Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmmm czyli wszyscy się czaili i czekali na jelenia który otworzy pierwsze 100 tak??? :shocked:

cóż.. :bag:

Dobra kto się we wtorek pojawi ma u mnie BRO :good:

u was czeka się na jelenia

a u nas to sami ochotnicy stawiają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a pierwszy był PELEX "Padre" stawiania browarków :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kanar ale wpadłeś ale spoko zrobi się jakąś ściepkę aby twój budżet nie został nadszarpnięty a jak coś to ci kredytu udzielę :polew: :polew: :polew:

oczywiście na preferencyjnych warunkach :kox:

Opublikowano

oj oj KANAR to jak gliwice się zjadą to dwie kisty mogą braknąć

a jak przyjedziemy z kierowcami to jesteś BANKRUT :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahahah nie no damy rade :D

w zasadzie to już pare stron wcześniej napisałem że stawiam.. i wole to zrobić teraz zanim sie Katowice rozkręcą i zacznie przyjeżdżać po 30 aut :polew:

Opublikowano

dobra narka wszystkim lecę spać

Mnie niestety nie będzie we wtorek u was

tak że Kanar jesteś jeden browar do przodu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maxito, to może weź taki kredycik żeby zrobić większą imprezę?

my oblejemy 1000 stronę a Wy 100? :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

weź go nie strasz bo nam nie przyjedzie i co?

widzę że i pucek sie obudził tu powinien być jeszcze jeden wątek

BROWAR napewno pobił by wszystkie wątki :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie we wtorek u was

tak że Kanar jesteś jeden browar do przodu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spoko Piterra wezmę ci go do Gliwic :naughty:

Opublikowano

buhehehhehe

Maxito, ja tam mało pije :decayed:

Opublikowano

buhehehhehe

Maxito, ja tam mało pije :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Dobre :polew: :polew: :polew: :polew: Tak Pucek a najmniej to ty, ja, Gregor i Czester nie :naughty:

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie we wtorek u was

tak że Kanar jesteś jeden browar do przodu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spoko Piterra wezmę ci go do Gliwic :naughty:

OK

Więc Kanar mój beer przekaż Gregoru

Gregoru - to taki typ co jeździ białym glutem z przekręconą 4 na tylnej klapie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

buhehehhehe

Maxito, ja tam mało pije :decayed:

ta pucek jakieś tam historie krążą po ostatnim wypadzie

a może to zwykła zawiść ludzka że jedni mogą dużo a inni mniej :polew:

Opublikowano

Guru, noo nie rób z Nas takich pijaków, przecież mało wypiliśmy ostatnio :kox:

jak już to ja zaliczam się do tych co mogą dużo :wink4:

Opublikowano

no będziemy się starać żeby nikt nie został pominięty ;)

Opublikowano

buhehehhehe

Maxito, ja tam mało pije :decayed:

ta pucek jakieś tam historie krążą po ostatnim wypadzie

a może to zwykła zawiść ludzka że jedni mogą dużo a inni mniej :polew:

nie to nie tak

wszyscy mogą tyle samo

tylko że jedni wychlali więcej a inni mniej

a jeszcze inni mieli za ciasne obuwie :polew: :polew: :polew:

i stąd te dziwne historie i pomówienia

Opublikowano

Piter, to chyba nie o mnie były te historie

ja tam problemów z butami nie miałem :naughty:

Opublikowano

Piter, to chyba nie o mnie były te historie

ja tam problemów z butami nie miałem :naughty:

Z butami to nikt nie miał tylko z drzwiami, ogniskiem śmietnikowym, kierownikiem ośrodka itd....... :decayed: a no i z wodą o smaku truskawkowym :polew: :polew:

Opublikowano

Piter, to chyba nie o mnie były te historie

ja tam problemów z butami nie miałem :naughty:

no nie mogłeś mieć bo podobno po lesie bez butów biegałeś :polew: :polew:

Opublikowano

buhehehhehe

Maxito, ja tam mało pije :decayed:

ta pucek jakieś tam historie krążą po ostatnim wypadzie

a może to zwykła zawiść ludzka że jedni mogą dużo a inni mniej :polew:

nie to nie tak

wszyscy mogą tyle samo

tylko że jedni wychlali więcej a inni mniej

a jeszcze inni mieli za ciasne obuwie :polew: :polew: :polew:

i stąd te dziwne historie i pomówienia

:polew: :polew: :polew:

nie miałeś już spać :lazy:

dobra panowie ja już spadam na prycze i spać bo kolejny tydzień ciężkiej pracy :beksa: przed nami a więc salute :hi::drunk:

Opublikowano

nooo czyli żadne mi tam problemy :decayed:

a namawiam wszystkich, żeby jechać na ogólnopolski zimowy, to zobaczymy które spoty dają większą radę :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:04_________________________________________________oj Piter, masz błędne informacje :>

ale ściema dobra :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.