Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Kędzior, nie pakuj się w lagunę :wink:

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

a ) bo ?...leci za nią opinia jeszcze z 2'jki ?

b ) pajda Ci już odpisał to co ja chciałem ;)

ile na rozrząd wybecalujesz u siebie ?

powiedz ,że to jest logiczne ;) w tym roczniku i przy tej wartości ;)

a nie wydaje mi się byś miał wygodniejsze autko niż ta laguna z aukcji ...bez urazy of korz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie


zapakowanie do auta opon na nowy sezon
po uja jak jeszcze śnieg leży :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior, nie pakuj się w lagunę :wink:

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

a ) bo ?...leci za nią opinia jeszcze z 2'jki ?

b ) pajda Ci już odpisał to co ja chciałem ;)

ile na rozrząd wybecalujesz u siebie ?

powiedz ,że to jest logiczne ;) w tym roczniku i przy tej wartości ;)

a nie wydaje mi się byś miał wygodniejsze autko niż ta laguna z aukcji ...bez urazy of korz ;)

Artur, rozrząd u mnie wytrzymuje 300tys i wiecej a wszystko zależy od oleju i jego wymianie, laguna nic się nie zmieniła, wejdź na forum i poczytaj co ludzie wymieniaja po przebiegu 200 tysi, dlaczego sa takie świeże i takie tanie skoro w zakupie są tylko trochę tańsze?

Zresztą, ten temat był tu wiele razy poruszany i kazdy by kupował świeże fordy, mazdy i renowki, a kazdy z tych wielkich zwolenników wpakowal spory worek siana do starego trupa, co nie Artur? :) w sumie to Ty wpakowales juz chyba 3 takie worki :)

Nie wiem jak Wy, ale ja rocznikiem nie jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ile miało twoje audi jak je brales od Mirona? Ile miało b5 w momencie zakupu

Jakie kupisz teraz lub w przyszłości audi? 15 letnie?

Więc nie doradzają by gość kupił 15 letnie audi

Ja swoje kupowałem jak miało 6 lat.

Teraz przykład z życia:

Kuzyn kupił w lato b6 1.8 t z 2001 sprawdzone vin przebieg itd nalatane ponad 220 tys. Ostatnio się z nim widziałem to już mówił że coś puka z przodu ze auto cos plywa i chyba amory trzeba zrobic i ucieka plyn chodniczy ale tego jeszcze nie robil ale w najgorszym wypadku uszczelka pod glowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ile miało twoje audi jak je brales od Mirona? Ile miało b5 w momencie zakupu

Jakie kupisz teraz lub w przyszłości audi? 15 letnie?

Więc nie doradzają by gość kupił 15 letnie audi

Ja swoje kupowałem jak miało 6 lat.

Teraz przykład z życia:

Kuzyn kupił w lato b6 1.8 t z 2001 sprawdzone vin przebieg itd nalatane ponad 220 tys. Ostatnio się z nim widziałem to już mówił że coś puka z przodu ze auto cos plywa i chyba amory trzeba zrobic i ucieka plyn chodniczy ale tego jeszcze nie robil ale w najgorszym wypadku uszczelka pod glowica.

Ile miało B7? 150tyś niecałe, teraz ma prawie 210tyś, 2 lata z hakiem, B5 miało 240tyś i oddałem je Ojcu gdy miało 340 tyś i do dzisiaj to jeździ, w żadne auto nie włożyłem worka kasy na naprawy, jak już to tylko na moje zachcianki, co kupie następne? biorę pod uwagę B8/C6 allroad/Q5-Q7, ma to być auto które ma max 8 lat i trzymam 4 lata.

To co napisałeś o Kuzynie, jakie auto by nie było to takie rzeczy jak amortyzatory czy wahacze to rzecz która w każdym aucie się zużywa, chyba nie liczył że kupi auto z 2001 roku w którym do wymiany będzie tylko olej i filtry, bez jaj.

Niestety, mając 25k nie ma co wymyślać i do każdego auta trzeba włożyć pewnie z 2-3 tyś zł bo zawsze jest coś do zrobienia, więc chyba lepiej kupić starsze C5, wymienić co trzeba i cieszyć się z jazdy.

Tyle na ten temat, nie chce mi się już pisać tego samego, każdy robi to co lubi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję już zakończyć to gadanie o motoryzacji. Kto chce niech kupuje forda, reno czy inne.

Ja mam stare B5, które nigdy mnie nie zawiodło i na pewno nie zamieniłbym na inną markę z młodszych lat. :hi:

pozdro

Każdy następny wpis o fordzie będę kasował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP ☺

Jak tam Stasiu sprawa napisu?

A co do cro idę w ciemno byle nie za drogo i w terminie jak pisaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję już zakończyć to gadanie o motoryzacji. Kto chce niech kupuje forda, reno czy inne.

Ja mam stare B5, które nigdy mnie nie zawiodło i na pewno nie zamieniłbym na inną markę z młodszych lat. :hi:

pozdro

Każdy następny wpis o fordzie będę kasował :decayed:

Marian a ty czemu nie kupujesz c5? Przeca to fajnym 15 letni wózek. Przecież szukałeś? I co stwierdziłes co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tutaj się będziecie lali na spotach o te wasze fury - taka siaka a czy to ważne każdy jeździ i kupuje to na co go stać i co mu się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema napinacze. Dzięki że się zaangażowaliście w doradzanie ale kłótnie są przy tym zbędne. Każdy ma inne podejście do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema napinacze. Dzięki że się zaangażowaliście w doradzanie ale kłótnie są przy tym zbędne. Każdy ma inne podejście do tego.

A kto się tu kłóci? wyluzuj Kędzior :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...