Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łooooooooooooo

wsparcie przyszło :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:07_________________________________________________tylko szkoda że zanim poczytają to ja juz pójdę spać :decayed: :decayed: :decayed:

:shocked:

i patrz jak tu na nich liczyć na spocie we wtorek :bicz3: :bicz::banned: :ranting1:

no nic jakoś sami pociągniemy do 100 :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co będzie na 100 stronę

???????????///[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:16_________________________________________________znaczy kto stawia????????????/

Opublikowano

5 kilo cukierków :gwizdanie:

z alkoholem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra lizak serduszko dla każdego :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:21_________________________________________________dobra spadam :lazy:

Opublikowano

No właśnie jeszcze nikt nie ustalił co ma być na tą pierwszą setkę.. a już się zaoferowałem że stawiam.. tylko że nie wiem co mam stawiać :no:

Że tak powiem TADAAAAAAAMMMMMMM :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam Was Panowie. :hi: Widzę, że mały jubileusz... :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie jeszcze nikt nie ustalił co ma być na tą pierwszą setkę.. a już się zaoferowałem że stawiam.. tylko że nie wiem co mam stawiać :no:

Że tak powiem TADAAAAAAAMMMMMMM :naughty: :naughty:

jak to co jak już otwożyłeś 100 stronę to sam się skazałeś na stawianie browarków

i módl się żeby gliwice nie przyjechały bo majątek stracisz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:31_________________________________________________dobra spadam :lazy:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance::rose: :rose:

gratulacje wygrałeś główną nagrodę 0,7 na głowe zagrycha i jakieś panienki staiasz :polew: :polew: :polew:

ale zadowolimy się jak każdemu zatankujesz do pełna zobaczysz jak frekwencja by na spocie była

:polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:33_________________________________________________

Witam Was Panowie. :hi: Widzę, że mały jubileusz... :gwizdanie:

akjam ty cwaniaku widziałem że byłeś już na forum tylko czekałeś aż ktoś 100 strone otworzy :polew: :polew: :polew:

ty lisie jeden :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance::rose: :rose:

gratulacje wygrałeś główną nagrodę 0,7 na głowe zagrycha i jakieś panienki staiasz :polew: :polew: :polew:

ale zadowolimy się jak każdemu zatankujesz do pełna zobaczysz jak frekwencja by na spocie była

:polew: :polew:

:good: :good: :good: :good: :good: Nie mam nic przeciwko... :cool1:
Opublikowano

czyli co we wtorek się widzimy?? :przebiegly:

Max nie przesadzaj.. browar dla każdego to jeszcze uciągne ale przy tankowaniu do pełna mógłbym wpaść w długi po uszy bo pewnie połowa by pospuszczała to co ma w baku do karnistrów i przyjechaliby na oparach - no ja bym tak zrobił :polew: :polew:

Opublikowano

nie zniechęcaj kolegi

po browarku i do domu

Kupi "synek" kista bieru i bydzie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

czyli co we wtorek się widzimy?? :przebiegly:

Max nie przesadzaj.. browar dla każdego to jeszcze uciągne ale przy tankowaniu do pełna mógłbym wpaść w długi po uszy bo pewnie połowa by pospuszczała to co ma w baku do karnistrów i przyjechaliby na oparach - no ja bym tak zrobił :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

no coś by trzeba było wymyśleć ciekawego na tą naszą pierwsza 100 :mysli:

Opublikowano

miałem iść spać

a tu 100 stronka pękła

i widzisz Maxito jak nagle pobudzili się niektórzy

a jak wogóle przeczytali że wóda piwsko i panienki to już wogóle .............

tłok się zaczął robić :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

piterra włąśnie miałeś iść spać ale jak o browarku sie nabąkneło to ty już oczęta szeroko otwarte :evil: i czekasz jak sie temat skończy czyli we wtorek wpadasz ???

:polew:

Opublikowano

tak się właśnie bawi śląsk

alkohol i panienki :naughty:

Opublikowano

hmmmm czyli wszyscy się czaili i czekali na jelenia który otworzy pierwsze 100 tak??? :shocked:

cóż.. :bag:

Dobra kto się we wtorek pojawi ma u mnie BRO :good:

Opublikowano

nie mów im bo się zaczną do nas zlatywać

i parkingu nam braknie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No to z Gliwic będą pewnie wszyscy :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:43_________________________________________________

nie mów im bo się zaczną do nas zlatywać

i parkingu nam braknie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:shocked::decayed:

Opublikowano

to może w końcu bedzie ponad 20 :naughty:

Opublikowano

no to ja po robocie też chyba przyjade :naughty::polew:

ogólnie to radze zacząć zbierać puszki :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.