Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z wieczora ziomale

widzę że chyba bęe sobie musiał ustawić opis

"prawdopodobnie jedno z dwóch b7 na kasete w klubie " :polew: :polew: :polew:

gratulacje dla krola

i jeszcze jedno dzieki za spota

podśmiewne istoty :polew:

i jeszcze dodać "prawdopodobnie jedno z dwóch b7 na kasete w klubie " z autoreversem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

królu...a mi się nie pochwaliłeś :naughty:

szkoda Miszka że mi nie powiedziałeś, ale bym mu siary narobil, w sumie to sam dał ciała, bo nawet wtyczki z Vaga nie umie wsadzić :polew:

Jak nie potrafię wsadzić wtyczki ???

Mówiłeś, że nawet Gregor nie umiał a ja dałem w końcu radę... :gwizdanie:

A jeśli chodzi o zakręt to nie każdy ma Quatrro... :embarrassed:

Witam!

No niektórych nie idzie wtyknąć bo są o dupe rozczaś, do tego służą "pin-y" w takim wypadku. Krolu widzę, że kozaczysz oj kozaczysz :kox:

Pozdrawiam was panowie i może za jakiś czas do was wpadnę :mysli:

Opublikowano

Witam!

No niektórych nie idzie wtyknąć bo są o dupe rozczaś, do tego służą "pin-y" w takim wypadku. Krolu widzę, że kozaczysz oj kozaczysz :kox:

Pozdrawiam was panowie i może za jakiś czas do was wpadnę :mysli:

Wpadaj wpadaj do nas bo tęsknimy za prawdziwym autem i prawdziwą mocą, wszyscy tylko ciągle moje oglądają... :decayed:

Opublikowano

Witam!

No niektórych nie idzie wtyknąć bo są o dupe rozczaś, do tego służą "pin-y" w takim wypadku. Krolu widzę, że kozaczysz oj kozaczysz :kox:

Pozdrawiam was panowie i może za jakiś czas do was wpadnę :mysli:

Wpadaj wpadaj do nas bo tęsknimy za prawdziwym autem i prawdziwą mocą, wszyscy tylko ciągle moje oglądają... :decayed:

Wcale się nie dziwię :kox: Jak mojego nie ma to muszą go czymś zastapić :decayed:

Opublikowano

Helou! Co Was tu tak mało?!? :kox:

Opublikowano

noo ktoś musi nawalić parę postów żeby ten tysiak padł do piątku :naughty:

Opublikowano

:hi:

Z WIECZORA

zna ktoś tani sklep z olejami na śląsku szukam

Mobil 5w30 synt (vw505 01) jak ktoś zna ceny lub namiary na jakiś sklep to tnx

:wink4:

Opublikowano

:hi:

Z WIECZORA

zna ktoś tani sklep z olejami na śląsku szukam

Mobil 5w30 synt (vw505 01) jak ktoś zna ceny lub namiary na jakiś sklep to tnx

:wink4:

Ciężko u nas kupić Motula... pisz do Krakusów... 1 z nich tym handluje - sprawdzony sprzedawca ...

Opublikowano

:hi:

Z WIECZORA

zna ktoś tani sklep z olejami na śląsku szukam

Mobil 5w30 synt (vw505 01) jak ktoś zna ceny lub namiary na jakiś sklep to tnx

:wink4:

Ciężko u nas kupić Motula... pisz do Krakusów... 1 z nich tym handluje - sprawdzony sprzedawca ...

co to za motul wsumie to pirwszy raz się z tym spotkałem tu na forum

Opublikowano

:hi:

Z WIECZORA

zna ktoś tani sklep z olejami na śląsku szukam

Mobil 5w30 synt (vw505 01) jak ktoś zna ceny lub namiary na jakiś sklep to tnx

:wink4:

Ciężko u nas kupić Motula... pisz do Krakusów... 1 z nich tym handluje - sprawdzony sprzedawca ...

co to za motul wsumie to pirwszy raz się z tym spotkałem tu na forum

aaa nie doczytałem widzę lepkość to zaraz wiem, że olej a M to Motul... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A ty chcesz Mobil to nie wiem na pewno nie trudno bo to popularne ... pamiętaj, żeby spełniał odpowiednią normę ...

