Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

ładny kawał, ja bym zajeb*ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

ładny kawał, ja bym zajeb*ł

on ma nowego punto a ja przyspiesze jego gnicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

ładny kawał, ja bym zajeb*ł

on ma nowego punto a ja przyspiesze jego gnicie...

ACID ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

Co to za kolega, ze ci takie kawaly robi ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią , powinni łapy przy samej d*pie odciąć to by sie im odechciało . na pocieszenie dodam że mi też zniszczyli auto :( napisali z tyłu 1.6Di i na boku golf tuning :kwasny: nie umią ci.le docenić czyjejś pracy :(

PS. wcale nie ma spamu : podczas pisania wysłano 14 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie.. ale dla nowych tu zaglądających może być jeden konretny wniosek - albo sie jest z nami albo przeciwko nam :polew: jade zaraz do Norauto poszukać odpowiedniego klucza którym mógłbym odkręcić moje świece a potem do roboty do 20 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią , powinni łapy przy samej pupie odciąć to by sie im odechciało . na pocieszenie dodam że mi też zniszczyli auto :( napisali z tyłu 1.6Di i na boku golf tuning :kwasny: nie umią ci.le docenić czyjejś pracy :(

PS. wcale nie ma spamu : podczas pisania wysłano 14 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :decayed:

wiesz, że to dla mnie żadne pocieszenie...

ale tak się wkurwiłem, że dowód złamałem jak do warty dzwoniłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to umów sie z kolegami , że jak nie piją na ławce to nich Ci znać dają i wtedy stawiasz auto na strzeżonym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu masz pare w łapie.. jeśli chodzi o warte to walczyłem z nimi 2 miesiące o kase za rozwalonego poloneza więc już na starcie nie jestem do nich pozytywnie nastawiony :angry:

słyszałem że jak sie rozbije jajko na dachu lub masce to za ch.. nie da się tego zmyć jak wyschnie.. wie ktoś coś na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu masz pare w łapie.. jeśli chodzi o warte to walczyłem z nimi 2 miesiące o kase za rozwalonego poloneza więc już na starcie nie jestem do nich pozytywnie nastawiony :angry:

słyszałem że jak sie rozbije jajko na dachu lub masce to za ch.. nie da się tego zmyć jak wyschnie.. wie ktoś coś na ten temat??

No ja za Vectre kiedyś dostałem 3 razy tyle niż u mechanika zapłaciliśmy a tez poszło to z AC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to inna bajka zupełnie bo ja walczyłem żeby mi z OC sprawcy wypłacili - porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem sprawę w Warcie z OC sprawcy.

Na szczęście szybko wszystko poszło[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:49_________________________________________________Może ktoś zabrać jutro ze sobą kompa.

Chciałbym jazdę próbna zrobić, zrobić logi, w któryś najbliższy dzień podjechać na hamownie a potem uderzyć do mojego tunera na małą korekcję. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zabrac tylko bede krotko tak max do 20:30 bo pozniej musze spadac o roboty.

Ostatnio sprawdzalem auto i wyszedl mi taki blad 00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca. Ktos wie jak pytac o takie coss w sklepie i ile moze kosztowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zabrac tylko bede krotko tak max do 20:30 bo pozniej musze spadac o roboty.

Ostatnio sprawdzalem auto i wyszedl mi taki blad 00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca. Ktos wie jak pytac o takie coss w sklepie i ile moze kosztowac??

wpisz u nas na forum w szukaj i może będzie coś na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do mojej B6 płaciłem w zeszłym tygodniu 42PLN w serwisie AUDI

No to na szczescie nie tak drogo i do b5 pewnie tansze. A sam zmieniales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do mojej B6 płaciłem w zeszłym tygodniu 42PLN w serwisie AUDI

No to na szczescie nie tak drogo i do b5 pewnie tansze. A sam zmieniales??

Ja jak czytałem o tym an forum to wystarczy jakieś styki w b5 wyczyścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...