Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

myk kielonek na szybko i drugi od razu na drugą nóżkę

Wyczyściłem ostatnio soczewki w lampach - no nie powiem efekt mega, jako że miałem dwa różne palniki w swoim chińskim hidzie postanowiłem kupić takie o jednakowej barwie, palniki przyszły, podłączyłem, działały 10min i spaliły się obie przetwornice, więc na szybko Ucho kupił mi dwie żarówki #mega#turbo,#xenon#efect#hd#lepsze niż xenon efekt taki, że wracając ostatnio po go 17 nie widziałem na drodze absolutnie nic. No to se pomyślałem kupię nowe przetwornice ( te stare co się spaliły mam jeszcze z czasów B5), dokonałem zakupu na allegro mega wypaśnych przetwornic z can bus itp ale po dwóch dniach zadzwonił pan ze sklepu i mówi, że już ich nie mają i nie wie kiedy będą i że odda mi kasę. Oddał kasę a ja zostałem bez oświetlenia...i wetdy przypomniało mi się, że jeden z VIP'wó sprzedaje i tak właśnie zostałem rozdziewiczony z xenonu. Tymczasem czekam na paczuszkę, a historia jest tak pękna, że jak w końcu kiedyś to wyjdzie przed moją to myślę, że mnie zrozumie

no to ten drugi kielon myk :kox:

bixy kupiłeś

Psyt

Psyt

jeszcze mnie nie pojebało zwykły xenon
Mam soczewki z b8 na sprzedaż jak byś chciał
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

To pssssssssssst Argus potem Łomża ityle bo jutro do tarczy nie trafię :vava::vava:

Opublikowano

Miszka jak dobrze poszukasz to bixy w cenie xenona znajdziesz :naughty:



Mam soczewki z b8 na sprzedaż jak byś chciał
jak dobrze kojarzę to soczewka jest większa nóż w zwykłych h7 :wink:

Chodzi o średnicę

Opublikowano

Psyyyyyt :)

Opublikowano

i co mi przyszło pssssyt :facepalm:

Tychy chcę jutro zrobić logi ino sam tego nie zrobię kto ma czas jutro żeby to ogarnąć ?


Miszka jak dobrze poszukasz to bixy w cenie xenona znajdziesz :naughty:

mam nadzieję, że przesiadka ze świeczek na xenon wystarczy :wink:

takim oto sposobem zewnątrz kończę rezanie do serii , teraz niech tylko jeszcze ktoś w dupkę wjedzie i będzie malina :grin:

Opublikowano

Pyrsk....

Miszka... Giejnią zajechało :whistling:

Opublikowano

Siemka z wieczora... Dajcie chwile to ogarne sapm :decayed::pali:

Opublikowano

tja to do jutra - stoi mi tu taka suczka w staniku, majtach i podwiązkach i już mruczy :hi:

Opublikowano

No chciałem ale nie dam rady tyle tego cytowania...

Ale w skrócie: Miszka :kox:

Bieniek współczuje... Stanley gdzi ta skrzynka?

Mario, qr** jakaś wysprzedaż czy co?

A cała reszta zrowie :drunk:


Aaaa bym zapomniał! Polska! Biało Czerwoni!

Opublikowano
:hi: po nieprzespanej nocy...
Opublikowano

Siema z rana.

To zmazańcy pokazali klasę w francji

Naciapane z Z2

Opublikowano

Morgen

Miszka a jak tam amory bv?

Opublikowano

:hi:

Pany potrzebowałbym podwózki z Bierunia Starego na Katowice.Odwdziecze sie dobrą rudą :)

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Chłopaki mam delikatną sprawę dokładnie finansową,bo muszę zrobić to moje auto. Potrzebuję kasę pożyczyć i w ratach oddawać. Sorry,że tak otwarcie pytam ale nie mam do kogo uderzyć.

ile Cie to szarpnie ?
Gość mi powiedział że z robotą jakieś 3tys zł.

o fak, to ciężki temat, aż tyle to nie mam :kwasny:

I kuzwa przyszła fota ze Świętochłowic :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

to pewnie z tego pudła, ktore ustawiają obok mojej roboty :kwasny:
Stasiu dzięki,że wogóle pomyślałeś na mój temat.
Opublikowano

Turzol Kiedy i o której ?

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

Turzol Kiedy i o której ?

8:20-30 czyli za godzine

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ojj to nie dam rady bo jestem z moją na zakupach...

Opublikowano

Ja w pracy...Ale jak nic do 15 nie ogarniesz to podskocze ;)

Hejka

Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.