A motul to motul najlepszy olej... :cool1:

Opublikowano

:hi:

Z WIECZORA

zna ktoś tani sklep z olejami na śląsku szukam

Mobil 5w30 synt (vw505 01) jak ktoś zna ceny lub namiary na jakiś sklep to tnx

:wink4:

Ciężko u nas kupić Motula... pisz do Krakusów... 1 z nich tym handluje - sprawdzony sprzedawca ...

co to za motul wsumie to pirwszy raz się z tym spotkałem tu na forum

aaa nie doczytałem widzę lepkość to zaraz wiem, że olej a M to Motul... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A ty chcesz Mobil to nie wiem na pewno nie trudno bo to popularne ... pamiętaj, żeby spełniał odpowiednią normę ...

A motul to motul najlepszy olej... :cool1:

powiem ci jakoś do końca w niego nie wierzę co sprawdzone to sprawdzone

a ten :kwasny:

tak więc poszukam może na allegro

Opublikowano

Ja będę zamawiał u dzika. Już pisałem do niego. :good:

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/motul_nowe_nizsze_ceny-t53467.0.html tu masz namiary na gościa od motulów a zaraz ci podam link do art. o olejach... miałem też z tego laborki na politechnice wiec wiem o co biega ;)
Opublikowano

ja bedziesz chcial Motula to moj kumpel tym handluje, ale nie wazna marka, wazne parametry.

Opublikowano

Ja będę zamawiał u dzika. Już pisałem do niego. :good:

co ten Motul czy coś innego i jak tak rns

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_nowe_nizsze_ceny-t53467.0.html tu masz namiary na gościa od motulów a zaraz ci podam link do art. o olejach... miałem też z tego laborki na politechnice wiec wiem o co biega ;)

Że miałeś laborki to nie oznacza, że wiesz o co biega... :wink4::tongue4::wink4::tongue4::wink4:

Max Twoja B7ka jeździła na Mobilu, że tak się uparłeś? :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:21_________________________________________________

Ja będę zamawiał u dzika. Już pisałem do niego. :good:

co ten Motul czy coś innego i jak tak rns

Ja będę lał Motula... :gwizdanie:

A co z RNS-E? Dalej czekam! :disgust: Dam znaka jak coś będę wiedział! :good:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_nowe_nizsze_ceny-t53467.0.html tu masz namiary na gościa od motulów a zaraz ci podam link do art. o olejach... miałem też z tego laborki na politechnice wiec wiem o co biega ;)

Że miałeś laborki to nie oznacza, że wiesz o co biega... :wink4::tongue4::wink4::tongue4::wink4:

Max Twoja B7ka jeździła na Mobilu, że tak się uparłeś? :naughty:

Ale zdałem je na 4,5 więc chyba kumam temat :cool1:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_nowe_nizsze_ceny-t53467.0.html tu masz namiary na gościa od motulów a zaraz ci podam link do art. o olejach... miałem też z tego laborki na politechnice wiec wiem o co biega ;)

Że miałeś laborki to nie oznacza, że wiesz o co biega... :wink4::tongue4::wink4::tongue4::wink4:

Max Twoja B7ka jeździła na Mobilu, że tak się uparłeś? :naughty:

Ale zdałem je na 4,5 więc chyba kumam temat :cool1:

No to już mamy speca od oleju i VAGowania... :naughty::tongue4:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_nowe_nizsze_ceny-t53467.0.html tu masz namiary na gościa od motulów a zaraz ci podam link do art. o olejach... miałem też z tego laborki na politechnice wiec wiem o co biega ;)

Że miałeś laborki to nie oznacza, że wiesz o co biega... :wink4::tongue4::wink4::tongue4::wink4:

Max Twoja B7ka jeździła na Mobilu, że tak się uparłeś? :naughty:

Ale zdałem je na 4,5 więc chyba kumam temat :cool1:

No to już mamy speca od oleju i VAGowania... :naughty::tongue4:

Od turbin sprężarek i obiegów też ...

Ogólnie studiuję coś podobnego tylko ni chu*a ma się to do naszych silników :decayed: :decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_nowe_nizsze_ceny-t53467.0.html tu masz namiary na gościa od motulów a zaraz ci podam link do art. o olejach... miałem też z tego laborki na politechnice wiec wiem o co biega ;)

Że miałeś laborki to nie oznacza, że wiesz o co biega... :wink4::tongue4::wink4::tongue4::wink4:

Max Twoja B7ka jeździła na Mobilu, że tak się uparłeś? :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:21_________________________________________________

Ja będę zamawiał u dzika. Już pisałem do niego. :good:

co ten Motul czy coś innego i jak tak rns

Ja będę lał Motula... :gwizdanie:

A co z RNS-E? Dalej czekam! :disgust: Dam znaka jak coś będę wiedział! :good:

ostatnio taki zalałem znajomy mi polecił i jakoś się przyzwyczaiłem

choć dopiero druga wymiana oleju przedemną

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.