Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany dzięki za numer. ;-)

Naciapane z Z2

Ciekawy automaniak na TVN turbo... Pssyyyttt

Naciapane z Z2

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Tychy?
Tak,weekend :banan:
Juz jesteś czy będziesz?
Opublikowano

To cb radio zarezerwowane... Więc nie ma tematu

Naciapane z Z2

Multis... Biore ten piec jak działa 100%... Numer twój mam napisz tylko kaj mam jechać po niego... Katowice? Może żory? Rybnik?

Naciapane z Z2

Opublikowano

Jestem i pije :beer::naughty:


Co trzeba?

Opublikowano

Lepiej późno niż wcale.. Pyrsk

Naciapane z Z2

Opublikowano

To cb radio zarezerwowane... Więc nie ma tematu

Naciapane z Z2

Multis... Biore ten piec jak działa 100%... Numer twój mam napisz tylko kaj mam jechać po niego... Katowice? Może żory? Rybnik?

Naciapane z Z2

Wziął napaleniec... Może i lepiej ze do obcego...

Jestem i pije [emoji481] :naughty:

Co trzeba?

Teraz to już nic...
Opublikowano

Trzeba było dzwonić

Opublikowano

Multis... mam nadzieje że zreperowałeś go dobrze bo idzie w odpowiednie ręce... ;)

Opublikowano

Juz poszedł. Zrobiony na oryginalnych tailach. Kolega?

Opublikowano

Czyli co sprzedałeś go komuś innemu niż mnie? Bo nie kumam

Naciapane z Z2

Opublikowano

Tak. Jakiś koleś z Gliwic. Może i lepiej...

Opublikowano

k**wa ide sie napić :facepalm: Chciałem go dla siebie... Rozpoznałem temat i on miał potencjał... :facepalm: Musze szukac dalej... :facepalm:

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

k**wa ide sie napić :facepalm: Chciałem go dla siebie... Rozpoznałem temat i on miał potencjał... :facepalm: Musze szukac dalej... :facepalm:

Nie becz... Sam na początku mówiłeś ze nie najlepszy...
Opublikowano

k**wa ide sie napić :facepalm: Chciałem go dla siebie... Rozpoznałem temat i on miał potencjał... :facepalm: Musze szukac dalej... :facepalm:

Nie becz... Sam na początku mówiłeś ze nie najlepszy...

Musiałem poczytać co i jak i co do niego najlepiej podłączyć... trza było pisać że go wystawiasz....jak sprzedałeś za 250 zł to cena mega dla kupującego.... Taniej niż w biedronce..

Dobra trudno... Patrz... Co o tym.myślisz...

http://olx.pl/oferta/glosnik-magnat-800-b33-wzmacniacz-blaupunkt-gta-460-800w-CID5-IDcCjNx.html

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:


Ja polece Seagate Expansion Portable na usb 3.0 jeśli ma być przenośny i przy okazji bezproblemowy i cichy.
http://www.seagate.c...nsion-portable/

Albo Seagate Backup Plus :wink: Fajny dysk 2,5 cala. Mam takiego terowego. Tylko pokrowiec trzeba sobie jakiś kupić bo w zestawie niema :facepalm: .

Opublikowano

k**wa ide sie napić :facepalm: Chciałem go dla siebie... Rozpoznałem temat i on miał potencjał... :facepalm: Musze szukac dalej... :facepalm:

Nie becz... Sam na początku mówiłeś ze nie najlepszy...

Musiałem poczytać co i jak i co do niego najlepiej podłączyć... trza było pisać że go wystawiasz....jak sprzedałeś za 250 zł to cena mega dla kupującego.... Taniej niż w biedronce..

Dobra trudno... Patrz... Co o tym.myślisz...

http://olx.pl/oferta/glosnik-magnat-800-b33-wzmacniacz-blaupunkt-gta-460-800w-CID5-IDcCjNx.html

Naciapane z Z2

Za ten piniondz może być...
Opublikowano

Ten piniondz jest do negocjacji... Messedz już poszedł.... ;-)

Naciapane z Z2

Opublikowano

Multis, Ty jesteś szpec. Muszę kupić dysk zewnętrzny, pytanie jaki? co polecasz ?

Ja polece Seagate Expansion Portable na usb 3.0 jeśli ma być przenośny i przy okazji bezproblemowy i cichy.

http://www.seagate.com/pl/pl/external-hard-drives/portable-hard-drives/standard/expansion-portable/

kupiłem dzisiaj ;) za 399zl

Opublikowano

Na Nomie stoi RS4 do sprzedania za 78k. :decayed::decayed::decayed:

2r33zgbg.jpg

gwdjkeu4.jpg

Opublikowano

Na Nomie stoi RS4 do sprzedania za 78k. :decayed::decayed::decayed:

w cenie dobrze utrzymanego RS4 B5 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.