Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...

Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie
Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie

Papry jutro :naughty:

Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie

Papry jutro :naughty:
No trzeba by się wybrać, ale nie na pierwszy strzał bo to jest 50 km, jutro mam rodzinny obiad wiec rower raczej odpada.

Także pierwsze trasy rowerem trzeba robić krótkie tak do 30 km by się d*pa i jajka przyzwyczaily.

Zaczynamy trasą do bierunia na lanego pilsnera[emoji3]

Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie

Papry jutro :naughty:
No trzeba by się wybrać, ale nie na pierwszy strzał bo to jest 50 km, jutro mam rodzinny obiad wiec rower raczej odpada.

Także pierwsze trasy rowerem trzeba robić krótkie tak do 30 km by się d*pa i jajka przyzwyczaily.

Zaczynamy trasą do bierunia na lanego pilsnera[emoji3]

Na rynku w Starym Bieruniu otworzyli Piwiarnie Warki [emoji12]
Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie

Papry jutro :naughty:
No trzeba by się wybrać, ale nie na pierwszy strzał bo to jest 50 km, jutro mam rodzinny obiad wiec rower raczej odpada.

Także pierwsze trasy rowerem trzeba robić krótkie tak do 30 km by się d*pa i jajka przyzwyczaily.

Zaczynamy trasą do bierunia na lanego pilsnera[emoji3]

Kiedy?

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

:hi:

pssyt

Opublikowano
  • Autor

Polska ma juz 3pkt i wciaz mamy 3razy wiecej punktow niz niemcy huehuehue k**wa mac

I jak tak dalej pojdzie to eurowizje wygra australia hahaha

I jak tak dalej pojdzie to eurowizje wygra australia hahaha

Polska dala ukrainie 12 ptk, ukraina odwdzieczyla sie Polsce... dajac jej 0 :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie

Papry jutro :naughty:
No trzeba by się wybrać, ale nie na pierwszy strzał bo to jest 50 km, jutro mam rodzinny obiad wiec rower raczej odpada.

Także pierwsze trasy rowerem trzeba robić krótkie tak do 30 km by się d*pa i jajka przyzwyczaily.

Zaczynamy trasą do bierunia na lanego pilsnera[emoji3]

Na rynku w Starym Bieruniu otworzyli Piwiarnie Warki [emoji12]
Wiem, ale czy tam będzie lany pilsner?

Kiedy to nie wiem, może w przyszła niedziela, a co multis będziesz tez jechał na Bieruń rowerem?

Opublikowano

:hi:

Zdrowie pigwa ze sprite :)

Na rower byś wyszedł... lepiej sie pije w plenerze...
No właśnie

Papry jutro :naughty:
No trzeba by się wybrać, ale nie na pierwszy strzał bo to jest 50 km, jutro mam rodzinny obiad wiec rower raczej odpada.

Także pierwsze trasy rowerem trzeba robić krótkie tak do 30 km by się d*pa i jajka przyzwyczaily.

Zaczynamy trasą do bierunia na lanego pilsnera[emoji3]

Na rynku w Starym Bieruniu otworzyli Piwiarnie Warki [emoji12]
Wiem, ale czy tam będzie lany pilsner?

Kiedy to nie wiem, może w przyszła niedziela, a co multis będziesz tez jechał na Bieruń rowerem?

Temat do przedyskutowania...
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dobry :) Stasiu zabierz na jutro kase bo musze asygnate zapłacić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.