Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry

Naciapane z Z2

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

serwus :hi:

Opublikowano

Siemka

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć :hi:

Pajda jak tam z zakupem wozu?

Opublikowano

:siema::heat:

Opublikowano

Cześć :hi:

Pajda jak tam z zakupem wozu?

Carrington się waha między Tico 1.0 w gazie a Alfą 3.2 v6 :decayed:

Opublikowano

Cześć :hi:

Pajda jak tam z zakupem wozu?

Carrington się waha między Tico 1.0 w gazie a Alfą 3.2 v6 :decayed:

A po drodze jest jeszcze ford :decayed:

Opublikowano

czesc

I tu się zdziwisz bo u nas na grubie nie ma żadnego depozytu ani nic i ciekawe co mają zrobić Ci co dojeżdżają po 80km autami kaj trzymać te klucze i papiery.

jezeli nie ma depozytu to kopalnia powinna ci zwrocic kase bo jako tako powinni odpowiadac za bezpieczenstwo, u nas tez tak bylo ze musieli zwracac kase i wprowadzili depozyt i maja spokoj. Oczywiscie zdarzaja sie kradzieze ubran z haka ... takze u nas jest Wesoło hehe...

Opublikowano

to psyt :wink:

racja

psyt

wy3a3106_carlsbergsupermarket_lores.jpg?

A może matiz?? tanie w utrzymaniu rodzinne auto ....

Opublikowano

czesc

I tu się zdziwisz bo u nas na grubie nie ma żadnego depozytu ani nic i ciekawe co mają zrobić Ci co dojeżdżają po 80km autami kaj trzymać te klucze i papiery.

jezeli nie ma depozytu to kopalnia powinna ci zwrocic kase bo jako tako powinni odpowiadac za bezpieczenstwo, u nas tez tak bylo ze musieli zwracac kase i wprowadzili depozyt i maja spokoj. Oczywiscie zdarzaja sie kradzieze ubran z haka ... takze u nas jest Wesoło hehe...

Depozyt... a co to jest? :decayed:

Pracuję w kopalni już 10 lat i jakoś nic nie ginie, dlaczego? nikt się nie lansuje telefonem na łaźni, nikt nie chodzi nie wiadomo jak dobrze ubrany i nikt nie nosi więcej jak 20 zł, mało tego, ludzie nie noszą kart płatniczych więc co tu kraść? wysiadam z auta na parkingu, telefon OFF i do torby, ludzie na łaźni też się znają, każdy każdemu mówi Cześć, a jak ktoś dziwny/nowy kręci się koło haka to jest od razu pytany co tu robi, może u Was tak nie ma ale takie zasady wprowadziliśmy sobie sami.

Dodam od razu bo pewnie ktoś to napisze, przebieramy się razem z "firmowcami" którzy zarabiają znacznie mniej więc też powinno być ryzyko kradzieży, a jakoś nie ma :)

Opublikowano

nie do końca się z tobą zgodzę, bo na kopalni której pracuję ludzie nawet potrafią ukraść bielizne i znoszone buty... byly przypadki kradziezy dokumentow i kluczy od auta

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja miałem telefon w plecaku na haku i 50zl luzem rzucone też w plecaku i nic więcej. Niestety szafek nie posiadamy

Opublikowano

Zdrówko - pod ten brązowy medal :)

Opublikowano

Póki co próbuje Zuzie uspać... na rękach śpi a łóżeczko ją parzy.

Opublikowano

Pyrsk ... :wink:

Opublikowano

Psyt udało się :)

Opublikowano

Póki co próbuje Zuzie uspać... na rękach śpi a łóżeczko ją parzy.

nie sztuką jest uśpić sztuką jest odłożyć :decayed:

ja dopiero wróciłem i moja ni c**ja na śpiącą nie wygląda więc jeszcze tu buszuje

no to myk na bogatości koniaczek :hi:

Opublikowano

to psyt i spać, jutro po 6 pobudka

Opublikowano

Czyżby Passat dojechał ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.