Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Troche mnie nie bylo, szkolenie w pracy czyli :drunk: i nie bylem w stanie pisac :decayed: Ale mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie i pojawie sie na spocie.

Keżor wez mi tym razem ramki bo tylna mi pekla i rejestracje zgubie w koncu..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to czytam to zastanawiam się czy mam jutro przyjechać czy jednak mi coś grozi, bo widzę że jakieś persfazje wchodzą w grę, a co dopiero jak będę sam na obcym terenie :gwizdanie:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

...BĘDZIESZ :polew:

tak bo musze komus koła przywiezc, pomoc z spalaniem w AVF-ie i przewagowac inne wasze padła... a do tego mam mega program na OBDII do mierzenie przyspieszenia 0-100 i ilości koni :P (od Piterry - zobaczymy jak to działa)

widzisz :gwizdanie:

Opublikowano

ja to czytam to zastanawiam się czy mam jutro przyjechać czy jednak mi coś grozi, bo widzę że jakieś persfazje wchodzą w grę, a co dopiero jak będę sam na obcym terenie :gwizdanie:

Miszka napisz mu, że ma by to przyjedzie, co będziemy się nad tym rozwodzić :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemka Rafal

Pucek no przyjechal byś tym razem, jak ktos sie bedzie burzył to stanę ZA Tobą - dosłownie :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:58_________________________________________________Nie no Krolu z tego co pamiętam to Pucek nie w mojej wadze chodzi jak by co

Opublikowano

odkąd Cie poznałem to odrazu tak się po tyłach czaiłeś, a teraz wkońcu się przyznałeś że lubisz inaczej :laghing2:

Opublikowano

odkąd Cie poznałem to odrazu tak się po tyłach czaiłeś, a teraz wkońcu się przyznałeś że lubisz inaczej :laghing2:

przyznał się 2 strony wcześniej :gwizdanie: :gwizdanie: po emotach :tongue4:

Opublikowano

no wiem, dlatego mam czas do tej 19:00 żeby się grubo zastanowić :naughty:

a jakieś atrakcje tam macie? czy będziemy stać tak jak na Gliwicach, no i tyle :polew:

Opublikowano

no wiem, dlatego mam czas do tej 19:00 żeby się grubo zastanowić :naughty:

a jakieś atrakcje tam macie? czy będziemy stać tak jak na Gliwicach, no i tyle :polew:

No czester ma byc nową furą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to jest z wielu :D

Opublikowano

no wiem, dlatego mam czas do tej 19:00 żeby się grubo zastanowić :naughty:

a jakieś atrakcje tam macie? czy będziemy stać tak jak na Gliwicach, no i tyle :polew:

stać i doggy style :sex::sexinbed::banan1:

Opublikowano

noo i ta granatowa eSa ma być...

kit że na kołpakach, ale jak jedzie :naughty:

hehheheh Miszka, zmień te zioła na coś słabszego :decayed:

Opublikowano

noo i ta granatowa eSa ma być...

kit że na kołpakach, ale jak jedzie :naughty:

hehheheh Miszka, zmień te zioła na coś słabszego :decayed:

a potem ma się hemoroidy :polew: :polew:

Opublikowano

Pucek patrząc na to zdjęcie zaraz pod ilością Twoich wiadomości chciałem Ci zaimponować ale widzę, żę z ludźmi to za mało, jak dla Ciebie :polew: :polew:

Opublikowano

:naughty:

wiesz, trzeba spróbować wszystkiego :polew:

Opublikowano

Pucek ma tyle wiadomości bo on tylko SMS-owi beształ jego mega rezanie... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

tam nie nabija :naughty: a szkoda

musze do tego czasu wyrezać fure niż przyjedzie, znów go pogrąże :>

Opublikowano

tam nie nabija :naughty: a szkoda

musze do tego czasu wyrezać fure niż przyjedzie, znów go pogrąże :>

nabija co ty gadasz...

Opublikowano

Panowie mam problem

Jakiś czas temu padł mi laptop ( zmarł mając lat 7 :shocked:)

Z uwagi na to, że na twardym dysku miałem troche rzeczy, które chciałbym odzyskać, potrzebuje jakiś czytnik do którego można podłączyć dysk po wyjęciu go z laptopa ( miałem takie coś do twardzieli ze stacjonarnego kompa i podłaczało się to pod USB)

ma, ktoś coś takiego do pochytania??

PS. nie chcę nikomu oddawać całego kompa, bo sam tam poufne dane ( np zdjęcia z mojego kawalerskiego itd :decayed: )

Opublikowano

Panowie mam problem

Jakiś czas temu padł mi laptop ( zmarł mając lat 7 :shocked:)

Z uwagi na to, że na twardym dysku miałem troche rzeczy, które chciałbym odzyskać, potrzebuje jakiś czytnik do którego można podłączyć dysk po wyjęciu go z laptopa ( miałem takie coś do twardzieli ze stacjonarnego kompa i podłaczało się to pod USB)

ma, ktoś coś takiego do pochytania??

PS. nie chcę nikomu oddawać całego kompa, bo sam tam poufne dane ( np zdjęcia z mojego kawalerskiego itd :decayed: )

ja nie pomoge, spróbuj Vag-iem :polew:

ide spac mialem film obejrzeć, a tu mi za dużo czasu zlecialo, do jutra

Opublikowano

pewnie królu sobie z tym poradzi :wink4: bo to taki mały mega mózg :naughty:

to jutro dziewczyny się widzimy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.