Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ktoś ostatnio pisał na katowickich albo Gliwickich o jakiś dobrych wycieraczkach w tesco czy gdzies jakaś promocja... ktoś coś pamięta ??

Dobre dobre Tesco i dobre wycieraczki hehe

naciepane z GT-I9195

Ja tam się nie śmieje bo nie pamiętam kto i co pisał ale jakis sklep i była wyprzedaż a czy to były valeo bosh czy inny szajs to nie wiem ale chwalone przez użytkownika a nie kierowane się marką sklepu czy napisem na pudełku... ;) pisał użytkownik... które je miał i były w rozsądnych piniondzach... do leona kiedys kupiłem jedne z droższych valeo płaciłem coś ok 120 zł za sztuke ... wywaliłem je po jednej zimie więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Mario...choćby te wycieraczki były zrobione za skóry węża albo aligatora...jak miałeś porysowaną szybą, to i tak je wyrzucisz po "zimie". Zdarzyło Ci się oderwać "przichycone" do szyby, to też "na wyciep" :wink:

Jak masz nową szybę, to i dobrze założone guma z majtek będzie zbierać :P


Przerobiłem temat wycieraczek...firmowych i NIE... a mam porysowaną szybę więc się nie łudzę, że długo będzie dobrze :mellow: . Kiedyś może do tego dojdę aby ją wymienić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib kiedys testowal ten sprej niewidzialna wycieraczka czy jak, i pamietam ze mowil ze przy wiekszej predkosci dobrze dziala, wiec moze by to jakos wspomoglo tansze wycieraczki


o jest to sie moze wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zbierają elegancko tylko chropoczą... Coś wymyśle... Powoli prZywracam fure do stanu używalności... Dziś wpadły takie bajery od aso...

85973830078ea59c9a219663fc04aac2.jpg

Ten poprzedni był wypłowiały... Więc bawara musi mieć logo ok... :-) 2

c6eb96d88891c727f3fb8d8b1820aeae.jpg

Gałka zaostała ori ale logo nowe bo poprzedni właściciel dbał o auto od strony mechanicznej ale małp odkurzał sprzątał itd. Więc środek do remontu... Ale też nie ma.stresu...

A muza gra...

617b1fae6cb8de24130b6a24fae629f1.jpg

W najbliższym czasie jestem umówiony na wycene odnowy foteli... Jeden boczek wytarty bo kubeł więc standard i fotel pasażera w dpbry stanie ale trzeba poszyć ok 2 cm

86dc3e675153c114ea6d6733db845182.jpg

I tak to jest przy starej bryce... Ale mechanicznie igła... I to cieszy... Wkońcu auto z duszą...

Naciapane z Z2

Kiera do odnowy ale robiłem to w leonie to i tu się zrobi..

e2a6eca377be9aaaab2568839e316ede.jpg

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motgum z Auchana też daje rade.

Valeo First teraz mają w dobrej kasie, ale jeszcze nie testowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib kiedys testowal ten sprej niewidzialna wycieraczka czy jak, i pamietam ze mowil ze przy wiekszej predkosci dobrze dziala, wiec moze by to jakos wspomoglo tansze wycieraczki

o jest to sie moze wypowie

tak, Rain-x polecam.... ale nie jako zamiennik wycieraczek a raczej wspomagacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na dniach robił u siebie takie profi zabezpieczenie szyby ( tzw niewidzialna wycieraczka) Ma to trzymać minimum rok

Dokładnie takie coś, tylko u siebie w ASO

http://braciapietrzak.pl/uslugi/ceramika-szyb

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na dniach robił u siebie takie profi zabezpieczenie szyby ( tzw niewidzialna wycieraczka) Ma to trzymać minimum rok

Dokładnie takie coś, tylko u siebie w ASO

http://braciapietrzak.pl/uslugi/ceramika-szyb

ja też chce takie :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na dniach robił u siebie takie profi zabezpieczenie szyby ( tzw niewidzialna wycieraczka) Ma to trzymać minimum rok

Dokładnie takie coś, tylko u siebie w ASO

http://braciapietrzak.pl/uslugi/ceramika-szyb

ja też chce takie :D !

nie ma sprawy, rozumiem, że cena nie gra roli :wink: tzn. dogadamy się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sobie samemu tego nie zrobisz ? Jedziesz do chłopaków z MrCleaner'a kupujesz niewidzialną wycieraczke z H2GO dobrze umyć szybe odtłuścić i jazda z koksem. U mnie wytrzymuje ok 7 miesięcy w zależności jak dobrze sie postarasz przy przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sobie samemu tego nie zrobisz ? Jedziesz do chłopaków z MrCleaner'a kupujesz niewidzialną wycieraczke z H2GO dobrze umyć szybe odtłuścić i jazda z koksem. U mnie wytrzymuje ok 7 miesięcy w zależności jak dobrze sie postarasz przy przygotowaniu.

nie ma na to czasu, po 10godz w robocie mam inne priorytety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na dniach robił u siebie takie profi zabezpieczenie szyby ( tzw niewidzialna wycieraczka) Ma to trzymać minimum rok

Dokładnie takie coś, tylko u siebie w ASO

http://braciapietrzak.pl/uslugi/ceramika-szyb

ja też chce takie :D !

nie ma sprawy, rozumiem, że cena nie gra roli :wink: tzn. dogadamy się :grin:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna wycieraczka działa zayebiscie! Od kiedy mam u siebie jestem mega zadowolony! Tylko dobry materiał musi być użyty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, jak ktoś chętny to kilka CB radi do zgloenia jest... Unideny, presidenty... Dobre ceny, gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...