Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć [emoji14]

Miszka... To jest moje drugie auto... To tanie tylko do roboty na spoty itd. stąd budżet ograniczony do 17 tyś zl. Moja upala dziadkową Astre a ja mam to zamiast nissana więc jest dobrze w porównaniu z nissanem

Naciapane z Z2

to jest fajna opcja, kombik dla kobitki a zabawka dla tatuska :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć [emoji14]

Miszka... To jest moje drugie auto... To tanie tylko do roboty na spoty itd. stąd budżet ograniczony do 17 tyś zl. Moja upala dziadkową Astre a ja mam to zamiast nissana więc jest dobrze w porównaniu z nissanem

Naciapane z Z2

to jest fajna opcja, kombik dla kobitki a zabawka dla tatuska :)
Dokładnie... Tak jest sprawiedliwie a może kiedyś kupie coś lepszego...

Naciapane z Z2

Opublikowano
afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:
teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Tak to już jest z tymi gałami na szybko. :decayed: A zestaw strongów godny, wystarczy może na dwa dni. :lol: Dzięki również. :hi:

Opublikowano

Pajda co się pokusiło na zakup nudnego flotowca którego jest tysiące na ulicach ?

Pytam nie dlatego że mam coś do pasków tylko dlatego że nawet Twoje stare B6 było indywidualne, ładne i na drogach się wyróżniało a teraz jak by nie było przesiadka na coś mega pospolitego

Nie ważne w jakiej kasie i roczniku zawsze można mieć autko ładne zwracające uwagę czy to wersją czy to wyglądem jak np B7 Stasia lub bardzo bardzo zwykłe a takim raczej jest pasek no chyba że jest w R pakiecie

Co było powodem decyzji ? dobra cena, nie widzę a wersja jest faktycznie jakaś mega maxem lub jeszcze coś innego ?

Opublikowano

Pajda co się pokusiło na zakup nudnego flotowca którego jest tysiące na ulicach ?

Pytam nie dlatego że mam coś do pasków tylko dlatego że nawet Twoje stare B6 było indywidualne, ładne i na drogach się wyróżniało a teraz jak by nie było przesiadka na coś mega pospolitego

Nie ważne w jakiej kasie i roczniku zawsze można mieć autko ładne zwracające uwagę czy to wersją czy to wyglądem jak np B7 Stasia lub bardzo bardzo zwykłe a takim raczej jest pasek no chyba że jest w R pakiecie

Co było powodem decyzji ? dobra cena, nie widzę a wersja jest faktycznie jakaś mega maxem lub jeszcze coś innego ?

kredyt, który mu dałeś

a tak poważnie to też tego nie rozumiem

ale to jego decyzja - widocznie tak chciał

ale dlaczego

Opublikowano

Panowie z tego co gadałem z Pajdą to ten pasek jest na fajnym wypasie w wewnątrz a na zewnątrz zawsze może coś pomodzić

Zdrowie

Opublikowano

He he

Nic nie pasuje,

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć :P

Czemu nie przystaje?

Passat całkiem przyjeme auto

tylna klapa już gnije??
W tych rocznikach już nie ma z tym problemu :)

Pajda co się pokusiło na zakup nudnego flotowca którego jest tysiące na ulicach ?

Pytam nie dlatego że mam coś do pasków tylko dlatego że nawet Twoje stare B6 było indywidualne, ładne i na drogach się wyróżniało a teraz jak by nie było przesiadka na coś mega pospolitego

Nie ważne w jakiej kasie i roczniku zawsze można mieć autko ładne zwracające uwagę czy to wersją czy to wyglądem jak np B7 Stasia lub bardzo bardzo zwykłe a takim raczej jest pasek no chyba że jest w R pakiecie

Co było powodem decyzji ? dobra cena, nie widzę a wersja jest faktycznie jakaś mega maxem lub jeszcze coś innego ?

tak jak piszesz, w pasku widzę dwa minusy : jak piszesz - auto flotowe i stara buda klepana od 2005r

Poza tym same plusy: konkret wypas ( łącznie z 4motion) cały lakier ori, serwis na bieżąco ( po wymianie rozrządu, klocków i tarcz przód + dwumas, nówki letnie opony Michelin) - spokój na sporo czasu. Silnik bardzo fajnie pracuje, W aucie sporo więcej miejsca jak w A4.

