Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponizej 5 st C klimy chyba nie uruchomisz

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie... używaj osuszania...

Opublikowano
:bag: nie wiedziałem, ale mi ulżyło :rolleyes:
Opublikowano

Czester dzięki za foty.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nowa tapeta zagości pewnie u mnie na długo :cool1:

Opublikowano

Czester dzięki za foty.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nowa tapeta zagości pewnie u mnie na długo :cool1:

No, zdjęcia :good:

Opublikowano

ello z wieczora myślę ciągle o założeniu wątka co do tych spotów wyjazdowych ale do końca to nie wiem jak ma to wyglądać muszę to z kimś obgadać

Opublikowano

Normalnie, otwierasz watek, mozesz go przykleić, i raz na miesiac zmieniasz nazwe miasta. W watku piszesz date oraz miejsce do ktorego jedziemy, i kazdy dopisuje sie do listy :>

Opublikowano

Normalnie, otwierasz watek, mozesz go przykleić, i raz na miesiac zmieniasz nazwe miasta. W watku piszesz date oraz miejsce do ktorego jedziemy, i kazdy dopisuje sie do listy :>

powiem ci foty :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

a o wątku pogadamy w piątek chciałbym jakieś fotki wkleić a do końca nie wiem jak się to robi a kaszany nie chce robić więc spokojnie[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:38_________________________________________________panowie czy ktoś na piątek się pisze do gliwic??? zapisy na pw.

tylko nie wszyscy bo mi skrzynkę zapchacie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:47_________________________________________________

Czester dzięki za foty.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nowa tapeta zagości pewnie u mnie na długo :cool1:

krolu a to pewne że cie nie będzie czy musze cię prosić :tongue4:

Opublikowano

a tak z innej beczki. Włączyłem własnie mecz ( pol-sło) i już 0-1 :disgust:

Ten mecz zaczął sie z takim wynikiem czy goście tak szybko strzelili :polew:

Opublikowano
Ten mecz zaczął sie z takim wynikiem czy goście tak szybko strzelili

Chocby ten mecz zaczal sie wynikiem 10:0 dla polski to i tak nie wiem czy by wygrali :polew: :polew: Dno totalne

Opublikowano

mówicie o ym śmietniku z fotoradarami dziś nasz pan prezydent odrzucił ustawę o fotoradarach i większych mandatach chyba jedna dobra rzecz... :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:33_________________________________________________jest tu ktoś co śnieg spadł to wszyscy poszli szaleć :naughty:

Opublikowano

pierwsza zima ze "złym" napędem i jest kosmicznie dziwnie jutro chyba podjade wrzucić zimówki :disgust:

Opublikowano

A ja juz pierwsze slizganko na przeddomowym parkingu zaliczylem :> co lyse opony i brak Q to lyse opony i brak Q, lata sie pieknie nawet na mokrym :polew::)

Opublikowano

Ja probowalem sie slizgac na parkingu pod praca ale moje nowe zimowki mi na to za h.. nie pozwolila :thumbdown:

Opublikowano

spokojnie panowei jakoś sie zgadamy to sie jakieś wspólne ślizganko zorganizuje poczekajmy na śnieg :wink4:

Opublikowano

Witam wieczorem.

Jest tu jakis znawca ktory mi odpowie na pytanie. Kupilem ori lampy xenonowe valeo i myslalem ze wejda hidy a tu zonk. Wie ktos moze w jaki sposob mozna wsadzic hidy do ori xenonow??

Opublikowano

Witam wieczorem.

Jest tu jakis znawca ktory mi odpowie na pytanie. Kupilem ori lampy xenonowe valeo i myslalem ze wejda hidy a tu zonk. Wie ktos moze w jaki sposob mozna wsadzic hidy do ori xenonow??

Hmmm. Przejściówka na D2S

taka moja pierwsza myśl

Opublikowano

Tzn. zarnik z hida wchodzi ladnie w gniazdo i sie trzyma spoko tylko wtyczka nie pasuje ktora odpowiada za swiecenie swiatel mijania czyli xenonu , postojowki i dlugie swieca :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.