Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukaliśmy pół roku 11k + opłaty 1k ... jest pare pierdół do porobienia nie twierdze, że nie ale kilometry ma prawdziwe ( 117 tkm ) i wyposażenie zacne od webasta na pilota przez hands free po grzane skóry itp.... jutro może na spota podjade to wpadnij.. najważniejsze prosty silnik 16v pod LPG idealny i automat dp0 nie do zajechania :)

No właśnie... Szukałeś pół roku... Miałeś jakieś pojęcie o reniach?

Sprzedaj za 16 i jutro jestem na spocie obejrzeć haha

Naciapane z Z2

10608540_751728468225967_824344522412496

ta po lewej srebrna to była megane mojej żony 2003 1.6 16v 113 km automat LPG ... auto super jak za te pieniądze wyposażone bardzo fajnie... 2 lata żadych awarii oprócz czujnika ciśnienia klimatyzacji (200 zł ) stąd zmiana na megane CC 2.0 .. a ta po prawej kumpla troche porobiona... on mi doradził na co zwracać uwagę w CC przy zakupie. Auto jest szczelne... wiadomo przy myciu z boku z karchera wleci z 2 krople... ale jestem przed regulacją szyb .. wtedy auto bedzie szczelne w 100 %.. cbrio nie moze byc walone z tyłu bo wtedy z dachem jest bieda ;)

Edytowane przez talib1990

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie nie ma ktoś do opchniecia amartyzatora na tył do A4 B6 Avant bo mi się kompletnie wylał?

A ma [emoji6]

ładny ciekawe czy serio czy tylko na fotkach...

http://allegro.pl/show_item.php?item=6374695451#aef29c8a60

No elegancki jak ta lala tyko ze u nas kiepska pogoda
Pajda dawaj szczegóły o tym amorze [emoji12]

leża w garażu :

amortyzator-tylny-sachs-audi-a4-b5-1995-

to akurat był mów przejściowy zestaw pomiędzy 1BV z zestawem pro-kit może rok na nich jeździłem

Michał jakie koszty?

hmm nie wiem

Opublikowano

psyt :wink:

comment_VLVp3gNYbn8UzERNszEXantImPaipsdu

Opublikowano

No to Michał się dowiedz [emoji12]

Opublikowano

psyt :wink:

comment_VLVp3gNYbn8UzERNszEXantImPaipsdu

Stasiu co powiesz o tym eosie?

Naciapane z Z2

szukaliśmy pół roku 11k + opłaty 1k ... jest pare pierdół do porobienia nie twierdze, że nie ale kilometry ma prawdziwe ( 117 tkm ) i wyposażenie zacne od webasta na pilota przez hands free po grzane skóry itp.... jutro może na spota podjade to wpadnij.. najważniejsze prosty silnik 16v pod LPG idealny i automat dp0 nie do zajechania :)

No właśnie... Szukałeś pół roku... Miałeś jakieś pojęcie o reniach?

Sprzedaj za 16 i jutro jestem na spocie obejrzeć haha

Naciapane z Z2

10608540_751728468225967_824344522412496

ta po lewej srebrna to była megane mojej żony 2003 1.6 16v 113 km automat LPG ... auto super jak za te pieniądze wyposażone bardzo fajnie... 2 lata żadych awarii oprócz czujnika ciśnienia klimatyzacji (200 zł ) stąd zmiana na megane CC 2.0 .. a ta po prawej kumpla troche porobiona... on mi doradził na co zwracać uwagę w CC przy zakupie. Auto jest szczelne... wiadomo przy myciu z boku z karchera wleci z 2 krople... ale jestem przed regulacją szyb .. wtedy auto bedzie szczelne w 100 %.. cbrio nie moze byc walone z tyłu bo wtedy z dachem jest bieda ;)

Ta od kumpla też ciekawa... Mnie przeraża szukanie auta bo mało się znam... Wolałbym po kimś znajomym lub znajomym znajomego

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

psyt :wink:

comment_VLVp3gNYbn8UzERNszEXantImPaipsdu

Raciborskie%2BKlasycznie%2BWarzone.jpg

Pssyytt..

Opublikowano

psyt :wink:

comment_VLVp3gNYbn8UzERNszEXantImPaipsdu

Stasiu co powiesz o tym eosie?

Naciapane z Z2

szukaliśmy pół roku 11k + opłaty 1k ... jest pare pierdół do porobienia nie twierdze, że nie ale kilometry ma prawdziwe ( 117 tkm ) i wyposażenie zacne od webasta na pilota przez hands free po grzane skóry itp.... jutro może na spota podjade to wpadnij.. najważniejsze prosty silnik 16v pod LPG idealny i automat dp0 nie do zajechania :)

No właśnie... Szukałeś pół roku... Miałeś jakieś pojęcie o reniach?

Sprzedaj za 16 i jutro jestem na spocie obejrzeć haha

Naciapane z Z2

10608540_751728468225967_824344522412496

ta po lewej srebrna to była megane mojej żony 2003 1.6 16v 113 km automat LPG ... auto super jak za te pieniądze wyposażone bardzo fajnie... 2 lata żadych awarii oprócz czujnika ciśnienia klimatyzacji (200 zł ) stąd zmiana na megane CC 2.0 .. a ta po prawej kumpla troche porobiona... on mi doradził na co zwracać uwagę w CC przy zakupie. Auto jest szczelne... wiadomo przy myciu z boku z karchera wleci z 2 krople... ale jestem przed regulacją szyb .. wtedy auto bedzie szczelne w 100 %.. cbrio nie moze byc walone z tyłu bo wtedy z dachem jest bieda ;)

Ta od kumpla też ciekawa... Mnie przeraża szukanie auta bo mało się znam... Wolałbym po kimś znajomym lub znajomym znajomego

Naciapane z Z2

ja szukałem tyle bo musiało być 2.0 16v automat ... :) jak nie chcesz automata to szukaj 2.0 t silnik porównywalny do 1.8 t vag ... 163 konie w serii w skrzyni 6b to juz nisko lata :)

Opublikowano

Mario, ciężko mi coś więcej powiedzieć, w PL mało tego jeździ, silnik w miarę ok :wink:

Opublikowano

Mario, ciężko mi coś więcej powiedzieć, w PL mało tego jeździ, silnik w miarę ok :wink:

No rozumiem... Wygląda super szkoda że to nie po blisku

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

czesc

ja bym cie bardziej widzial w mondeo najlepiej titanium :)

Talib ta renowka cc mi sie bardzo podoba jedno z ladniejszych cabrio moim zdaniem

Opublikowano

:hi:

czesc

ja bym cie bardziej widzial w mondeo najlepiej titanium :)

Talib ta renowka cc mi sie bardzo podoba jedno z ladniejszych cabrio moim zdaniem

Dziwi mnie właśnie to że Pajda nie szuka Forda :decayed:

Opublikowano

:hi:

czesc

ja bym cie bardziej widzial w mondeo najlepiej titanium :)

Talib ta renowka cc mi sie bardzo podoba jedno z ladniejszych cabrio moim zdaniem

Dziwi mnie właśnie to że Pajda nie szuka Forda :decayed:

Narazie to mi chodzi po głowie Passek

Co do forda jeden minus to brak możliwości sprawdzenia historia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.