Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak B8 to liźnięte przodem i od razu robic na polifta - taki mam plan :naughty: Ceny takowych atrakcyjne ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prawda jest taka że za dobre auto w niemcowni trza odpowiednio zapłacić... Tylko polskie cfaniako handlarze nasz przyzwyczaili do niskich cen... Ale stan tych aut odpowiada doskonale cenie... I tyle... Promocje tylko w biedronce... A c z y wybrać dopasione B7albo golasa B8 to już kwestia gustu i upodobań

Naciapane z Z2

Oczywiście, że B8 i rezanieeeee :)
No pewnie. Po co komu stare wypasione b7

Stanley kiedy robimy trasę na Rzeszów?

Opublikowano

Prawda jest taka że za dobre auto w niemcowni trza odpowiednio zapłacić... Tylko polskie cfaniako handlarze nasz przyzwyczaili do niskich cen... Ale stan tych aut odpowiada doskonale cenie... I tyle... Promocje tylko w biedronce... A c z y wybrać dopasione B7albo golasa B8 to już kwestia gustu i upodobań

Naciapane z Z2

Oczywiście, że B8 i rezanieeeee :)
No pewnie. Po co komu stare wypasione b7

Stanley kiedy robimy trasę na Rzeszów?

Oczywiście = to tylko moje zdanie jak bym się znalazł przed takim wyborem (ja stanąłem przed wyborem czy B8 przed-lift czy 20k więcej i lift - wybrałem to drugie i nieźle się narezałem, aby było przyjemnie wejść do garażu z rana i powiedzieć ....ale mam zajefajne auto). Większość klubowiczów na forum ma starze modele i dla większości z nich to są właśnie te wymarzone mega porezane auta.

Opublikowano

Punkt widzenia, zależy od punku siedzenia Panowie :wink:


Prawda jest taka że za dobre auto w niemcowni trza odpowiednio zapłacić... Tylko polskie cfaniako handlarze nasz przyzwyczaili do niskich cen... Ale stan tych aut odpowiada doskonale cenie... I tyle... Promocje tylko w biedronce... A c z y wybrać dopasione B7albo golasa B8 to już kwestia gustu i upodobań

Naciapane z Z2

Oczywiście, że B8 i rezanieeeee :)
No pewnie. Po co komu stare wypasione b7


Stanley kiedy robimy trasę na Rzeszów?

Pajda, jutro może się wiele wyjaśnić :wink:

Opublikowano

Punkt widzenia, zależy od punku siedzenia Panowie :wink:

Raczej od posiadanych pinidzy na auto. Mnie się zjebiście podoba polift A5 full nie mówiąc już o A6 cubera, ale nie ta liga. Choć pieniądz nieraz jest w życiu, a nieraz go nie ma.

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Stanley po podwyżke jutro idziesz ?

Opublikowano

Punkt widzenia, zależy od punku siedzenia Panowie :wink:

Raczej od posiadanych pinidzy na auto.

głównie od tego to zależy :wink:

Stanley po podwyżke jutro idziesz ?

Nie. Jak kupię auto to nie piję :ph34r:

Opublikowano

To raczej nie kupisz auta hahaha nie zrezygnujesz a piwerka

Opublikowano

Stanley jak co to jestrzech w gotowosci, dajesz znaka i jademy

Opublikowano

Stanley jak co to jestrzech w gotowosci, dajesz znaka i jademy

co to znaczy trzech ? :grin: chyba do flachy :decayed:

To raczej nie kupisz auta hahaha nie zrezygnujesz a piwerka

nie znasz mojej silnej woli :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

i psssyt po robocie :beer:

...ładna ta b7 :kox:

Ja jakbym nie wrzucił "tych" piniondzorów w chate, to bym jeździł teraz nowym b9 :grin: , a tak mam pra pra dziadka b9 :decayed:

...staruszek, ale daje radę :)

Opublikowano

Stanley jak co to jestrzech w gotowosci, dajesz znaka i jademy

:hi:

Chętnie mogę się przejechać z Wami [emoji12]

Opublikowano

Stanley jak co to jestrzech w gotowosci, dajesz znaka i jademy

co to znaczy trzech ? :grin: chyba do flachy :decayed:

Chyba miało być jest żech na tel pisze i czasami coś słownik nie kuma moich myśli

Opublikowano

:hi:

Stanley jak co to jestrzech w gotowosci, dajesz znaka i jademy

co to znaczy trzech ? :grin: chyba do flachy :decayed:

Chyba miało być jest żech na tel pisze i czasami coś słownik nie kuma moich myśli
Guy [emoji12]

Miało być yhy. Do d*py ten słownik ;)

Opublikowano

Stanley tam na pw masz zamówienie , pykniesz mi to [emoji3]

Opublikowano

Pin. Po drugie zawsze się przyda

Tym tylko obsluzysz liczniki VDO , Jaegera nie obsluguje.
Dlatego pytałem. A co byś polecił w cebulackiej kasie. Mam jagera w A3...
Z tym jest loteria ale predzej vagtacho urobi jeagera
Opublikowano

Stanley tam na pw masz zamówienie , pykniesz mi to [emoji3]

dawno zamówione

Opublikowano

:siema:

Stanley tam na pw masz zamówienie , pykniesz mi to [emoji3]

Ten INO zamawia! :decayed:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.