Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt i spać :)

PS. Jakby ktoś widział gdzieś do sprzedania kpl zestaw blutka w dobrej cenie to proszę o info :wink:

Ty tam nie masz blutka? nie możliwe, zerknij pod fotel w to miejsce gdzie on siedzi i sprawdź, ostatnio się okazało że do nowszych roczników kładli całą instalację ale blutek był nieaktywny :facepalm:

pod który fotel ? :decayed::grin:

sprawdzę :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od szofera ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano
PS. Jakby ktoś widział gdzieś do sprzedania kpl zestaw blutka w dobrej cenie to proszę o info :wink:

Nie szukaj blutka osobno tylko jedź do Navipolu bo wychodzi taniej jak u Marcina zakładasz na jego częściach. Przy swoich fantach skasuje Cię więcej za montaż.

Opublikowano

Dobry :hi:

Pany nie ma ktoś osłony termicznej prawego tłumika na zbycie....

8E0 804 172G


PS. Jakby ktoś widział gdzieś do sprzedania kpl zestaw blutka w dobrej cenie to proszę o info :wink:

Nie szukaj blutka osobno tylko jedź do Navipolu bo wychodzi taniej jak u Marcina zakładasz na jego częściach. Przy swoich fantach skasuje Cię więcej za montaż.

Czy ja wiem wszystko zależy za ile się skompletuje całość mnie wyszła 750zł z robocizną u niego a mam blutka z końcówką S

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Ja płaciłem 350 za komplet (moduł, antena,mikrofon, wiązka i robocizna) z literką "h" ;)

A paliwo do Bielska i Krakowa też jest w innej cenie ;)

Opublikowano

Ja płaciłem 350 za komplet (moduł, antena,mikrofon, wiązka i robocizna) z literką "h" ;)

A paliwo do Bielska i Krakowa też jest w innej cenie ;)

jak załatwisz w tej cenie od Siemiana to biorę od niego :wink:

Opublikowano

Stanley mnie butek wyszedł 400(BT, antena,mikrofon,skrzynka i kabel) do tego 2 dni roboty z Pajdą,2auta rozebrane nie liczę ile na telefonie z Dominem przy tym siedziałem :facepalm: a na koniec KRK i gość cała instalacje zrobił, wyebał przejściówkę z rns-e i zrobił profil robotę i doszło +200. Nie liczę czasu zmarnowanego,nerwów,telefonów ani paliwa

Bierz Basie z dziećmi na spacer po Krakowie,a w tym czasie auto ci ogarnie :wink:


Słuchaj starszych oni zawsze mają rację :grin:

Opublikowano

:hi: Weeekend :D

Opublikowano

Stanley mnie butek wyszedł 400(BT, antena,mikrofon,skrzynka i kabel) do tego 2 dni roboty z Pajdą,2auta rozebrane nie liczę ile na telefonie z Dominem przy tym siedziałem :facepalm: a na koniec KRK i gość cała instalacje zrobił, wyebał przejściówkę z rns-e i zrobił profil robotę i doszło +200. Nie liczę czasu zmarnowanego,nerwów,telefonów ani paliwa

Bierz Basie z dziećmi na spacer po Krakowie,a w tym czasie auto ci ogarnie :wink:

Słuchaj starszych oni zawsze mają rację :grin:

+1
Opublikowano

Szło by w polemikę pójść ;)

Opublikowano

:hi:

Siemka z wieczora :wink4: Pssyt po raz trzeci :decayed:

Opanowałeś auto?
po wielkich akcjach ale udało się...

2cy2n2t.jpg

Opublikowano

:hi:

Siemka z wieczora :wink4: Pssyt po raz trzeci :decayed:

Opanowałeś auto?
po wielkich akcjach ale udało się...

2cy2n2t.jpg

Co jednak trzeba było szybę zbić?
Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

psyt :wink:

Zdrowie

Lampka wina czerwonego

Opublikowano

A ja piweczko :beer:

Opublikowano

psyt :wink:

Zdrowie

Lampka wina czerwonego

normalnie wersal :decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.