Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja do 22 musze wytrzymać przy coli...

czymam za Ciebie ksiuki :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Multis to jest złota rączka czasami naprawia nawet tylko wzrokiem :decayed:

polecam tego użytkownika i będę opowiadał o nim swoim wnukom :grin:

Opublikowano

Dzień wolny spędzony na warsztacie ale warto było bo Cinquecento wróciło na drogi :banan:

Opublikowano

Multis to jest złota rączka czasami naprawia nawet tylko wzrokiem :decayed:

polecam tego użytkownika i będę opowiadał o nim swoim wnukom :grin:

ja też:D

stanley jakbyś jutro przez przypadek znalazł lewe lustro do b5 grzane (normalne...nie niebieskie !!! ) i napisał tu jego cenę to będę wdzięczny :hi: ...moje zmarło i muszę przed zimą zanabyć ....podjebki żyją max miesiąc ,....więc z aso będzie trzeba nabyć ;)

Opublikowano

Multis to jest złota rączka czasami naprawia nawet tylko wzrokiem :decayed:

polecam tego użytkownika i będę opowiadał o nim swoim wnukom :grin:

ja też :D

stanley jakbyś jutro przez przypadek znalazł lewe lustro do b5 grzane (normalne...nie niebieskie !!! ) i napisał tu jego cenę to będę wdzięczny :hi: ...moje zmarło i muszę przed zimą zanabyć ....podjebki żyją max miesiąc ,....więc z aso będzie trzeba nabyć ;)

znasz nr tego lustra ?

Opublikowano

Arturro, znając życie między 220 a 300zł ;)

Opublikowano

Multis to jest złota rączka czasami naprawia nawet tylko wzrokiem :decayed:

polecam tego użytkownika i będę opowiadał o nim swoim wnukom :grin:

ja też :D

stanley jakbyś jutro przez przypadek znalazł lewe lustro do b5 grzane (normalne...nie niebieskie !!! ) i napisał tu jego cenę to będę wdzięczny :hi: ...moje zmarło i muszę przed zimą zanabyć ....podjebki żyją max miesiąc ,....więc z aso będzie trzeba nabyć ;)

znasz nr tego lustra ?

nie...ale znam kogoś kto może znać ...Ceski Tesin ma w profilu :D :D :D :D

Opublikowano

Multis to jest złota rączka czasami naprawia nawet tylko wzrokiem :decayed:

polecam tego użytkownika i będę opowiadał o nim swoim wnukom :grin:

ja też :D

stanley jakbyś jutro przez przypadek znalazł lewe lustro do b5 grzane (normalne...nie niebieskie !!! ) i napisał tu jego cenę to będę wdzięczny :hi: ...moje zmarło i muszę przed zimą zanabyć ....podjebki żyją max miesiąc ,....więc z aso będzie trzeba nabyć ;)

znasz nr tego lustra ?

nie...ale znam kogoś kto może znać ...Ceski Tesin ma w profilu :D :D :D :D

lewa czy prawa strona , ma być asferyczne ? płaskie czy wypukłe ?

b5lustroj_srwqrpp.jpg

8D0857535E

cena 274 brutto

Opublikowano

Może być asferyczne...nie ma cyganić na odległości...może parzyć kawę :kox:

Lewe...Ale mnie studzisz :(

Opublikowano

Może być asferyczne...nie ma cyganić na odległości...może parzyć kawę :kox:

Lewe...Ale mnie studzisz :(

Kup zamiennik. A nie ma co się spuszczac nad ori. Zaraz buchną.
Opublikowano

zwykłe 204 brutto

Opublikowano

Może być asferyczne...nie ma cyganić na odległości...może parzyć kawę :kox:

Lewe...Ale mnie studzisz :(

Kup zamiennik. A nie ma co się spuszczac nad ori. Zaraz buchną.

kiedyś kupiłem do siebie zamiennik, nie jest to warte nawet 20zł :kwasny: choć zapłaciłem chyba z 70zł

Opublikowano

Może być asferyczne...nie ma cyganić na odległości...może parzyć kawę :kox:

Lewe...Ale mnie studzisz :(

Kup zamiennik. A nie ma co się spuszczac nad ori. Zaraz buchną.
Tzn? Ukradną?

No co Ty...ja nie parkuje w Tychach :D;)

Mam zamiennik... Grzał miesiąc :(

Opublikowano

Może być asferyczne...nie ma cyganić na odległości...może parzyć kawę :kox:

Lewe...Ale mnie studzisz :(

Kup zamiennik. A nie ma co się spuszczac nad ori. Zaraz buchną.
Tzn? Ukradną?

No co Ty...ja nie parkuje w Tychach :D;)

Mam zamiennik... Grzał miesiąc :(

Od początku mam zamienniki i jeszcze działają.
Opublikowano

Multis, Ty jesteś szpec. Muszę kupić dysk zewnętrzny, pytanie jaki? co polecasz ?

Opublikowano

O tez mnie interesuje zmieniam się w słuch

Opublikowano

Multis, Ty jesteś szpec. Muszę kupić dysk zewnętrzny, pytanie jaki? co polecasz ?

To zależy czy będzie bardzo przenosny
Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=S6rN_yNqpXc

czy te zegary są niebieskie czy mi się wydaje?

Opublikowano

Multis, Ty jesteś szpec. Muszę kupić dysk zewnętrzny, pytanie jaki? co polecasz ?

To zależy czy będzie bardzo przenosny

zgrać, co zgrać, czasem podłączyć pod kompa i tyle :wink:

Opublikowano

Małe tzw gotowe 2.5 mają prędkość obrotowa 5400. Chcesz 7200 to osobno dysk i obudowa. 3.5 najczęściej masz już 7200 i tańsze, ale zasilacz trza targać. Przy okazji 3.5 teoretycznie wytrzymalsze.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.