Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

BMW poprostu ma swój ( inny od audi ) styl - i trzeba go polubić ( lub zostać przy audi ) :)

jak dla mnie lipa i to po całości i dodam, że jestem tolerancyjny , c**jn ia w środku

Marrys dobrze gada..z zewnątrzą OK [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:25_________________________________________________widzę Was, tego się nie przeglada tylko sie piszę :cool1:

a Ty Keżor cooooooooo wątek zapodales, że niby spoty katowickie i co ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następne AUDI będzie w kolorze srebrnym ..... dzisiaj znowu miałem przyjemność polerowania ;(

TAK TAK TAK polać Mu....chłopak wie co mówi :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:28_________________________________________________ale, że polerował S4 B8 to już nie dopisze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że jak ja zmienie kolor na srebrny, to granatowych zostanie tylko .....3?

granatowe są chu***e...........

widze Krola gdzies tutaj [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:44_________________________________________________ale wolno czyta :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:47_________________________________________________i napisał najpierw na gliwickich :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja to dzis gdzies czytałem:

31 październik ogólno narodowy dzień mycia samochodów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co do bmki to zobaczcie sobie środek b8 i znajdźcie 5 różnic... identyczny monitor identyczne gałki od klimy... tylko kiera inna.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: LESZCZE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że jak ja zmienie kolor na srebrny, to granatowych zostanie tylko .....3?

granatowe są chu***e...........

widze Krola gdzies tutaj [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:44_________________________________________________ale wolno czyta :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:47_________________________________________________i napisał najpierw na gliwickich :punish:

Masz coś do granatowych :baseball: :baseball: :baseball: ??? szaraku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a oczywiście, że wpierw Gliwice, tam w końcu jestem VIP-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja to dzis gdzies czytałem:

31 październik ogólno narodowy dzień mycia samochodów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co do bmki to zobaczcie sobie środek b8 i znajdźcie 5 różnic... identyczny monitor identyczne gałki od klimy... tylko kiera inna.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: LESZCZE !!!

Krolu bez obrazy ale dupcysz fleki [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:57_________________________________________________ :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto otworzy 1000 strone na Gliwicach (ten stawia) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Czester to ja tam nawet nie wchodze bo moge sie założyć że padnie na mnie :polew:

Miszka Ty i ten Twój srebrny.. Srebrny to dobrze na Hyundaiach wygląda na nie na audi :tongue4:

co do BMki to mi sie podoba nie wybrzydzałbym wcale.

a co do tego chciałem zauważyć że jesteśmy w połowie drogi do kolejnej setki :naughty: :naughty:

aaaaa wczoraj zabrałem sie za zmiane świec i zmieniłem.. jedną :thumbdown: musze se kupić odpowiednie narzędzia :przebiegly:

a wieczorem poskakałem sobie w spiżu i te anioły i diablice które tam sie wyginały... musiałem zbierać kopare z ziemi :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim,

ma ktoś coś do srebrnych audic?? :chytry: to niech stanie ze mną na kresce :kox:

a wieczorem poskakałem sobie w spiżu i te anioły i diablice które tam sie wyginały... musiałem zbierać kopare z ziemi :shocked:

i wszystkie miały po 14lat :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor, nie dołuj go, ważne że ślina poleciała :polew:

teraz znaleść dobrą, normalną dziewczyne to cud, jak nie 100 razy bzykane, jak nie szukające sponsorów to znów zajęte... jednym słowem chyba trzeba się zakolegować z Miszką :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

ma ktoś coś do srebrnych audic?? to niech stanie ze mną na kresce

Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik.

A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori..

http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html

lub

http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zabrałem sie za zmiane świec i zmieniłem.. jedną :thumbdown: musze se kupić odpowiednie narzędzia :przebiegly:

ja po dłuższej chwili kombinacji, odpuściłem sobie odkręcanie świec. Jak gdzieś kupisz klucz rurkowy to daj znać. Szukałem w sklepach i nigdzie nie mogłem kupić klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

ma ktoś coś do srebrnych audic?? to niech stanie ze mną na kresce

Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik.

A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori..

http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html

lub

http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html

jak dla mnie to te pierwsze fajniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...