Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym chciał 1.9 włożyć ale wiem już że dwumas i sprzęgło są inne bo średnica się różnią.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No czyli dochodzi jeszcze 2k do reszty

Opublikowano

No czyli dochodzi jeszcze 2k do reszty

No właśnie teraz tak nad tym myśle i nie pozostaje nic innego jak tylko się napić na to konto ale jutro na rano do roboty trzeba iść
Opublikowano

Zdrowie!

Opublikowano

Pyrsk

Naciapane z Z2

Opublikowano

Zrobione

połówka czy zero siedem ?

Już 1,5 poszło :naughty: i końca nie widać :banan:

Opublikowano

Zdrowie!

Pajda a Ty w końcu remont czy inny silnik?
Opublikowano

Miszka wpadaj na fbi dawaj jakiś odpowiedni komentarz do tych wszystkich flag w profilach....hahaha

Naciapane z Z2

no masz rację - śmieszą mnie te flagi, nic niczemu nie służą - tak sobie idioci wmawiają, że są solidarni, a w głębi duszy mają na to wyjebane

Opublikowano

:hi:

A wy ja zwykle o autach gadacie masakra co za forum

O d*pach byście pogadali ale nie wy nie potraficie motoryzacyjne zboki

Secio zmieniaj pamiętaj okazję się mszcza

B7 to nie jest B6 po lifcie to jest B7 i tyle

A. Tak poza tym zakupiłem nowe graty

Tym razem stawiam na bezpieczeństwo - zakupiłem graty do poskladania AK47

Oraz działka przeciwlotniczego

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

:hi:

A wy ja zwykle o autach gadacie masakra co za forum

O d*pach byście pogadali ale nie wy nie potraficie motoryzacyjne zboki

Secio zmieniaj pamiętaj okazję się mszcza

B7 to nie jest B6 po lifcie to jest B7 i tyle

A. Tak poza tym zakupiłem nowe graty

Tym razem stawiam na bezpieczeństwo - zakupiłem graty do poskladania AK47

Oraz działka przeciwlotniczego

za dużo alkoholu :grin: ?

Opublikowano

:hi:

A wy ja zwykle o autach gadacie masakra co za forum

O d*pach byście pogadali ale nie wy nie potraficie motoryzacyjne zboki

Rację chłopak ma :)

8d8f4f25bdea3e60aa8043b2fca51409.jpg

Opublikowano

Zdrowie!

Pajda a Ty w końcu remont czy inny silnik?
No to pyrsk!

Zdrówko za te nasze furmanki!

Opublikowano

Miszka wpadaj na fbi dawaj jakiś odpowiedni komentarz do tych wszystkich flag w profilach....hahaha

Naciapane z Z2

no masz rację - śmieszą mnie te flagi, nic niczemu nie służą - tak sobie idioci wmawiają, że są solidarni, a w głębi duszy mają na to wyjebane
Haha mamy to samo

Naciapane z Z2

Zapodajcie jakiś bicik do alko..

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi:

A wy ja zwykle o autach gadacie masakra co za forum

O d*pach byście pogadali ale nie wy nie potraficie motoryzacyjne zboki

Rację chłopak ma :)

8d8f4f25bdea3e60aa8043b2fca51409.jpg

dokladnie

tumblr_nxdp2eH31U1r9ged7o1_1280.jpg

Miszka wpadaj na fbi dawaj jakiś odpowiedni komentarz do tych wszystkich flag w profilach....hahaha

Naciapane z Z2

no masz rację - śmieszą mnie te flagi, nic niczemu nie służą - tak sobie idioci wmawiają, że są solidarni, a w głębi duszy mają na to wyjebane
Haha mamy to samo

Naciapane z Z2

Zapodajcie jakiś bicik do alko..

Naciapane z Z2

https://www.youtube.com/results?search_query=mioush+nospr

Opublikowano

No wiedziałem kiedy tu zajrzeć[emoji2]

Pssyyt ☺

Opublikowano

Zdrówko za bezpieczny weekend

Naciapane z Z2

Opublikowano

Zdrówko za bezpieczny weekend

Naciapane z Z2

za bezpieczny Władziu

Opublikowano

https://youtu.be/qbsukZcpmGw

Naciapane z Z2

https://youtu.be/qTZiORJ1ST0

Naciapane z Z2

No dobra teraz już na bogato...

https://youtu.be/Qk4bBJKLyHU

Naciapane z Z2

Pyrsk... Prawdziwi raperzy a nie jacyś podrabiańcy... Jak.ten popek

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:facepalm: idź spać dzieciak ! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.