Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

:thankyou2:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie macie gdzieś jakieś dojścia żeby sprawdzić gdzie numer telefonu się logował i do kogo należy?

Jak masz konto na gmailu to możesz zapisać nr tel który cię interesuje i pokaże ci ostatnie logowania ale musisz mieć ten tel przy sobie bo przyjdzie ci kod aktywujacy

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Panowie macie gdzieś jakieś dojścia żeby sprawdzić gdzie numer telefonu się logował i do kogo należy?

Jak masz konto na gmailu to możesz zapisać nr tel który cię interesuje i pokaże ci ostatnie logowania ale musisz mieć ten tel przy sobie bo przyjdzie ci kod aktywujacy

Naciapane z GT-N7105

Chodzi o to że muszę od kogoś numer sprawdzić
Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

No to nieciekawie
Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

to chyba dobrze - przecież ograniczasz koszty :grin:

biercie dalej te kredyty u Mirona

Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

to chyba dobrze - przecież ograniczasz koszty :grin:

biercie dalej te kredyty u Mirona

nie bardzo kumam co ma w tym kredyt u mirona , który sie ma ni jak do mojego leciwego wozu

Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

to chyba dobrze - przecież ograniczasz koszty :grin:

biercie dalej te kredyty u Mirona

nie bardzo kumam co ma w tym kredyt u mirona , który sie ma ni jak do mojego leciwego wozu

nic, wytłumaczę Ci w Zatorze, gdybyś nie miał kredytu chyba było by lżej - ale to gadka na dłuższy czas , każdy orze jak może :hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

to chyba dobrze - przecież ograniczasz koszty :grin:

biercie dalej te kredyty u Mirona

nie bardzo kumam co ma w tym kredyt u mirona , który sie ma ni jak do mojego leciwego wozu

nic, wytłumaczę Ci w Zatorze, gdybyś nie miał kredytu chyba było by lżej - ale to gadka na dłuższy czas , każdy orze jak może :hi:

nie prawda , myślę ze ta mała ratka nic by nie zmieniła

a tak mam chate 138 m2 :D a nie wynajete mieszkanie 30m2

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Siemka z wieczora :wink4:

Pajda dobrze, że wóz już działa. :good:

Tylko żebyś nie wykrakał o tym co wczoraj mówiłeś!

Opublikowano

bryyyy ;)

Opublikowano

Witojcie

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:bry:


dzisiaj wigilia zatoru :V

Opublikowano

Morgen

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.