Spoty Katowice i okolice

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

ello z wieczora myślę ciągle o założeniu wątka co do tych spotów wyjazdowych ale do końca to nie wiem jak ma to wyglądać muszę to z kimś obgadać

Normalnie, otwierasz watek, mozesz go przykleić, i raz na miesiac zmieniasz nazwe miasta. W watku piszesz date oraz miejsce do ktorego jedziemy, i kazdy dopisuje sie do listy :>

powiem ci foty :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

a o wątku pogadamy w piątek chciałbym jakieś fotki wkleić a do końca nie wiem jak się to robi a kaszany nie chce robić więc spokojnie[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:38_________________________________________________panowie czy ktoś na piątek się pisze do gliwic??? zapisy na pw.

tylko nie wszyscy bo mi skrzynkę zapchacie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:47_________________________________________________

Czester dzięki za foty.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nowa tapeta zagości pewnie u mnie na długo :cool1:

krolu a to pewne że cie nie będzie czy musze cię prosić :tongue4:

a tak z innej beczki. Włączyłem własnie mecz ( pol-sło) i już 0-1 :disgust:

Ten mecz zaczął sie z takim wynikiem czy goście tak szybko strzelili :polew:

Ten mecz zaczął sie z takim wynikiem czy goście tak szybko strzelili

Chocby ten mecz zaczal sie wynikiem 10:0 dla polski to i tak nie wiem czy by wygrali :polew: :polew: Dno totalne

mówicie o ym śmietniku z fotoradarami dziś nasz pan prezydent odrzucił ustawę o fotoradarach i większych mandatach chyba jedna dobra rzecz... :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:33_________________________________________________jest tu ktoś co śnieg spadł to wszyscy poszli szaleć :naughty:

A ja juz pierwsze slizganko na przeddomowym parkingu zaliczylem :> co lyse opony i brak Q to lyse opony i brak Q, lata sie pieknie nawet na mokrym :polew::)

Witam wieczorem.

Jest tu jakis znawca ktory mi odpowie na pytanie. Kupilem ori lampy xenonowe valeo i myslalem ze wejda hidy a tu zonk. Wie ktos moze w jaki sposob mozna wsadzic hidy do ori xenonow??

Witam wieczorem.

Hmmm. Przejściówka na D2S

taka moja pierwsza myśl

Tzn. zarnik z hida wchodzi ladnie w gniazdo i sie trzyma spoko tylko wtyczka nie pasuje ktora odpowiada za swiecenie swiatel mijania czyli xenonu , postojowki i dlugie swieca :confused4: