Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś z klubu ? :grin::grin::grin:

PS.: Jak nie chcesz czekać to przewiń do 0:35 :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam coś na oku... Stare bardzo ale z pewnej ręki i kultowe... Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Naciapane z Z2

Ni c**ja już Ci tyle razy mówiłem , że Ci nie sprzedam

:grin:

Nie twoje nie... Nie mój gust i mnie nie stać na utrzymanie... Kombi już ma moja żona ja szukam cabrio lub coupe kultowe.... Sprawa się wyjaśni już na dobre w przyszłym tygodniu...bo typek jest,na urlopie...

P.s. Mpmoto ma kolejne A6 igiełki do 20 tyś zł z.przebiegami do 200 tyś km

Naciapane z Z2

Mario ale Ty jesteś tajemniczy normalnie aż mnie ciekawość zżera

po c**ju fest bo co można kupić za dwie dychy :grin:

Opublikowano

Ja mam coś na oku... Stare bardzo ale z pewnej ręki i kultowe... Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Naciapane z Z2

Ni c**ja już Ci tyle razy mówiłem , że Ci nie sprzedam

:grin:

Nie twoje nie... Nie mój gust i mnie nie stać na utrzymanie... Kombi już ma moja żona ja szukam cabrio lub coupe kultowe.... Sprawa się wyjaśni już na dobre w przyszłym tygodniu...bo typek jest,na urlopie...

P.s. Mpmoto ma kolejne A6 igiełki do 20 tyś zł z.przebiegami do 200 tyś km

Naciapane z Z2

Mario ale Ty jesteś tajemniczy normalnie aż mnie ciekawość zżera

po c**ju fest bo co można kupić za dwie dychy :grin:

Dużo fajnego w klasykach i rocznikach 2000...

Naciapane z Z2

Opublikowano

717f70e04a9c910be9fc7a5478457032.jpg

jedyne piwo które toleruję reszta to szczyny mojej starej

tak tak sprawdzałem smak

Opublikowano

Ktoś z klubu ? :grin::grin::grin:

PS.: Jak nie chcesz czekać to przewiń do 0:35 :decayed:

https://www.youtube.com/watch?v=8Hep2WfcleY

Nie dziwie mu się. Jak się kaleki zaczynają wyprzedzać z różnica 1km/h. Jeszcze na hama ci wyjedzie. Jak to ma regularne miejsce...

717f70e04a9c910be9fc7a5478457032.jpg

jedyne piwo które toleruję reszta to szczyny mojej starej

tak tak sprawdzałem smak

Fachowiec...

717f70e04a9c910be9fc7a5478457032.jpg

Twoja forka lepsza bo,bardziej urlopowa a ja jutro na 6 do roboty haha

Naciapane z Z2

Jeszcze półtora tyg... I ja będę komuś zazdrościł urlopu....
Opublikowano

Ja mam coś na oku... Stare bardzo ale z pewnej ręki i kultowe... Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Naciapane z Z2

Ni c**ja już Ci tyle razy mówiłem , że Ci nie sprzedam

:grin:

Nie twoje nie... Nie mój gust i mnie nie stać na utrzymanie... Kombi już ma moja żona ja szukam cabrio lub coupe kultowe.... Sprawa się wyjaśni już na dobre w przyszłym tygodniu...bo typek jest,na urlopie...

P.s. Mpmoto ma kolejne A6 igiełki do 20 tyś zł z.przebiegami do 200 tyś km

Naciapane z Z2

Mario ale Ty jesteś tajemniczy normalnie aż mnie ciekawość zżera

po c**ju fest bo co można kupić za dwie dychy :grin:

Dużo fajnego w klasykach i rocznikach 2000...

Naciapane z Z2

w 2000 to klasyków raczej mało

tu masz wszystkie ale 90% to nie klasyki

http://allegro.pl/samochody-osobowe-4029?a_enum%5B13%5D%5B7%5D=7&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=2000&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=2005

Opublikowano

Ktoś z klubu ? :grin::grin::grin:

PS.: Jak nie chcesz czekać to przewiń do 0:35 :decayed:

https://www.youtube.com/watch?v=8Hep2WfcleY

Jak by był avant ....to spod czeskiej granicy by się nadawał jeden :grin:

Opublikowano

Ja mam coś na oku... Stare bardzo ale z pewnej ręki i kultowe... Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Naciapane z Z2

a jak tam opel już odebrany ?? masz jakie foto

Opublikowano

Ktoś z klubu ? :grin::grin::grin:

PS.: Jak nie chcesz czekać to przewiń do 0:35 :decayed:

Jak by był avant ....to spod czeskiej granicy by się nadawał jeden :grin:

Ja mam czym wyhamować :grin:

Opublikowano

Odebraliśmy dwa dni przed weselem

Ja mam coś na oku... Stare bardzo ale z pewnej ręki i kultowe... Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Naciapane z Z2

a jak tam opel już odebrany ?? masz jakie foto
9c9147007b5cfea663cde180e9f049eb.jpg

00a500593868044bffc2d12f39dd4f96.jpg

d8e0de17eaee1a5b9fcec4ea12bef47b.jpg

Naciapane z Z2

Ja mam coś na oku... Stare bardzo ale z pewnej ręki i kultowe... Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Naciapane z Z2

Ni c**ja już Ci tyle razy mówiłem , że Ci nie sprzedam

:grin:

Nie twoje nie... Nie mój gust i mnie nie stać na utrzymanie... Kombi już ma moja żona ja szukam cabrio lub coupe kultowe.... Sprawa się wyjaśni już na dobre w przyszłym tygodniu...bo typek jest,na urlopie...

P.s. Mpmoto ma kolejne A6 igiełki do 20 tyś zł z.przebiegami do 200 tyś km

Naciapane z Z2

Mario ale Ty jesteś tajemniczy normalnie aż mnie ciekawość zżera

po c**ju fest bo co można kupić za dwie dychy :grin:

Dużo fajnego w klasykach i rocznikach 2000...

Naciapane z Z2

w 2000 to klasyków raczej mało

tu masz wszystkie ale 90% to nie klasyki

http://allegro.pl/samochody-osobowe-4029?a_enum%5B13%5D%5B7%5D=7&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=2000&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=2005

Spoko tylko cabrio z miękkim dachem odpada bo parkuje pod blokiem

Naciapane z Z2

Ciekawe jak to

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-cabriopanoramaskoraaluklimatronik-ID6ypRuh.html

Można bygo sprawdzić

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mario powiem ci ze prezentuje się zacnie ten opelek[emoji6]

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Mario powiem ci ze prezentuje się zacnie ten opelek[emoji6]

co Ty, lipa.....brak zdjęć środka :decayed:

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Stasiu bedziemy dzis dzwonić do ciebie bo mamy pacjenta... Golf 4 krolu robil logi twierdzi ze wszystko ok a auto nie chce jeździć

Naciapane z Z2

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Bo Krolu tak zrobił logi :decayed:

BTW :bry:

Opublikowano

:hi:

Siema zarobasy, każdy nowe auto nie pasuję tutaj kompletnie

Opublikowano

:hi:

Siema zarobasy, każdy nowe auto nie pasuję tutaj kompletnie

Kaj ty tu widzisz zarobasów... Ja szukam czegoś za ok 16 tysi

Naciapane z Z2

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.