Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie gadaj że Pastucha kupiles?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie gadaj że Pastucha kupiles?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

No [emoji6]
Opublikowano

No to i ja w takim razie...

454584bb977d40f6cfc36ba1d757368c.jpg

7fec87eee779c54240c7ce714e509ae3.jpg

Dziś odebrane... 2,2 litra 170 kuca

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Same zarobasy...

Opublikowano

No na grubie z haka z plecaka jakiś debil to zrobił.

Jak to się robi?

Jadę zaraz na policje zgłosić bo telefon trochę wart był

ja bym to zgłosił również w robocie... co to k**wa jest, że "kolega" w pracy okrada kolegę ?
Filip jest zgłoszone w robocie ale ochrona stwierdziła że co oni mogą. Zglosiłem na policji sprawę ale pewnie i tak z tego nie wyjdzie.

I wcale nie dziwię się ochronie...zresztą na pewno wiesz ile jest tam pięter i haków, tego nie opanujesz.

A propos...na każdej kopalni jest depozyt rzeczy wartościowych (zawsze tam daję dokumenty, klucze, telefon). I chcąc nie chcąc sam sobie jesteś winny, że trzymasz/łeś coś wartościowego "na haku".

I tu się zdziwisz bo u nas na grubie nie ma żadnego depozytu ani nic i ciekawe co mają zrobić Ci co dojeżdżają po 80km autami kaj trzymać te klucze i papiery.

...jeśli tak jest jak mówisz, to zwracam honor. Aż dziwię się, że takiego czegoś nie ma?! W takim wypadku kopalnia ma u Ciebie dług.

Pajda, Mario gratki "nowych" furmanek :)

:hi:

Opublikowano

Dzięki

Naciapane z Z2

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

Niech służą i trzepia bezawaryjnie km ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajne autka,

Mario, Pajda pokażcie środek

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

Ja mam srodek pelna skora ale auto stare jak,swiat... Young klasyk więc bez cudów... Nagłośnienie harmann kardon z subem grzane stołki tempomat z multifunkcja parktronic i pare bajerów i tyle.

Zrobie jutro foto

Nissan też już sprzedany :-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć :P

Opublikowano

a tu człowiek jeździ starym B7 :kwasny::decayed:

Opublikowano

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć [emoji14]

Miszka... To jest moje drugie auto... To tanie tylko do roboty na spoty itd. stąd budżet ograniczony do 17 tyś zl. Moja upala dziadkową Astre a ja mam to zamiast nissana więc jest dobrze w porównaniu z nissanem

Naciapane z Z2

Opublikowano

Mario szkoda że nie lift ;)

szkoda że nie cabrio :P

Opublikowano

Mario szkoda że nie lift ;)

szkoda że nie cabrio :P

no i szkoda, że nie M3

Opublikowano

Mario szkoda że nie lift ;)

szkoda że nie cabrio [emoji14]

no i szkoda, że nie M3
Szkoda ze bmw :-P
Opublikowano

He he

Nic nie pasuje,

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć :P

Czemu nie przystaje?

Passat całkiem przyjeme auto

Opublikowano

He he

Nic nie pasuje,

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć :P

Czemu nie przystaje?

Passat całkiem przyjeme auto

jak "pierwsze" wrażenia?

Opublikowano

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć [emoji14]

Miszka... To jest moje drugie auto... To tanie tylko do roboty na spoty itd. stąd budżet ograniczony do 17 tyś zl. Moja upala dziadkową Astre a ja mam to zamiast nissana więc jest dobrze w porównaniu z nissanem

Naciapane z Z2

Są kierunkowskazy?

Psyyyyyyyyt pod te wasze furki.

Opublikowano

He he

Nic nie pasuje,

afroo dzięki za gałkę faktycznie tą rurkę metalową na odwrót trzeba było :doh: ale to tak jest jak na szybko :grin:

teraz trochę żałuję że tyle piwek Ci dałem bo chętnie bym załyczył a mam tylko jedno :decayed:

Graty Pany

Mario szkoda że nie lift ;)

Pajda zadowolony ? trochę nie przystaje Carringtonowi Paskiem jeździć :P

Czemu nie przystaje?

Passat całkiem przyjeme auto

tylna klapa już gnije??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.