Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-szokujaca-moda-wsrod-mlodych-kierowcow-bawia-sie-w-cykora,nId,2160973 :facepalm:

Zdrowie łycha z burnem :naughty:


:co:

:ph34r:chyba go sutki szczypią

to za moją min 35

Michał miałem okazję go oblukać, naprawdę ładna sztuka :wink:

Opublikowano

Ale fakt jest taki, że nikt mu tyle nie zapłaci, to tak samo jakby Pajda za swoją zawołał 45, a Akjam 55 tys PLN :wink:

nierealne :)

Opublikowano

Jak to mówią; Każda potwora znajdzie swojego amatora :grin:

Ja pamiętam jak gulfa sprzedawałem to też max 4koła słyszałem a za 6 poszedł :P

Kolejny dryn :D

Opublikowano

:hi: PSsssst Desperados

12783192_192599177779067_875387504_n.jpg

Opublikowano

:hi: PSsssst Desperados

12783192_192599177779067_875387504_n.jpg

co to za transformers :grin:

Opublikowano

:hi: PSsssst Desperados

12783192_192599177779067_875387504_n.jpg

co to za transformers :grin:

Jakieś mocne rezanie :grin::grin::grin::grin:

Proszę Stasiu - coś pod Twoje B5

12322691_641227839364302_683303430358148

Opublikowano

To musisz jeszcze cos pod b6 poszukać

Ale fakt jest taki, że nikt mu tyle nie zapłaci, to tak samo jakby Pajda za swoją zawołał 45, a Akjam 55 tys PLN :wink:

nierealne :)

Za 45 to oddaje dziś z pełnym bakiem i jeszcze dorzucę płyn do spryskiwaczy
Opublikowano

Ja pierdziele jakieś gleby, ani to wygodne, ani praktyczne.

Przez ostatni tydzień dwa razy podwoziem przyejebałem, na szczeście nic się nie stało

Zawieszenie 1BE czy silne i jest git :D

Opublikowano

Katowickie schodzą na psy...ja tu nie wchodze fotek aut oglądać tylko fajne panny... :-) a tucpiątek wieczór i nic...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:


Jak to mówią; Każda potwora znajdzie swojego amatora :grin:

Ja pamiętam jak gulfa sprzedawałem to też max 4koła słyszałem a za 6 poszedł :P

Kolejny dryn :D

Ciekawe dzięki komu ....

Opublikowano

Ja pierdziele jakieś gleby, ani to wygodne, ani praktyczne.

Przez ostatni tydzień dwa razy podwoziem przyejebałem, na szczeście nic się nie stało

Zawieszenie 1BE czy silne i jest git :D

Napisał to stateczny ojciec ktory pomyka b5 na 19 calach. :)

Stasiu, doszły mnie słuchy że w piątek Was nie będzie w BT. :/

Opublikowano

Ja pierdziele jakieś gleby, ani to wygodne, ani praktyczne.

Przez ostatni tydzień dwa razy podwoziem przyejebałem, na szczeście nic się nie stało

Zawieszenie 1BE czy silne i jest git :D

...jak nie dupniesz saniami, czy nie wyrwiesz jakieś rozpórki...to co "Ty curva wiesz o zabijaniu"

:decayed:

:hi:

i psyyt :beer:

Opublikowano

a pierdziele jakieś gleby, ani to wygodne, ani praktyczne.

A gdzie można i u kogo zamontować jakąś zawiechę?

Opublikowano

Ale fakt jest taki, że nikt mu tyle nie zapłaci, to tak samo jakby Pajda za swoją zawołał 45, a Akjam 55 tys PLN :wink:

nierealne :)

no i ja ze 9.900 :kox:

Opublikowano

:hi:

Jak to mówią; Każda potwora znajdzie swojego amatora :grin:

Ja pamiętam jak gulfa sprzedawałem to też max 4koła słyszałem a za 6 poszedł :P

Kolejny dryn :D

Ciekawe dzięki komu ....

Takiemu jednemu z Ha :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.