Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Panowie mialby ktos pozyczyc na pare dni zwykle lampy H7 przednie ? Albo ewentualnie chociaz ta od strony pasazera?

ja mam obie tylko do Tychów musiałbyś podjechać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


Pajda i jak autko ... zadowolony czy mając teraz sprawne autko i chudszy portfel drugi raz byś tego takiej decyzji nie podjął ;)

Opublikowano

Moja padaka odżyła jak nie wiem. Na wolnych obrotach ładnie równo pracuje (nie jak przedtem) a najważniejsze to od dołu w końcu to auto ciągnie i zero dymka przy porannym odpalaniu... No teraz lać i jeździć.

Opublikowano

Moja padaka odżyła jak nie wiem. Na wolnych obrotach ładnie równo pracuje (nie jak przedtem) a najważniejsze to od dołu w końcu to auto ciągnie i zero dymka przy porannym odpalaniu... No teraz lać i jeździć.

Najważniejsze że zadowolony :)

Opublikowano

Moja padaka odżyła jak nie wiem. Na wolnych obrotach ładnie równo pracuje (nie jak przedtem) a najważniejsze to od dołu w końcu to auto ciągnie i zero dymka przy porannym odpalaniu... No teraz lać i jeździć.

Najważniejsze że zadowolony :)
Trochę to trwało i kupa nerwów ale efekt jest.
Opublikowano

:hi: witam

Opublikowano

Moja padaka odżyła jak nie wiem. Na wolnych obrotach ładnie równo pracuje (nie jak przedtem) a najważniejsze to od dołu w końcu to auto ciągnie i zero dymka przy porannym odpalaniu... No teraz lać i jeździć.

Najważniejsze że zadowolony :)
Trochę to trwało i kupa nerwów ale efekt jest.

Wiela cie to szarpło finalnie???

Opublikowano

A co tam. Wszystko z ustawianiem,robotą itd to 2700zł... No ale cóż mam nadzieję,że będzie jeździć.

Opublikowano

A co tam. Wszystko z ustawianiem,robotą itd to 2700zł... No ale cóż mam nadzieję,że będzie jeździć.

To dobra cena... Oby służył...

Opublikowano

:hi:

Pajda i jak autko ... zadowolony czy mając teraz sprawne autko i chudszy portfel drugi raz byś tego takiej decyzji nie podjął ;)

Obstawiam że będzie mega zadowolony... Zrobił konkretny remont i fura godna poleecenia i uwagi itd.. Itp..

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Pajda i jak autko ... zadowolony czy mając teraz sprawne autko i chudszy portfel drugi raz byś tego takiej decyzji nie podjął ;)

Obstawiam że będzie mega zadowolony... Zrobił konkretny remont i fura godna poleecenia i uwagi itd.. Itp..

Naciapane z Z2

Powiem krotko- tera to je audi!

Remont na duży plus, już wiem dlaczego Arturoo naprawia cały czas swoją podake [emoji2]

Autko po remoncie stało się bardziej sztywne i zbite jak nigdy, poki co jest na dotarciu za 5 tys trzeba jechac na wymiane oleju.

Czy bym zrobił jeszcze raz? Na dzień dzisiejszy tak i to bez wahania.

Opublikowano

:hi: Wieczór.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Arturoo ja już jestem w Katowicach. Jutro i w piątek od rana jestem wolny więc jak coś możesz podjechać po opony.

Opublikowano

:hi:

nie no, to już jest curva szczyt :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.