Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ucho.77 dzięki bardzo za ogarniecie tego czujnika i nie tylko [emoji3]

Czujnik wyrezany teraz pora na testy,choć pierwsze nie wypadły za dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej.

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

Czekam na efekty jak to działa bo chciałbym to ojcu założyć tylko się zastanawiam co z tego będzie

Edytowane przez diman

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ucho.77 dzięki bardzo za ogarniecie tego czujnika i nie tylko [emoji3]

Czujnik wyrezany teraz pora na testy,choć pierwsze nie wypadły za dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej.

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

Czekam na efekty jak to działa bo chciałbym to ojcu założyć tylko się zastanawiam co z tego będzie
diman dam Ci znać za parę dni czy to jest warte świeczki bo jak to testowaliśmy to było tak sobie a jak pojezdzilem trochę to zaczęło działać od 40cm czyli tak jak powinno
Opublikowano

ucho.77 dzięki bardzo za ogarniecie tego czujnika i nie tylko [emoji3]

Czujnik wyrezany teraz pora na testy,choć pierwsze nie wypadły za dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej.

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

Czekam na efekty jak to działa bo chciałbym to ojcu założyć tylko się zastanawiam co z tego będzie
diman dam Ci znać za parę dni czy to jest warte świeczki bo jak to testowaliśmy to było tak sobie a jak pojezdzilem trochę to zaczęło działać od 40cm czyli tak jak powinno
Spoko czekam na info mam 2 tygodnie czasu bo pojechał do niemiec wiec jest luz
Opublikowano

Te chudy, kiedy jedziesz?

Opublikowano

Kruszynko w poniedziałek :wink:

Opublikowano

Hmmm

Się co pomyśli jutro. Albo za tydzień...

Opublikowano

Jestem otwarty na propozycje :D

Opublikowano

Jestem otwarty na propozycje :D

dwóch murzynów i Ty sam ok ?

Opublikowano

Ściul jeden

Opublikowano

Jak się w kartonach fele przewozi to później miejsca nie ma. :decayed:

Miałem to samo, cztery felgi + cztery opony i musiałem przedni fotel zdemontować w sedanie żeby to zmieścić. :naughty:

A ty wdupane masz :grin:

Nie było czasu na wrzucanie fotk bo rezanie u Morsika było :wink: co nie zmienia faktu że są :D

Nie ta kategoria wagowa. :decayed:

Opublikowano

hehe :wink:

właśnie walnąłem pierwszego kielona dziś...baaaaaaa w tym tygodniu więc mam żart,

idę w kimę :hi:

Opublikowano

Jak się w kartonach fele przewozi to później miejsca nie ma. :decayed:

Miałem to samo, cztery felgi + cztery opony i musiałem przedni fotel zdemontować w sedanie żeby to zmieścić. :naughty:

A ty wdupane masz :grin:

Nie było czasu na wrzucanie fotk bo rezanie u Morsika było :wink: co nie zmienia faktu że są :D

Nie ta kategoria wagowa. :decayed:

:guma:

Fane koło masz :naughty:

Zdrowie

20160409_221814.jpg

Opublikowano

Jak się w kartonach fele przewozi to później miejsca nie ma. :decayed:

Miałem to samo, cztery felgi + cztery opony i musiałem przedni fotel zdemontować w sedanie żeby to zmieścić. :naughty:

A ty wdupane masz :grin:

Nie było czasu na wrzucanie fotk bo rezanie u Morsika było :wink: co nie zmienia faktu że są :D

Nie ta kategoria wagowa. :decayed:

:guma:

Fane koło masz :naughty:

Zdrowie

20160409_221814.jpg

Szlachta
Opublikowano

Jestem otwarty na propozycje :D

dwóch murzynów i Ty sam ok ?
Oreo?

To masz jakąś słabość do gejuszy...

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Szlachta
I kto mówi :)
Opublikowano

Zdrowie :wink4:

Jestem otwarty na propozycje :D

dwóch murzynów i Ty sam ok ?
Oreo?

To masz jakąś słabość do gejuszy...

To dopiero teraz zauważył? :decayed:
Opublikowano

Zdrowie

Opublikowano

taka mała historia - Ci co spędzali dorastali w Kato na bank gościa kojarzą

https://www.facebook.com/1567824283544373/videos/1593539747639493/

Kojarzę gościa... gdzieś przy tej księgarni katolickiej czy cos takiego bywał...

Opublikowano

Sorki, że nie wpadłem...Ale jak o 13 zacząłem to przed chwilą wróciłem do domu :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.