R- line na pewno wpadnie i auto nabierze charakteru :wink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Miron ja a4 b6 jeździłem 6 lat równe 6, a ty średnio zmieniasz co 1,5-2 lata :D

czy passek jest nudy, może i miron masz racje ale mi pasi a miejsca wiecej niż z a4

audi mi się już znudziło i tyle! poza tym passat jak dla mnie mega wyposażenie :

- 2.0 TDI CR 140ps

- 4Motion

- servotroniv

- czujniki parkowania przód - tył z wizualizacją + kamera cofania

- biksenon skętny + doświetlanie zakrętów w lampie a nie w halogenie

- szyberdach

- środek cały w skórze

- fotele pełna elektryka + pamięć

- składane lusterka + lampi od spodu za***isty bajer jeśli chodzi o podświetlenie w nocy

- rns 510 z dyskiem twardy + zmieniarka 6cd

- czujnik deszczu/zmierzchu

- pakiet swiatło , chrom itp, itd

IMG-20160_apwqrxw.jpg

IMG-20160_apwqrxa.jpg

poztym tak jak stanley pisze serwisowany historia(kopiuj , wklej :grin: ) opony michelin 2015, nowe klocki i tarcze, po rozrządzie

z minusów brak DRL , dsg oraz r-line zewnętrzny

Opublikowano

zapomniałeś o tym bajerze-organizerze w bagażniku i najważniejszym : 4 szyby w prądzie :decayed:

Opublikowano

Spoko :) nie wiedziałem że te klapy poprawili. Mój wujek ma już drugą i też gnije :grin:

W sumie może to i racja że pastuchów sporo ale każdemu auto idzie nadać "indywidualność"

Opublikowano

Spoko :) nie wiedziałem że te klapy poprawili. Mój wujek ma już drugą i też gnije :grin:

W sumie może to i racja że pastuchów sporo ale każdemu auto idzie nadać "indywidualność"

to dotyczyło roczników 2005i 2006 - póżniej już jest ok

Jeśli wymienił i ma dalej z tym problem to znaczy, że coś zostało zdupcone ;)

Opublikowano

no czyli Pajda wyjaśniłeś

może i pozornie nudny pasek ale konkretny wypasik i 4x4 robiące z auta już nie takie "zwykłe vw"

do tego pewność sztuki - miejscem w środku powala audi pod każdym względem a cenowo pewnie taka różnica w stosunku do audi że na nie małą ilość modów zostało

Jedynie dla indywidualności przydał by się ciekawszy (mnie pospolity) kolor i jakieś detale typu szklane dachy

podsumowując - GRATKI FURKI

Ps. a bywały w nich też wersje 170 ps ?


teraz doczytałem że szyber też masz

jaki rocznik ?

Opublikowano

a co do drl to widziałem passata z takimi żarówami w kierunkach i dało to radę :D

Opublikowano

no czyli Pajda wyjaśniłeś

może i pozornie nudny pasek ale konkretny wypasik i 4x4 robiące z auta już nie takie "zwykłe vw"

do tego pewność sztuki - miejscem w środku powala audi pod każdym względem a cenowo pewnie taka różnica w stosunku do audi że na nie małą ilość modów zostało

Jedynie dla indywidualności przydał by się ciekawszy (mnie pospolity) kolor i jakieś detale typu szklane dachy

podsumowując - GRATKI FURKI

Ps. a bywały w nich też wersje 170 ps ?

teraz doczytałem że szyber też masz

jaki rocznik ?

dzięki

rok 2009,pierwsza rejestracja 2010

aha licznik z białym podświetleniem i kierownica już z tego nowszego modelu oczywiście z multi

bywały 170, dlatego zrobimy program i bedzie 170 ps :D pierwszy mod + ściema szyb

Opublikowano

Zaczyna się :] PS. Kto ogląda piłkarzy ręcznych ?

Opublikowano

Jutro będę umawiał Gregora ze swoim A5 na program do compsportu na ten tydzień :)


ten wklejony biały przez przypadek też miał soft w comsporcie

Opublikowano

a co do drl to widziałem passata z takimi żarówami w kierunkach i dało to radę :D

http://pl.aliexpress.com/item/NEW-arrival-VW-Passat-B6-led-drl-daytime-running-light-with-auto-dim-or-OFF-control/1983401603.html :D

Jutro będę umawiał Gregora ze swoim A5 na program do compsportu na ten tydzień :)

ten wklejony biały przez przypadek też miał soft w comsporcie

może umówisz 2 auta :D

Opublikowano

graty pajda !

afro ile wazy twoja b7?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.