Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. zarnik z hida wchodzi ladnie w gniazdo i sie trzyma spoko tylko wtyczka nie pasuje ktora odpowiada za swiecenie swiatel mijania czyli xenonu , postojowki i dlugie swieca :confused4:

a dokładniej ? a masz między wtyczką , a żarnikiem wpiętą przetwornice ? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

No ciezko to wytlumaczyc troche ale wlasnie jak normalnie od wtyczki lampy ida dwa kabelki od swiatel mijania tj czerwony i brazowy-sa zakonczone wtyczka na zarowke h7. A u mnie te kable zakonczone sa jakas malutku wtyczka rowniez ktora sklada z 6 malych pinow, 3 piny sa od kabla czerwonego a 3 piny od kabla brazowego. Jutro zrobie fotke tej wtyczki to moze bedzie latwiej wam pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 200 poldkiem... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Krolu...................... bez zazdrości mi tu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 200 poldkiem... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Krolu...................... bez zazdrości mi tu :decayed:

wiedziałem, że ktoś się przyczepi i na 99% będzie to ktoś z Gliwic (z moich rodzimych spotów) i się nie myliłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 200 poldkiem... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Krolu...................... bez zazdrości mi tu :decayed:

wiedziałem, że ktoś się przyczepi i na 99% będzie to ktoś z Gliwic (z moich rodzimych spotów) i się nie myliłem :mysli:

No widzisz nie zawiedliśmy cię :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładniej ? a masz między wtyczką , a żarnikiem wpiętą przetwornice ?

Dokladnie chodzi mi o taka wtyczke zaznaczona w koleczku a hidy sa maja dwa pieski ktore wchodza w gniazdo h7 i nie wiem jak uruchomic hidy. Jak hidy nie bede pasowal to sie powiesze :wallbash:

c05a3ef5cadb41a3m.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie :hi:

zapisy na wyjazd do czętochowy na 22 listopada 2009 mozna sie zapisywać io planować niedziele

z niezłym wyprzedzeniem zapisy na zlota robicie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem w tym tygodniu to nikogo nie było :mysli:

że zaszybko i wogóle więc pierdyknołem w przyszłym msc więc moze ktoś sie zapisze :hi: maja chłopaki czas na poustawianie sobie grafików [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 15:15_________________________________________________wogóle to żyjecie ludzie na tym forum katowickim echo :szukaj: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładniej ? a masz między wtyczką , a żarnikiem wpiętą przetwornice ?

Dokladnie chodzi mi o taka wtyczke zaznaczona w koleczku a hidy sa maja dwa pieski ktore wchodza w gniazdo h7 i nie wiem jak uruchomic hidy. Jak hidy nie bede pasowal to sie powiesze :wallbash:

c05a3ef5cadb41a3m.jpeg

jak masz wtyczke do ori przetwornicy to muszisz podpiąć albo ori przetwornice i ori żarniki (400zł/1przetwornica , żarnik jakieś 200zł ) albo przerobić wtyczke i walnąć hidy (jakieś 280zł /kpl HIDów)

a w ogóle to jak nie urok to sraczka ;( jako że dawno mi sie nic nie spierdtralalaliło to auto przyspiesza mi jak ta laweta co wiozła moje auto :/ mam nadzieje że to tylko nieszczelność bo chyba poważnie sprzedam w piz.u to audi i se kupie tate :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:16_________________________________________________a co u was? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wtyczke do ori przetwornicy to muszisz podpiąć albo ori przetwornice i ori żarniki (400zł/1przetwornica , żarnik jakieś 200zł ) albo przerobić wtyczke i walnąć hidy (jakieś 280zł /kpl HIDów)

No tak myslalem dzieki za info tak myslalem i metoda prob i bledu jedna lampa juz swieci jutro tylko musze kupic te "pieski" meskie i zenskie i zrobic wszystko na cacy. Szkoda ze te ori przetwornice sa takie drogie :confused4:

Coś chyba pogoda dała się ludziom we znaki...

Pogoda jest masakryczna nic sie nie chce. Co do wyjazdu do czewy pozniej sie nie dalo?? Jesli nic mi nie wypadnie pisze sie na wyjazd za ponad miesiac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co pany jak zwykle na katoickim jak zykle cisza gdzie ci wszyscy ludzie się podziewają wiem że piątek mam nadzieję że pęknie ta 100 w tym tygodniu zosało jeszcze jeden dzień damy rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwice pierwsze 100 stron nabijali pół roku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...