Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

łooooooooooooo

wsparcie przyszło :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:07_________________________________________________tylko szkoda że zanim poczytają to ja juz pójdę spać :decayed: :decayed: :decayed:

:shocked:

i patrz jak tu na nich liczyć na spocie we wtorek :bicz3: :bicz::banned: :ranting1:

no nic jakoś sami pociągniemy do 100 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

a co będzie na 100 stronę

???????????///[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:16_________________________________________________znaczy kto stawia????????????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra lizak serduszko dla każdego :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:21_________________________________________________dobra spadam :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nikt nie ustalił co ma być na tą pierwszą setkę.. a już się zaoferowałem że stawiam.. tylko że nie wiem co mam stawiać :no:

Że tak powiem TADAAAAAAAMMMMMMM :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nikt nie ustalił co ma być na tą pierwszą setkę.. a już się zaoferowałem że stawiam.. tylko że nie wiem co mam stawiać :no:

Że tak powiem TADAAAAAAAMMMMMMM :naughty: :naughty:

jak to co jak już otwożyłeś 100 stronę to sam się skazałeś na stawianie browarków

i módl się żeby gliwice nie przyjechały bo majątek stracisz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:31_________________________________________________dobra spadam :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance::rose: :rose:

gratulacje wygrałeś główną nagrodę 0,7 na głowe zagrycha i jakieś panienki staiasz :polew: :polew: :polew:

ale zadowolimy się jak każdemu zatankujesz do pełna zobaczysz jak frekwencja by na spocie była

:polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:33_________________________________________________

Witam Was Panowie. :hi: Widzę, że mały jubileusz... :gwizdanie:

akjam ty cwaniaku widziałem że byłeś już na forum tylko czekałeś aż ktoś 100 strone otworzy :polew: :polew: :polew:

ty lisie jeden :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance::rose: :rose:

gratulacje wygrałeś główną nagrodę 0,7 na głowe zagrycha i jakieś panienki staiasz :polew: :polew: :polew:

ale zadowolimy się jak każdemu zatankujesz do pełna zobaczysz jak frekwencja by na spocie była

:polew: :polew:

:good: :good: :good: :good: :good: Nie mam nic przeciwko... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co we wtorek się widzimy?? :przebiegly:

Max nie przesadzaj.. browar dla każdego to jeszcze uciągne ale przy tankowaniu do pełna mógłbym wpaść w długi po uszy bo pewnie połowa by pospuszczała to co ma w baku do karnistrów i przyjechaliby na oparach - no ja bym tak zrobił :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co we wtorek się widzimy?? :przebiegly:

Max nie przesadzaj.. browar dla każdego to jeszcze uciągne ale przy tankowaniu do pełna mógłbym wpaść w długi po uszy bo pewnie połowa by pospuszczała to co ma w baku do karnistrów i przyjechaliby na oparach - no ja bym tak zrobił :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

no coś by trzeba było wymyśleć ciekawego na tą naszą pierwsza 100 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem iść spać

a tu 100 stronka pękła

i widzisz Maxito jak nagle pobudzili się niektórzy

a jak wogóle przeczytali że wóda piwsko i panienki to już wogóle .............

tłok się zaczął robić :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterra włąśnie miałeś iść spać ale jak o browarku sie nabąkneło to ty już oczęta szeroko otwarte :evil: i czekasz jak sie temat skończy czyli we wtorek wpadasz ???

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm czyli wszyscy się czaili i czekali na jelenia który otworzy pierwsze 100 tak??? :shocked:

cóż.. :bag:

Dobra kto się we wtorek pojawi ma u mnie BRO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z Gliwic będą pewnie wszyscy :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:43_________________________________________________

nie mów im bo się zaczną do nas zlatywać

i parkingu nam braknie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...