Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hidy :dziura: bo mi się jedna przepaliła i mam teraz jedną wsadzoną 5k i jedną 6k i jest z d*py i myślę nad 4300 czy nie będzie dawała najwięcej światła, po wyczyszczeniu soczewek i tak już dla mnie efekt zadowalający, teraz tylko jedną barwę wsadzić żeby nie było kolorowo, i jakie żarówki w halogeny żeby nie było, że mijania świecą na biało a halo na żółto

Hidy to u Tomasa.

same palniki potrzebuję przetwornice mam, ale chodzi mi o barwę

ja przerabiałem 4,3k 5k i 6k

najlepiej moim zdaniem te 5k - taki złoty środek

no ja przerabiałem 6k i 5k ale 4,3k nie jak to wygląda ?

4,3k da więcej światła ale będzie bardziej żółty ? a jak z barwą

kup 5k :wink:

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

tak naprawdę Pajda nigdy nie miał 1BV :decayed:

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

Twardo i koza :wink:

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

Twardo i koza :wink:

fakt twardo

tu się z tobą nie zgodzę że koza , bo fedry nie były ory BE/BV tylko zielone weitecha (-60/-60 chyba) bo zaliczałem każdy prób zwalniający

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

Twardo i koza :wink:

fakt twardo

tu się z tobą nie zgodzę że koza , bo fedry nie były ory BE/BV tylko zielone weitecha (-60/-60 chyba) bo zaliczałem każdy prób zwalniający

Pucek miał pewnie na myśli seryjne BE/BV

Opublikowano

:bry:

ps.: mom sprawdzone wycieraczki, smigom na nich ponad 1,5 roku, teraz dopiero zaczely coniyco zostawiac ale jeszcze do przezycia, na zima cza bedzie zmiynic wiec jak ktos cos to w nastepny wtorek juz napewno sie pojawia

daj jakieś namiary

U mie na wiosce je kupuja, pudełko takie czorno-zielone i napis spider

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

Twardo i koza :wink:

fakt twardo

tu się z tobą nie zgodzę że koza , bo fedry nie były ory BE/BV tylko zielone weitecha (-60/-60 chyba) bo zaliczałem każdy prób zwalniający

Pucek miał pewnie na myśli seryjne BE/BV

Oczywiście że seria, ori 1BV, twardo to mało powiedziane, bardzo twardo a z wysokością było średnio dobrze :)

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

Twardo i koza :wink:

fakt twardo

tu się z tobą nie zgodzę że koza , bo fedry nie były ory BE/BV tylko zielone weitecha (-60/-60 chyba) bo zaliczałem każdy prób zwalniający

Pucek miał pewnie na myśli seryjne BE/BV

Oczywiście że seria, ori 1BV, twardo to mało powiedziane, bardzo twardo a z wysokością było średnio dobrze :)

czyli pewni z -30 - 40

ale to koza zboczeńcy

Opublikowano

seria BV/BE to -20 mm jeśli to ory fabryka

Opublikowano

Pajda jak się jeździło na 1BV ?

Twardo i koza :wink:

fakt twardo

tu się z tobą nie zgodzę że koza , bo fedry nie były ory BE/BV tylko zielone weitecha (-60/-60 chyba) bo zaliczałem każdy prób zwalniający

Pucek miał pewnie na myśli seryjne BE/BV

Oczywiście że seria, ori 1BV, twardo to mało powiedziane, bardzo twardo a z wysokością było średnio dobrze :)

czyli pewni z -30 - 40

ale to koza zboczeńcy

Nawet nie było -30 :wink:

8vxocodu.jpg

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

dzisiaj byłem w nowym miejscu na kebabie, prowadzą go rodowici araby ( polecił mi szef yugo grila)

kebab całkiem dobry

https://www.facebook.com/dubaifoodpl

Edytowane przez stanley

Opublikowano

nie chce mi się grzebać po forum jaka żarówka siedzi w halogenie h1 ?

miałem od jutra się wczasować kilka dni ale c**j babki strzelił więc piję rudą loche z biedry :kox:

Opublikowano

halogen H11

Opublikowano

miałem od jutra się wczasować kilka dni ale c**j babki strzelił więc piję rudą loche z biedry :kox:

ostatnio trochę gustowałem w rudej i takie minimum co mi akurat wchodzi do JD :wink:

Opublikowano

miałem od jutra się wczasować kilka dni ale c**j babki strzelił więc piję rudą loche z biedry :kox:

ostatnio trochę gustowałem w rudej i takie minimum co mi akurat wchodzi do JD :wink:

powiem tak z kolą to jeden c**j wszystko smakuje tak samo, ale na czysto - tak jak ja piję to już czuć, że locha z biedy to jakiś spiryt :grin:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj byłem w nowym miejscu na kebabie, prowadzą go rodowici araby ( polecił mi szef yugo grila)

kebab całkiem dobry

https://www.facebook.com/dubaifoodpl

Hmm, można przetestować. " Kupujesz kebaba osiedlasz araba" :decayed:

Psssssssst Grand, Koźlak

Opublikowano

miałem od jutra się wczasować kilka dni ale c**j babki strzelił więc piję rudą loche z biedry :kox:

ostatnio trochę gustowałem w rudej i takie minimum co mi akurat wchodzi do JD :wink:

powiem tak z kolą to jeden c**j wszystko smakuje tak samo, ale na czysto - tak jak ja piję to już czuć, że locha z biedy to jakiś spiryt :grin:

ja piję z colą, ale i tak czuję w c**j różnicy :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Psyyyyyt kasztelan...

Opublikowano

miałem od jutra się wczasować kilka dni ale c**j babki strzelił więc piję rudą loche z biedry :kox:

ostatnio trochę gustowałem w rudej i takie minimum co mi akurat wchodzi do JD :wink:

powiem tak z kolą to jeden c**j wszystko smakuje tak samo, ale na czysto - tak jak ja piję to już czuć, że locha z biedy to jakiś spiryt :grin:

ja piję z colą, ale i tak czuję w c**j różnicy :wink:

to masz delikatne gardełko

ja jedyną którą rozpoznaję to Bushmils - i wg mnie to no.1

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.