziesz coś wiedział to daj znać
Opublikowano

ja już też przyjąłem substancję ale tak patrzę i już wiem, że za mało mam więc czeka mnie wycieczka do sklepu jeszcze - tyle lat doświadczenia, a taki błąd książkowy :grin:

Nikt jeszcze nie kupił za dużo...

Panowie bawi się ktoś w wymiany dotyków w smartfonach? Dokładnie chodzi mi o Lg G2 bo żona dziś rozwaliła

Remont mam. Wiec za jakie 2 tyg. Ale mam kolesia co robi. Musze rozeznać ceny
Nie musi być oryginał tylko jakiś tani zamiennik żeby tylko działał. Jak będziesz coś wiedział to daj znać
Przypomnij się z jutro z rana

ja już też przyjąłem substancję ale tak patrzę i już wiem, że za mało mam więc czeka mnie wycieczka do sklepu jeszcze - tyle lat doświadczenia, a taki błąd książkowy :grin:

Nikt jeszcze nie kupił za dużo...

Panowie bawi się ktoś w wymiany dotyków w smartfonach? Dokładnie chodzi mi o Lg G2 bo żona dziś rozwaliła

Remont mam. Wiec za jakie 2 tyg. Ale mam kolesia co robi. Musze rozeznać ceny
Nie musi być oryginał tylko jakiś tani zamiennik żeby tylko działał. Jak będziesz coś wiedział to daj znać
Przypomnij się z jutro z rana
Co z motorem?
Opublikowano

Multis podaj swój numer na priv

Opublikowano

morsik dzwoń do mie jak nie śpisz !!!!!!!!!!...przeoczyłem wcoraj temat...coś Multis wspomniał,jak się z nim wieczorem widzałem...ale to było późno już ...ale dopiero teraz mam troche luzu by gadać

Opublikowano

ach ta solidarność 2,5 TDI aż się za Was napiję :naughty:

Opublikowano

kurwus bym zapomniał napisać jak bym nicka Twojego nie zobaczył....pyrsk :D


:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.