Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła

Diman, wiem, że to jest od Miszela :)

Pytanie czy opłaca się dawać 40k za B7

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

:hi:

Stasiu będę to jak możesz to weź te opony

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

:hi:

Stasiu będę to jak możesz to weź te opony

ok

Opublikowano

Dziś gdzie SCC czy Muchowiec?

Opublikowano

myślę, że zrobimy jeszcze SCC

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła

Diman, wiem, że to jest od Miszela :)

Pytanie czy opłaca się dawać 40k za B7

Chyba bym wolał dołożyć do b8 i olać te b7
Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła

Diman, wiem, że to jest od Miszela :)

Pytanie czy opłaca się dawać 40k za B7

Chyba bym wolał dołożyć do b8 i olać te b7

pytanie skąd tutaj dołożyć :grin:

Opublikowano

Odwieczny problem uczciwych ludzi ☺

Opublikowano

Tylko proszę się dziś nie śmiać z moich takich sobie felg [emoji12]

Opublikowano
Taki w sumie dobry domek z działką... :-)

Naciapane z Z2

chyba powoli by to pod małą willę podchodziło... :P
Opublikowano

Pin. Po drugie zawsze się przyda

Tym tylko obsluzysz liczniki VDO , Jaegera nie obsluguje.
Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

W tej cenie myślę że a6 c6 a nie b7
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt
Będziesz dzisiaj ?

Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła

Diman, wiem, że to jest od Miszela :)

Pytanie czy opłaca się dawać 40k za B7

nie opłaca się.


Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt
Będziesz dzisiaj ?

W tej cenie myślę że a6 c6 a nie b7

:thumbup1:

Opublikowano

Pin. Po drugie zawsze się przyda

Tym tylko obsluzysz liczniki VDO , Jaegera nie obsluguje.
Dlatego pytałem. A co byś polecił w cebulackiej kasie. Mam jagera w A3...
Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

W tej cenie myślę że a6 c6 a nie b7

1. nie chciał bym takiej krowy

2. cena za B7 dla mnie inna jak w ogłoszeniu :wink:

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła

Diman, wiem, że to jest od Miszela :)

Pytanie czy opłaca się dawać 40k za B7

Chyba bym wolał dołożyć do b8 i olać te b7

pytanie skąd tutaj dołożyć :grin:

Tez miałem ten dylemat jak ją zobaczyłem na miejscu skąd dołożyć żeby wziąść te czerwone zamiast b6.

Tam przynajmniej jest poczciwy BFB a nie te gówna tfsi w b8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.