Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedam nówke.nawigacje Mio Spirit 685 i 680 z.mapami Europy plus ekran 5 cali i 2gb pamięci wbudowanej... Bliźniac z e modele w tej samej cenie

Zestaw nówa cena 300 zł. Ostatnie sztuki

fddf04d961aa3d5035ce67bd5bae5668.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Miron, ale to lepiej już na coś nowszego :naughty:

co się okazało z autem???

:siema:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Miron :wink:

co się okazało z autem???

:siema:

Pompa,wtryski i wszystkie świece do wymiany. Do tego trzeba akumulator też nowy.

Nie chce się zadłużać bardzo bo już mam nieciekawie z kasą przez swoją głupotę.

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Sprzedam Blu Ray LG BP 325 nówka mega cena z 3D

dd494f4755659f816355302df250c738.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano

Sprzedam Blu Ray LG BP 325 nówka mega cena z 3D

dd494f4755659f816355302df250c738.jpg

Naciapane z Z2

Rozwodzisz się, czy jaki inny podział majątku?
Opublikowano

osz quwa nie ciekawie :kwasny:

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Miron :wink:

co się okazało z autem???

:siema:

Pompa,wtryski i wszystkie świece do wymiany. Do tego trzeba akumulator też nowy.

Nie chce się zadłużać bardzo bo już mam nieciekawie z kasą przez swoją głupotę.

To na czym to auto jeździło?
Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Miron :wink:

co się okazało z autem???

:siema:

Pompa,wtryski i wszystkie świece do wymiany. Do tego trzeba akumulator też nowy.

Nie chce się zadłużać bardzo bo już mam nieciekawie z kasą przez swoją głupotę.

To na czym to auto jeździło?
Ja tankowałem zawsze praktycznie na jednej stacji,a poprzedni właściciel nie wiem co lał.
Opublikowano

Sprzedam kierownice pod PC i PS2... Idealna na prezent pos choinke... Nówka sztuka cena mega promocyjna 150 zł.

W skład oryginalnie zapakowanego zestawu wchodzi kierownica pedały i ręczny... Bezprzewodowe...

Link do producenta

www.tracer.pl/product/kierownica-tracer-professional-carbonracer-usbps2-6

d1673cc8e9f3cee785979db5fe4fcccc.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Miron :wink:

co się okazało z autem???

:siema:

Pompa,wtryski i wszystkie świece do wymiany. Do tego trzeba akumulator też nowy.

Nie chce się zadłużać bardzo bo już mam nieciekawie z kasą przez swoją głupotę.

To na czym to auto jeździło?
Ja tankowałem zawsze praktycznie na jednej stacji,a poprzedni właściciel nie wiem co lał.
Nie no, h..jnia panie...

Sprzedam kierownice pod PC i PS2... Idealna na prezent pos choinke... Nówka sztuka cena mega promocyjna 150 zł.

W skład oryginalnie zapakowanego zestawu wchodzi kierownica pedały i ręczny... Bezprzewodowe...

Link do producenta

www.tracer.pl/product/kierownica-tracer-professional-carbonracer-usbps2-6

d1673cc8e9f3cee785979db5fe4fcccc.jpg

Naciapane z Z2

Ktoś tu ma chyba karę...

Najlepiej na Olx się sprzedaje.

Opublikowano

Najpierw wstawiam.na forum po znajomych... Olx też przyjdzie czas

Naciapane z Z2

Multis jesteś mi w stanie napisać różnice pomiędzy zestawem głośników na przód z gwizdkami a zestawem głośników na przód z gwizdkami i zwrotnicami... Na czym.polega różnica? Co dają te zwrotnice...

Pytam bo mam komplet przód JBl ale bez zwrptnic i albo dołożyć o ile się da albo sprzedać i kupić zestaw na gotowo z zwrotnicami...

Pytam bo powoli kompletuje montuje potem wygłuszam... A stroić chyba będzie skalik lub samemu ile.dam.rady...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

ile Cie to szarpnie ?

Opublikowano

Psyt

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

ile Cie to szarpnie ?
Gość mi powiedział że z robotą jakieś 3tys zł.
Opublikowano

Zwrotnice robią podział pasma. Czyli na tweetery dają górne pasmo częstotliwości a na niskotonowe odcinają górę. Przez co głośniki grają bardziej efektywnie i w swoim paśmie przenoszenia.

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

Miron :wink:

co się okazało z autem???

:siema:

Pompa,wtryski i wszystkie świece do wymiany. Do tego trzeba akumulator też nowy.

Nie chce się zadłużać bardzo bo już mam nieciekawie z kasą przez swoją głupotę.

To na czym to auto jeździło?
A co ma to wspólnego? :-P
Opublikowano

I kuzwa przyszła fota ze Świętochłowic :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Czas na EB...

Tyle pozostało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.