Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Kto dziś będzie? Ja kończę obiadek w Szczyrku i postaram się być :kox:

No właśnie, będzie coś tam dzisiaj u Was się działo? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda coś dla Ciebie [emoji12]

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-ID6ypMeF.html

cena kosmos jak za takiego starucha + kilometrów za dużo najechanych

jadą oglądać ten BPW, ten 2.0T jest jeszcze za granicą

Jeszcze nie jadą bo szwagier musiał dzisiaj z rana na załadunek jechać i jak jeszcze będzie stał po jego powrocie to pojedziemy

a szwagra instersuje tylko b7 ?

Opublikowano

Pajda coś dla Ciebie [emoji12]

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-ID6ypMeF.html

cena kosmos jak za takiego starucha + kilometrów za dużo najechanych

jadą oglądać ten BPW, ten 2.0T jest jeszcze za granicą

Jeszcze nie jadą bo szwagier musiał dzisiaj z rana na załadunek jechać i jak jeszcze będzie stał po jego powrocie to pojedziemy

a szwagra instersuje tylko b7 ?
Podobno tylko B7

U mnie z dzisiejszym spotem 50/50

Opublikowano

Podjadę ale tylko na max godzinkę i lecę świętować. W końcu dziś międzynarodowy dzień seksu. :decayed:

Opublikowano

Pajda coś dla Ciebie [emoji12]

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-ID6ypMeF.html

cena kosmos jak za takiego starucha + kilometrów za dużo najechanych

jadą oglądać ten BPW, ten 2.0T jest jeszcze za granicą

Jeszcze nie jadą bo szwagier musiał dzisiaj z rana na załadunek jechać i jak jeszcze będzie stał po jego powrocie to pojedziemy

a szwagra instersuje tylko b7 ?
Nie tylko b7 jeszcze zagląda za mazda 6 ale b7 mo lepsze ☺
Opublikowano

trza się zbierać powoli

Opublikowano

Będę na chwilę z bajtlami

Opublikowano

Podjadę ale tylko na max godzinkę i lecę świętować. W końcu dziś międzynarodowy dzień seksu. :decayed:

:decayed:
Opublikowano

:facepalm: ja dopiero z robo do domu wszedłem

Opublikowano

ja z fuchy dopiero zjechalem :(

ps. 2.0t po programie na serio juz lata... duzo lepiej niz moje 2.0 tdi choc wydawaloby sie ze moment cos podziala...

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

Dzięki

ja z fuchy dopiero zjechalem :(

ps. 2.0t po programie na serio juz lata... duzo lepiej niz moje 2.0 tdi choc wydawaloby sie ze moment cos podziala...

Jeden minus, ze LPG nie bardzo
Opublikowano

Dzięki

ja z fuchy dopiero zjechalem :(

ps. 2.0t po programie na serio juz lata... duzo lepiej niz moje 2.0 tdi choc wydawaloby sie ze moment cos podziala...

Jeden minus, ze LPG nie bardzo

nie bardzo bo się nie da, czy się da ale nie lubi gazu ?

dzięki za spota w piątek walimy do ryja :kox:

Opublikowano

Dzięki ludziska!

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota Panowie i Pani.

Opublikowano

Dzięki. :hi:

Opublikowano

Chłopaki znacie kogoś kto robi tanio a dobrze tatuaże?

Opublikowano

Dzięki

ja z fuchy dopiero zjechalem :(

ps. 2.0t po programie na serio juz lata... duzo lepiej niz moje 2.0 tdi choc wydawaloby sie ze moment cos podziala...

Jeden minus, ze LPG nie bardzo

nie bardzo bo się nie da, czy się da ale nie lubi gazu ?

dzięki za spota w piątek walimy do ryja :kox:

Założyć można ale musi to być instalacja która spala 30% PB i 70%LPG, więc mniejsza oszczędność, wiadomo, teraz to i tak się opłaca, ale nie wiadomo co dalej z LPG :)

Opublikowano
  • Autor

b9a3160bda915e1729d30fe34b0832ed.gif


Chłopaki znacie kogoś kto robi tanio a dobrze tatuaże?

ja znam takich co robią tanio lub dobrze ;)

Opublikowano

Dzięki

ja z fuchy dopiero zjechalem :(

ps. 2.0t po programie na serio juz lata... duzo lepiej niz moje 2.0 tdi choc wydawaloby sie ze moment cos podziala...

Jeden minus, ze LPG nie bardzo

nie bardzo bo się nie da, czy się da ale nie lubi gazu ?

dzięki za spota w piątek walimy do ryja :kox:

Założyć można ale musi to być instalacja która spala 30% PB i 70%LPG, więc mniejsza oszczędność, wiadomo, teraz to i tak się opłaca, ale nie wiadomo co dalej z LPG :)

Tak, oczywiście ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.