Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki potrzebuje kogoś kto zrobi grupę krwi na nadgarstku od wewnętrznej strony i to ma być prezent.

jeśli zrobisz w dobrym studio, gdzie się dba o bhp i dobrej jakości tusz i maszynki itp to samo przygotowanie stanowiska i zrobienie kropki to jest 100-150zł, taki mały tatuaż to myślę że z 200-250zł , ale jak załatwisz maszynkę to mogę Ci zrobić w zatorze za flaszkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki potrzebuje kogoś kto zrobi grupę krwi na nadgarstku od wewnętrznej strony i to ma być prezent.

jeśli zrobisz w dobrym studio, gdzie się dba o bhp i dobrej jakości tusz i maszynki itp to samo przygotowanie stanowiska i zrobienie kropki to jest 100-150zł, taki mały tatuaż to myślę że z 200-250zł , ale jak załatwisz maszynkę to mogę Ci zrobić w zatorze za flaszkę [emoji14]
Keżor ale Ty dowcipny jesteś [emoji12]

Ja mam już dwie dziary i nie potrzebuje więcej jak na razie to ma być prezent nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje kogoś kto zrobi grupę krwi na nadgarstku od wewnętrznej strony i to ma być prezent.

jeśli zrobisz w dobrym studio, gdzie się dba o bhp i dobrej jakości tusz i maszynki itp to samo przygotowanie stanowiska i zrobienie kropki to jest 100-150zł, taki mały tatuaż to myślę że z 200-250zł , ale jak załatwisz maszynkę to mogę Ci zrobić w zatorze za flaszkę [emoji14]
Keżor ale Ty dowcipny jesteś [emoji12]

Ja mam już dwie dziary i nie potrzebuje więcej jak na razie to ma być prezent nie dla mnie

https://www.instagram.com/wlk_calli/tu masz kolesia co robi zajebistą kaligrafię w R&I , widziałem kilka prac na żywo i robią robotę. a co do samego pomysłu to kwestia gustu , ja bym sobie nie zrobił grupy krwi. jeśli ekipa ze studia uzna pomysł za infantylny to Cie wykopią za drzwi :P mają nawet wlepe jakich tatuaży nie robią i na pewno jest tam dmuchnięty dmuchawiec zmieniający się w ptaki, klucz wiolinowy z nutkami, pętla mobiusa z napisami typu forever i inne "modne w tym sezonie"

byłem przy takiej akcji jak laska przyniosła wzór wypatrzony w necie i koleś tak niechętnie zaczął z nią gadać że w końcu zauważyła, że coś jest nie teges, obraziła się i poszła :P a powinna być wdzięczna że jej uratował skórę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem Cię dlatego wolałbym kogoś kto sobie dorabia na boku a robi fajnie i zrobisz to co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morsik26 jak chcesz to mam znajomego co kiedyś pracował w studiu tatuażu ma swój sprzęt i robi dobrze mogę spokojnie go polecić bo robił mojej sasiadce 4 dziary i mojemu kuzynowi i bylem przy tym osobiście a w dodatku to mój dobry znajomy tylko ze z gliwic

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morsik26 jak chcesz to mam znajomego co kiedyś pracował w studiu tatuażu ma swój sprzęt i robi dobrze mogę spokojnie go polecić bo robił mojej sasiadce 4 dziary i mojemu kuzynowi i bylem przy tym osobiście a w dodatku to mój dobry znajomy tylko ze z gliwic

Naciapane z GT-N7105

Jeśli to nie problem to możesz dać namiar na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam właśnie na odp z cena i zgoda na podanie nr jak by co to ci niezwłocznie wyślę

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam właśnie na odp z cena i zgoda na podanie nr jak by co to ci niezwłocznie wyślę

Naciapane z GT-N7105

Dobra dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


No rozumiem Cię dlatego wolałbym kogoś kto sobie dorabia na boku a robi fajnie i zrobisz to co chcesz.

Mój bracik robi dziary... ale nie wiem kiedy będzie w PL. dowiem się i dam znać. Gość markował sobą największe studia tattoo w DE dla mnie bedzię dobra cena ale czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

...no mój też robi dziary...przyłoży pistolet i psyknie, ale poszykuj se format (wykrój) jaki chcesz :grin: ...przed wyschnięciem możesz jeszcze zrezygnować...5l nitro powinno wystarczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...