Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostawiasz z b5 kółka ?

Będzie na lato

polecą w czerń ?

na biało, albo zostawić tak jak są moim zdaniem.

pierwsze pytanie:

kiedy na program hahahaha

napewno nie białe, albo zostanie jak jest, albo coś ciemnego

PS.

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

540x405_audi-a-a-a-felgi-sline-x-1403989

0_0_productGfx_1f54e0bc0c301b296dc5e7223

A coś masz do roboty w niej ?

dwie, drobne kosmetyczne rzeczy : popsute zawiasy z podłokietnika, komp nie łączy się z RNSE - podobno jakaś ciulata przejściówka

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jedynie serwis do zrobienia... a jakiejś c6 2.0 tdi w avancie tam nie miał ?

Opublikowano

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

Bez problemu jak mi pod biedrony wchodzą..jeśli oczywiśćie nie mają jakiegoś dziwnego et

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

To jedynie serwis do zrobienia... a jakiejś c6 2.0 tdi w avancie tam nie miał ?

nie miał

Opublikowano

Zostawiasz z b5 kółka ?

Będzie na lato

polecą w czerń ?

na biało, albo zostawić tak jak są moim zdaniem.

pierwsze pytanie:

kiedy na program hahahaha

napewno nie białe, albo zostanie jak jest, albo coś ciemnego

PS.

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

540x405_audi-a-a-a-felgi-sline-x-1403989

0_0_productGfx_1f54e0bc0c301b296dc5e7223

A coś masz do roboty w niej ?

dwie, drobne kosmetyczne rzeczy : popsute zawiasy z podłokietnika, komp nie łączy się z RNSE - podobno jakaś ciulata przejściówka

Śmiało te felgi wchodzą, a co, kupujesz je na zimę?

Opublikowano

Zaoferował mi kpl koła na zimę zamiast tych 18'' na których stoi auto

Opublikowano

Zostawiasz z b5 kółka ?

Będzie na lato

polecą w czerń ?

na biało, albo zostawić tak jak są moim zdaniem.

pierwsze pytanie:

kiedy na program hahahaha

napewno nie białe, albo zostanie jak jest, albo coś ciemnego

PS.

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

540x405_audi-a-a-a-felgi-sline-x-1403989

0_0_productGfx_1f54e0bc0c301b296dc5e7223

A coś masz do roboty w niej ?

dwie, drobne kosmetyczne rzeczy : popsute zawiasy z podłokietnika, komp nie łączy się z RNSE - podobno jakaś ciulata przejściówka

Pod te alu to i pewnie 345 się zmieści :)

Opublikowano

Zaoferował mi kpl koła na zimę zamiast tych 18'' na których stoi auto

Nie głupia opcja.

Opublikowano

Pytanie teraz, które. ...

Opublikowano

Pytanie teraz, które. ...

Bier s-line są ponadczasowe ☺
Opublikowano

Druga opcja. ; )

Opublikowano

Jak dla mnie opcja numer 1 :wink:

Opublikowano

Pytanie teraz, które. ...

Pierwsze za nudne, bier drugie...

Opublikowano

Pytanie teraz, które. ...

Pierwsze za nudne, bier drugie...

+1 2

Opublikowano

czyli zima wybrana, pytanie co z 19" - zostawić srebrne, czy walną je np w czerń

Opublikowano

czyli zima wybrana, pytanie co z 19" - zostawić srebrne, czy walną je np w czerń

poki co zostaw, zobaczysz jak to bedzie wygladalo, szkoda ze relingi i ramki nie sa w chromie by by wtedy pasowalo, pojezdzisz zobaczysz ;)

pokaz te zimowe fele na przykladzie jakis b7

Opublikowano

czyli zima wybrana, pytanie co z 19" - zostawić srebrne, czy walną je np w czerń

poki co zostaw, zobaczysz jak to bedzie wygladalo, szkoda ze relingi i ramki nie sa w chromie by by wtedy pasowalo, pojezdzisz zobaczysz ;)

pokaz te zimowe fele na przykladzie jakis b7

mogę zrobić w paincie :decayed:

Opublikowano

na to liczyłem hehe

Opublikowano

czyli zima wybrana, pytanie co z 19" - zostawić srebrne, czy walną je np w czerń

poki co zostaw, zobaczysz jak to bedzie wygladalo, szkoda ze relingi i ramki nie sa w chromie by by wtedy pasowalo, pojezdzisz zobaczysz ;)

pokaz te zimowe fele na przykladzie jakis b7

bardzo dobrze, że nie są w chromie wg mnie czerwony + szwarc wygląda genialnie , chrom by wszystko popsuł

Opublikowano

Dzięki ucho, pajda, Morsik26...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.