Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde, smutno było :( ja ją wczoraj 4h woskowałem... ślicznie się prezentowała jak odjeżdżała... :(:(:(:(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psyyyyt...

kurde tychy dziś przeżyły niezłą nawałnice, jak nigdy prawie paraliż....

Opublikowano

ale tera masz fc**j hajsu ! :kox:

Opublikowano

nie pozostaje mi dziś innego jak tylko.... psyt ;)

Opublikowano

Psyyyyt...

kurde tychy dziś przeżyły niezłą nawałnice, jak nigdy prawie paraliż....

w Miko jak pierdolnął grzmot to myślałem, że mi wszystkie ziemniaki z piwnicy wypadły :grin:

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

Psyyyyt...

kurde tychy dziś przeżyły niezłą nawałnice, jak nigdy prawie paraliż....

w Miko jak pierdolnął grzmot to myślałem, że mi wszystkie ziemniaki z piwnicy wypadły :grin:

Miko jest na górce, więc sie nie dziwie, u nas mniej ale, dawało grubo. kilka głównych ulic zalało, pare autek poszło w wodę do listew, więc popowodziowe będą....

Psyyyyyyt Ż....

Opublikowano

Tolek ja odwoziłem nowemu właścicielowi nismo ... pedalskie auto a było jakoś tak dziwnie... więc napij się chłopie ;) a nowe będzie lepsze...

Opublikowano

5a29iiz4.jpg

Pojechala.... smutny jest dzis dzien... :(

no w końcu

gratki, więc teraz się dopiero zacznie modzenie 3.0 :D

Opublikowano

5a29iiz4.jpg

Pojechala.... smutny jest dzis dzien... :(

no w końcu

gratki, więc teraz się dopiero zacznie modzenie 3.0 :D

Pajdos, coś Ci parametry w opisie zostały....

Opublikowano

Psyyyyt...

kurde tychy dziś przeżyły niezłą nawałnice, jak nigdy prawie paraliż....

Toż to prawie standard. Sikorskiego pod Kauflandem,wiadukt przed Tesco...przy każdej większej ulewie lepiej tam pływać niż jechać...i to tak od kilku dobrych lat.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Psyyyyt...

kurde tychy dziś przeżyły niezłą nawałnice, jak nigdy prawie paraliż....

Toż to prawie standard. Sikorskiego pod Kauflandem,wiadukt przed Tesco...przy każdej większej ulewie lepiej tam pływać niż jechać...i to tak od kilku dobrych lat.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Ale żeby M zalało i żwakowską???

A ty jaka część??

Opublikowano

5a29iiz4.jpg

Pojechala.... smutny jest dzis dzien... :(

no w końcu

gratki, więc teraz się dopiero zacznie modzenie 3.0 :D

Jak to się gada... każda potwora znajdzie swojego amatora :P

Muszę twoją zobaczyć....

Tylko w piątek uciekam na chwilę do ustki... a później składam szafki i do UK bratanice odwieźć (odlecieć :D) więc chyba spot dopiero za miesiąc... :(

Ale do tego czasu: program heble S4 zawias -30 eibach :kox:

Opublikowano

w Kato ledwie pokropiło :wink:

Opublikowano

:hi:

i psssyt :beer: po robocie

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hi

Opublikowano

bry :)

Opublikowano

Zbieram się do domu po robo :hi:

Opublikowano

Psyyyyt...

kurde tychy dziś przeżyły niezłą nawałnice, jak nigdy prawie paraliż....

Toż to prawie standard. Sikorskiego pod Kauflandem,wiadukt przed Tesco...przy każdej większej ulewie lepiej tam pływać niż jechać...i to tak od kilku dobrych lat.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Ale żeby M zalało i żwakowską???

A ty jaka część??

W sumie to na Żwakowskiej kiedyś mieszkałem i większych zalań tam nie widziałem. Generalnie to wychowywalem się na "C" ale skakałem po sporej części Tychów między innymi zaliczyłem Z,F,M,H [emoji1] A od 5 lat w gebelsach siedzę.

BTW

:hi:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.