Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczymy jak to będzie

ale na zimowy jestem chętny jak najbardziej

nie ma miękkie gry choćbym miał kredyt wziąść to jadę

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo czyli żadne mi tam problemy :decayed:

a namawiam wszystkich, żeby jechać na ogólnopolski zimowy, to zobaczymy które spoty dają większą radę :decayed:

są zawody w piciu ja litra mogę wciągnąć a jak to jeszcze w górach to może więcej :mysli:

Opublikowano

nooo to mam nadzieję że pojedziemy konkretną ekipą

pokażemy wszystkim jak się bawi śląsk :naughty:

Piter, chyba bez starej pojedziesz co? :>

Opublikowano

Ty się tu nie chwal [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:09_________________________________________________

nooo to mam nadzieję że pojedziemy konkretną ekipą

pokażemy wszystkim jak się bawi śląsk :naughty:

Piter, chyba bez starej pojedziesz co? :>

bez takich mi tutaj

zaraz to popraw :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

sie chwali a bedzie tak jak Diman, o 1.00 spanko :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:10_________________________________________________a co czyta to? :decayed:

Opublikowano

sie chwali a bedzie tak jak Diman, o 1.00 spanko :polew:

Spoko to go najwyżej wyniesiemy na dalszą imprezę :polew: :polew:

Opublikowano

no w sumie to mamy już wprawę, teraz wiemy już co i jak, drzwiami się nie da to trzeba oknem :decayed:

Guru, gorzej jak będziemy bełkać tak jak Ty :polew:

Opublikowano

sie chwali a bedzie tak jak Diman, o 1.00 spanko :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:10_________________________________________________a co czyta to? :decayed:

dobra panowe 120kg swoje musi wypić

już się nie będę chwalił ja też jestem na tak za zimowy i zabieram drugą połowe ale do tego jeszcze troche czsu więc może skupmy sie na wcześniejszych wyjadach

Opublikowano

Dlatego ta impreza będzie bez żadnych "zdrowych wód" tylko kulturalnie sama wódeczka :naughty:

Opublikowano

no w sumie to mamy już wprawę, teraz wiemy już co i jak, drzwiami się nie da to trzeba oknem :decayed:

Guru, gorzej jak będziemy bełkać tak jak Ty :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tam wspólne wyjazdy, zorganizuj miejscówke a zrobimy wspólne poznawanie się, z alkoholem raźniej :decayed:

nie no truskawka z żywca musi być :polew:

Opublikowano

a tam wspólne wyjazdy, zorganizuj miejscówke a zrobimy wspólne poznawanie się, z alkoholem raźniej :decayed:

nie no truskawka z żywca musi być :polew:

pucek czy ty mnie podrywasz :polew: :polew: :polew:

weź taki łatwy nie jestem kino kolacja ...

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

a tam wspólne wyjazdy, zorganizuj miejscówke a zrobimy wspólne poznawanie się, z alkoholem raźniej :decayed:

Np w Zielonej ale teraz to ty będziesz musiał jechać domek zarezerwować :polew:

nie no truskawka z żywca musi być :polew:

:sick3: jeszcze mi się teraz podnosi jak to sobie przypominam

Opublikowano

i możemy gadać [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:19_________________________________________________

a tam wspólne wyjazdy, zorganizuj miejscówke a zrobimy wspólne poznawanie się, z alkoholem raźniej :decayed:

Np w Zielonej ale teraz to ty będziesz musiał jechać domek zarezerwować :polew:

nie no truskawka z żywca musi być :polew:

:sick3: jeszcze mi się teraz podnosi jak to sobie przypominam

bo co właściciel na płocie wasze zdjecia wywiesił tych klientów nie obsługujemy :polew: :polew:

Opublikowano

hahah no nieźle tylko rzucić temat alkohol i sie towarzycho rozkręciło :polew:

Opublikowano

hahhahah

to mnie trzeba dłużej podrywać, tak łatwo nie daje, chyba że konkretna d*pa, a Ty troche DUŻA d*pa wiec odpada :polew:

Guru, to jest dobre jak szybko chcesz sie wyprożnić :>

i działa, nie trzeba stosowac techniki na dwa palce :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:22_________________________________________________poprostu na nazwisko Gregorego uslyszymy NIE

:polew:

Opublikowano

i możemy gadać [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:19_________________________________________________

a tam wspólne wyjazdy, zorganizuj miejscówke a zrobimy wspólne poznawanie się, z alkoholem raźniej :decayed:

Np w Zielonej ale teraz to ty będziesz musiał jechać domek zarezerwować :polew:

nie no truskawka z żywca musi być :polew:

:sick3: jeszcze mi się teraz podnosi jak to sobie przypominam

bo co właściciel na płocie wasze zdjecia wywiesił tych klientów nie obsługujemy :polew: :polew:

Można tak powiedzieć :decayed:

Guru, to jest dobre jak szybko chcesz sie wyprożnić :>

i działa, nie trzeba stosowac techniki na dwa palce :decayed:

Oj tak :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:23_________________________________________________

poprostu na nazwisko Gregorego uslyszymy NIE

No spaliliśmy chłopakowi miejscówkę :decayed:

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2:pucek zaraz się poleje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tam odrazu spalilismy...

obstawiam że do wiosny zapomną :polew:

a tak w ogóle to jakie były spekulacje kiedy to do setki dojedziecie a tu już 104 prawie :naughty:

Opublikowano

panowie to co wyście tam jeszcze robili oprócz picia ???

chłopu chałupe chcieliście zjarać ja pirdo.... :polew: :polew: :polew:

gliwice- rządzą :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:28_________________________________________________

a tam odrazu spalilismy...

obstawiam że do wiosny zapomną :polew:

a tak w ogóle to jakie były spekulacje kiedy to do setki dojedziecie a tu już 104 prawie :naughty:

odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.