Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

siemka panowie widzę że mój wątek wskoczył wyżej ktos mu pomógł czy sam tam wylądował chciałem to zrobić ale jakoś nie umiałem i samo się stało :good:

to chyba nie zalezy od Ciebie, tak samo bylo z SCP, wskoczył wyżej bo to :kox: temacik

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

siemka panowie widzę że mój wątek wskoczył wyżej ktos mu pomógł czy sam tam wylądował chciałem to zrobić ale jakoś nie umiałem i samo się stało :good:

no to git

to chyba nie zalezy od Ciebie, tak samo bylo z SCP, wskoczył wyżej bo to :kox: temacik

Opublikowano

:hi:

Ja dzisiaj będę ciut później :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Ja dzisiaj będę ciut później :kwasny:

tzn ile ? konkrety Stanley konkrety :polew:

Opublikowano

a ja dziś raczej nie dojade niestety.. wszystko zależy od tego jak wyrobie z czasem ale szanse są w okolicach 5-10 % :(

Bawcie sie grzecznie i nie roznieście Maca ;)

Opublikowano

a ja dziś raczej nie dojade niestety.. wszystko zależy od tego jak wyrobie z czasem ale szanse są w okolicach 5-10 % :(

Bawcie sie grzecznie i nie roznieście Maca ;)

A kto weźmnie VAG-a????

musisz być nie ma opcji :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
A kto weźmnie VAG-a????

Ja moge zabrac, lapka tez bede mial

Opublikowano

postaram się ale ciężko będzie :confused4:

Opublikowano

a ja dziś też będę być moze że któcej

Opublikowano
A kto weźmnie VAG-a????

Ja moge zabrac, lapka tez bede mial

to weź proszę bo mój kabel nie działa... :kwasny:

Opublikowano

postaram się ale ciężko będzie :confused4:

a ja dziś też będę być moze że któcej

już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki :polew:

Opublikowano

postaram się ale ciężko będzie :confused4:

a ja dziś też będę być moze że któcej

już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki :polew:

znalazł się ten co zawsze jest a do gliwic jeździsz no ile razy byłeś ???

ja 4 ... :good:

ale znam kogoś kto był ze sto razy...

krolu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

postaram się ale ciężko będzie :confused4:

a ja dziś też będę być moze że któcej

już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki :polew:

znalazł się ten co zawsze jest a do gliwic jeździsz no ile razy byłeś ???

ja 4 ... :good:

ale znam kogoś kto był ze sto razy...

krolu :polew: :polew: :polew:

nie byłem 100 razy max z 50...

Opublikowano

postaram się ale ciężko będzie :confused4:

a ja dziś też będę być moze że któcej

już nie gdybajcie i nie sciemniejacie Panienki :polew:

znalazł się ten co zawsze jest a do gliwic jeździsz no ile razy byłeś ???

ja 4 ... :good:

ale znam kogoś kto był ze sto razy...

krolu :polew: :polew: :polew:

Koleżanko chcialem Tobie przypomnieć, że to są katowickie a nie gliwickie, wiec z czym do ludzi ? ? ?

zostań dzis dłużej bo kasety w piwnicy znalazłem i nie wiem co jest na nich nagrane a z tego co wiem to masz w Swojej B7 kasecioka ? ? ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koleżanko chcialem Tobie przypomnieć, że to są katowickie a nie gliwickie, wiec z czym do ludzi ? ? ?

zostań dzis dłużej bo kasety w piwnicy znalazłem i nie wiem co jest na nich nagrane a z tego co wiem to masz w Swojej B& kasecioka ? ? ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Koleżanko chcialem Tobie przypomnieć, że to są katowickie a nie gliwickie, wiec z czym do ludzi ? ? ?

zostań dzis dłużej bo kasety w piwnicy znalazłem i nie wiem co jest na nich nagrane a z tego co wiem to masz w Swojej B& kasecioka ? ? ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to ja też jakieś przywioze :buahaha: :buahaha:
Opublikowano
:polew: :polew: toś pojechał hahahaha :nabijasie:
Opublikowano

Czesc Laski :decayed:

to jak, mam wpaść? będzie ktoś w ogóle? bo jak widzę to mało ludzi się wybiera :)

Keżor, weź mi dwie ramki :>

Opublikowano

Czesc Laski :decayed:

to jak, mam wpaść? będzie ktoś w ogóle? bo jak widzę to mało ludzi się wybiera :)

Keżor, weź mi dwie ramki :>

Jak to mało ludzi???

jak chcesz wpaść to wpisowe dziś 1 kaseta dla Maxa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miszka nie ma takiej potrzeby to radyjko nigdy kasety nie widziało i nie zobaczy

więc daruj seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :polew: :polew: :polew:

a reszta niech się goni z kasetami :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.